Gebelik testime bakar mısınız ❤️

Bebeğim buradaki en iyi örnek ben olmalıyım sana beta konusunda benim canımı çıkardılar doktorlar biliyorsun 1500 lü değerlerden sonra keseyi Vajinal ultrasonda göreceksin kese göründükten sonra hiç derdine düşme bak benim dün gittiğim Gazi Üniversitesi’ndeki hoca beta bakmadı bile bebeği gördükten sonra keseyi gördükten sonra seviyorum seni sakın üzme kendini herkesin değer artışı farklı oluyormuş ben bunu öğrendim ❤️
Sağol duygusum,iste bir kayip olunca üstüne 2 sene sonra kendisi olunca cok endise ediyorum
800den 1300e yukselmesi normal gibi de degil gibi de geldi bana o yüzden sizlere sormak istedim
Salı günü kontrol var bebisi göreceğiz ama ben 5 gün nasil sabredeceksem😬

Yani normal gidiyor dimi
İlk düşüğüm 2 sene önce oldu bir daha hamile olmadım ya
Emin olamadım artışın düzgün olduğundan ya 😔
Aşkım illaki düzgün artış önemlidir ama bak beni gözünün önüne al benimki ilk başta düzgün gitti sonra duraksadı sonra düştü tekrar geri çıktı inatçı ama dengesiz bir bebeğim olacak büyük ihtimalle sakın ha kendini üzme strese de sokma bak benim bütün iştahım o yüzden gitti birkaç gün sonra gittiğinde Vajinal ultrasonda kesen gözükür Sonra da boş ver kan vermeyi bırak

Sağol duygusum,iste bir kayip olunca üstüne 2 sene sonra kendisi olunca cok endise ediyorum
800den 1300e yukselmesi normal gibi de degil gibi de geldi bana o yüzden sizlere sormak istedim
Salı günü kontrol var bebisi göreceğiz ama ben 5 gün nasil sabredeceksem😬
Kız ben de senin gibiyim aşkım bakma şu an böyle rahat rahat konuşuyorum sana da neler yaşadım biliyorsun kafa gidecekti benim ama en azından benim gibi olma diye seni uyarıyorum keseyi gördükten sonra için rahat etsin kese gelişimi bebek gelişimi daha önemli bu arada ben eşime ultrason cihazı falan baktırdım internetten manyak mıyım neyim😂😂😂

Aşkım illaki düzgün artış önemlidir ama bak beni gözünün önüne al benimki ilk başta düzgün gitti sonra duraksadı sonra düştü tekrar geri çıktı inatçı ama dengesiz bir bebeğim olacak büyük ihtimalle sakın ha kendini üzme strese de sokma bak benim bütün iştahım o yüzden gitti birkaç gün sonra gittiğinde Vajinal ultrasonda kesen gözükür Sonra da boş ver kan vermeyi bırak
Zaten bu son kan verisimdi 😅
3 defa veririm dedim çünkü bebek kandan besleniyor o yüzden
Ya evet senin bebito da ne inatci çıktı maşallah sübhanallah 😍
Nazar etmeyelim ayyy 🧿🧿🧿🧿🧿

Kız ben de senin gibiyim aşkım bakma şu an böyle rahat rahat konuşuyorum sana da neler yaşadım biliyorsun kafa gidecekti benim ama en azından benim gibi olma diye seni uyarıyorum keseyi gördükten sonra için rahat etsin kese gelişimi bebek gelişimi daha önemli bu arada ben eşime ultrason cihazı falan baktırdım internetten manyak mıyım neyim😂😂😂
Ya bu covid sonrasi hepimiz kadinlar olarak ne hallere geldik😬
Çünkü covidden once dogumlar hamile kalmalar daha basitti baksana simdi neler neler yaşıyoruz
Bir de ben günlük kan sulandırıcı ilaç,3 defa progesteron,aksam da kan sulandirici igne vuruluyorum
Dua ede ede evin içinde dolaşıyorum

Çünkü covidden once dogumlar hamile kalmalar daha basitti baksana simdi neler neler yaşıyoruz
Bir de ben günlük kan sulandırıcı ilaç,3 defa progesteron,aksam da kan sulandirici igne vuruluyorum
Gerçekten öyle bir de sürekli hormonlu gıdalarla besleniyoruz ister istemez her şeyin biraz daha zor olması normal karşılıyorum ben aşkım bir de kolay değil Türkiye’de yaşıyoruz biz stresli bir ülke her gün neye uyanacağız belli değil😂😂😂

Zaten bu son kan verisimdi 😅
3 defa veririm dedim çünkü bebek kandan besleniyor o yüzden
Ya evet senin bebito da ne inatci çıktı maşallah sübhanallah 😍
Nazar etmeyelim ayyy 🧿🧿🧿🧿🧿
Maşallah kuzum ben de şimdi kalp atışlarım o çizgisini gördüm ama ses olarak duymadım işte bir hafta sonra onun kontrolü var ben de şimdi onun derdine düştüm annelerimizin işi ne zormuş be doğmamış çocuk için stres yapıyoruz kadınlar bizim için kim bilir neler düşünüyor ya Allah başımızdan eksik etmesin onları❤️❤️❤️

Yani normal gidiyor dimi
İlk düşüğüm 2 sene önce oldu bir daha hamile olmadım ya
Emin olamadım artışın düzgün olduğundan ya 😔
Seni çok iyi anlıyorum bende o beta dan dolayı neler yaşadım 😔
Ama gayet güzel artmış Duyguşunda dediği gibi keseyi görünce zaten rahatlıcaksın inşallah 🙏🏻 strese sokma kendini her şey güzel olacak iyi düşünelim iyi olsun 🤍

Evet aşkım çok haklısın ben de sabah kahvaltıda çiğ badem ceviz yiyorum ama mesela kahvaltıyı akşama kadar yapmasam canım hiçbir şey istemiyor ben de tam demir B12 ve D vitamini için iğne kullanıyordum iki hafta kullandım sonra hamile olduğumu öğrendim o yüzden şu an için kullanamıyorum ama gebeliğin ilerleyen zamanlarında doktor yine takviye verecekmiş üçüncü aydan sonra dedi şu an için bu durumda devam etmek mecburiyetindeyim 😂
Benim de ilk öğünüm 12 den önce olamıyor hiç bünyem ona alıştı erken uyanıyorum ama hemen asla bişeyler yiyemiyorum. Su alışkanlığımı oturtmaya çalışıyorum kahve içtiğim için çok daha fazla su içmem şart. Bende şuan sadece magnezyum ve folik alıyorum diğerlerini bıraktım canımmm bu süreçte daha nelere alışacağız bakalım :spor:

Benim de ilk öğünüm 12 den önce olamıyor hiç bünyem ona alıştı erken uyanıyorum ama hemen asla bişeyler yiyemiyorum. Su alışkanlığımı oturtmaya çalışıyorum kahve içtiğim için çok daha fazla su içmem şart. Bende şuan sadece magnezyum ve folik alıyorum diğerlerini bıraktım canımmm bu süreçte daha nelere alışacağız bakalım :spor:
Bebeklerimiz kendi düzenini kuruyor aşkım biz halt etmişiz onların yanında biz kimiz ki onlar ne isterse öyle onlar bizim psikolojimizi bozmak isterse bozulur onlar bizim yemek yememizi isterse yeriz onlar bizim anlık uyumamızı isterse bayılır uyuruz😂😂😂😂😂

Bebeklerimiz kendi düzenini kuruyor aşkım biz halt etmişiz onların yanında biz kimiz ki onlar ne isterse öyle onlar bizim psikolojimizi bozmak isterse bozulur onlar bizim yemek yememizi isterse yeriz onlar bizim anlık uyumamızı isterse bayılır uyuruz😂😂😂😂😂
Ya benim son adet tarihim 22 Eylül bu ay hangi gün bakmam gerekiyo garanti olması için 🥹

Bizim çoğu süreç aynı , bende 14 ay önce yerleştim buraya, evet burda da çok fazla dünya mutfağı var ara sıra tadiyorum , Ben sigarayı bıraktım buraya geldiğimde, normalde 2 paket sigara içiyordum, ve yeni evlilik, Amerika fast food, oldum 60 Dan 72 ye transfer. Ben de spora baslamistim🤣 hayatım da hiç bu kilolarca çıkmamıştım. Ve burda da çalismiyorum şuan, tempolu bir hayattan kısa süreli ev hanimligina geçiş oldu🤣 diyetisyen hem kilo alımını kısıtlı tutar, hem de aslında en önemlisi ne yemeliyiz bebek için, saglikli beslenme kafasindayim
Evet çok benziyor aynıymış sürecimiz. 😍 kesinlikle katılıyorum ben zaten ıncık cıncık dikkat eden biriyim beslenme ve ve özellikle içerikler açısından. Markette alacağımız şeylerin içeriklerini incelerken eşim ilk sinir krizi geçiriyodu artık o da bakıyo hahaha Tabi ki illa ki zararlı şeylere maruz kalıyoruz ya da canımız istiyo pis şeyler yiyoruz yapacak bir şey yok ama ne kadar dikkat etsek o kadar kar.

Geçen gün doktor aspirin verdi aldık eczaneden yerli bir firmanın, ama içeriklerine baktığımda ilk defa bir ilacın içinde olmayacak bi sürü içerik gördüm. Ben bunu içmem değiştirelim dedim. Eczaneye iade ettik başka eczaneye gittik baya konuştum üzerine bayer’inkini aldım, eczacı bana doğru dikkat etmemişiz siz eczacı mısınız diyo 😂 dedim sadece bilgili ve araştırmacıyım 😂😂😂 tabi yakın çevremde ailemde sağlıkçıların olmasının etkisi de var 😁

İyi geceler imrenerek okudum mesajlarinjzj 1 kere düşük 1 kere kimyasal gebelik geçirdim çok istiyorum bende hastalığıma 2 gün kaldı inşAllah olmam dua edin banada hepiniz kucağınıza selâmet ile sağlık ile alın bebisleri 😍🥺
Rabbim size de nasip etsin en kısa zamanda inşallah güzel haberlerinizi alalım 😍🤲🏻🌸

Kesinlikle covid’in ve vurulduğumuz özellikşe biontech aşısının çok etkisi var. Ben bi de işimden dolayı mecburen 3 kere vuruldum. Her yıl düzenli kontrollere giderim hiçbir sağlık sorunum yoktu, aradan 6 ay geçti geçmedi evlendiğimde kontrole gittim vajinal bakılsın diye doktor bana 2 tane çikolata kistimin olduğunu söyledi ve çok hoş olmayacak şekilde dile getirip söyledi bende travma yarattı. Hep aşıya bağlıyorum. Kim bilir bu aşılar başımıza neler açacak başka. Allah korusun 🤲🏻😔

Kesinlikle covid’in ve vurulduğumuz özellikşe biontech aşısının çok etkisi var. Ben bi de işimden dolayı mecburen 3 kere vuruldum. Her yıl düzenli kontrollere giderim hiçbir sağlık sorunum yoktu, aradan 6 ay geçti geçmedi evlendiğimde kontrole gittim vajinal bakılsın diye doktor bana 2 tane çikolata kistimin olduğunu söyledi ve çok hoş olmayacak şekilde dile getirip söyledi bende travma yarattı. Hep aşıya bağlıyorum. Kim bilir bu aşılar başımıza neler açacak başka. Allah korusun 🤲🏻😔
Benim de kistim yoktu ama vajinal ultrasonda bir tane kist çıktı aşkım ben de aşılara bağlıyorum herseyi ya

Günaydınnnn kızlar bu uyanma işleri bende de çok sorun erkenden uyanıyorum bi tek dün yataktan kalkamadım bi halsizlik vardı.
Evet aşkım ben de hiç yemesem aklıma yemek gelmez ama şimdi tansiyonum şekerim düşüveriyo mecbur yiyorum bi de buz bana sen demiştin hakikaten çok rahatlatıyo ❤️ kargalar uyanmadan uyanma olayı da var mı sizde ya ben erkenden hortluyorum abi evdesin uyusana geri bayılcam şimdi karnım acıkmış bi dilim kaşar yedim
Bende de geç uyuma var, geç uyuyorum sabah bi gözüm 2 saniye filan açılıp kapanıyo sonra devam ediyorum 11:30 filan uyanıyorum. Hemen 1 muz yiyorum. Birazlardan da kahvaltı yapıcam işte.
Ama gündüzlerş full yatış dinlenme ve sz az uyuklamayla geçiriyorum gece olunca baykuşa bağlıyorum 😂

Bende de geç uyuma var, geç uyuyorum sabah bi gözüm 2 saniye filan açılıp kapanıyo sonra devam ediyorum 11:30 filan uyanıyorum. Hemen 1 muz yiyorum. Birazlardan da kahvaltı yapıcam işte.
Ama gündüzlerş full yatış dinlenme ve sz az uyuklamayla geçiriyorum gece olunca baykuşa bağlıyorum 😂
Bu arada ben de sabah kalkınca aç karna keçiboynuzu Özü yiyorum bir kaşık malum demir problemi bende üzerine de bir tane muz yiyorum zorla da olsa ondan sonra geri yatışa geçiyorum sanırım bu ilk üç ay böyle geçecek

X