Gebelik testime bakar mısınız ❤️

Ay tahin pekmez
Çekirdekli siyah üzüm yiyebiliyor muyuz???
Ne yiyip ne yiyemiyoruz
-akdeniz anemisi hastasıyım ben demirim çok düşük 😔
Tabi aşkım bu saydıkların en önemli şeyler çekirdekli siyah Üzüm’ün büyük olanlarından ben de bugün alacağım tahinpekmez de ye ye demir eksikliğine çok iyi geliyormus

Merhabaa , konunuzu takip ediyorum en başından beri çok güzel bir ortam oluşmuş gerçekten :)
Bende senin gibi kahve delisiyim tabiri caizse kendimi durdurmakta çok sıkıntı çekiyordum başlarda sonra tchibo dan kafeinsiz granül kahve aldım günde 2 bardak ondan 1 fincanda Türk kahvesi içip nefsimi körlüyorum en azından. Ama anneniz haklı kafein özellikle ilk zamanlarda bebeğin gelişimini oldukça etkiliyor o yüzden kafeinsiz alıp tercih edebilirsiniz bence :)
Canım benim sen de hoşgeldin o zaman aramıza tanışmamıştık daha önce❤️ evet benim annem hipokrat yemin etmiş gibi şu an her gün uyandigim zaman şunu yeme sağlıksız bunu yeme sağlıklı diye beni arıyor😂😂

Tabi aşkım bu saydıkların en önemli şeyler çekirdekli siyah Üzüm’ün büyük olanlarından ben de bugün alacağım tahinpekmez de ye ye demir eksikliğine çok iyi geliyormus
Tamam duygusum sabah için yapayım simdiden tahin pekmezli zaten çok severim benim için nimet 😅

Canım benim sen de hoşgeldin o zaman aramıza tanışmamıştık daha önce❤️ evet benim annem hipokrat yemin etmiş gibi şu an her gün uyandigim zaman şunu yeme sağlıksız bunu yeme sağlıklı diye beni arıyor😂😂
Benimki de aynı torunun haberini alınca gözü döndü sanki kadının , birde kucağına alınca neler olacak bakalım bizi unutmasalar bari 😂😂

Ay maşallah Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım benim en güzel titremeler bunlar ❤️

Yaaaaa 🥲 çok mutlu oldum ❣️kaç haftalık şimdi bebik 🙌🙌🙌

Ne güzeeeell 😍 Hadi gözünüz aydın hayırlı uğurlu olsun canım 😍🧿🎉 sağlıkla gelsin minnoş 😍🧿♥️
Ayyy kızlarımmm çok teşekkür ederim burada bu sevinci paylaşabilmek inanılmaz bir duygu. İsteyen herkes yaşasın inşallah. 🥰🥰🥰
Daha kaç haftalık oraları bilmiyorum sat 19 eylüldü bat bugün tam 4+0 görünüyor hesaplamada ama doktora gidince ne diyecek bakalım 🤍🤍🤍

Ayyy kızlarımmm çok teşekkür ederim burada bu sevinci paylaşabilmek inanılmaz bir duygu. İsteyen herkes yaşasın inşallah. 🥰🥰🥰
Daha kaç haftalık oraları bilmiyorum sat 19 eylüldü bat bugün tam 4+0 görünüyor hesaplamada ama doktora gidince ne diyecek bakalım 🤍🤍🤍
O kadar sevindim ki kendimi ilk haberimi almış gibi oldum şu an canımsın artık daha çok dikkat ediyorsun kendine❤️

Çok sevindim ya rabbim kucağına almayı da nasip etsin 🥹🥰🫶

X