Gebelik testime bakar mısınız ❤️

Sağol duygusum,iste bir kayip olunca üstüne 2 sene sonra kendisi olunca cok endise ediyorum
800den 1300e yukselmesi normal gibi de degil gibi de geldi bana o yüzden sizlere sormak istedim
Salı günü kontrol var bebisi göreceğiz ama ben 5 gün nasil sabredeceksem

Yani normal gidiyor dimi
İlk düşüğüm 2 sene önce oldu bir daha hamile olmadım ya
Emin olamadım artışın düzgün olduğundan ya
Aşkım illaki düzgün artış önemlidir ama bak beni gözünün önüne al benimki ilk başta düzgün gitti sonra duraksadı sonra düştü tekrar geri çıktı inatçı ama dengesiz bir bebeğim olacak büyük ihtimalle sakın ha kendini üzme strese de sokma bak benim bütün iştahım o yüzden gitti birkaç gün sonra gittiğinde Vajinal ultrasonda kesen gözükür Sonra da boş ver kan vermeyi bırak

Kız ben de senin gibiyim aşkım bakma şu an böyle rahat rahat konuşuyorum sana da neler yaşadım biliyorsun kafa gidecekti benim ama en azından benim gibi olma diye seni uyarıyorum keseyi gördükten sonra için rahat etsin kese gelişimi bebek gelişimi daha önemli bu arada ben eşime ultrason cihazı falan baktırdım internetten manyak mıyım neyim

Zaten bu son kan verisimdi
3 defa veririm dedim çünkü bebek kandan besleniyor o yüzden
Ya evet senin bebito da ne inatci çıktı maşallah sübhanallah
Nazar etmeyelim ayyy

Ya bu covid sonrasi hepimiz kadinlar olarak ne hallere geldik
Çünkü covidden once dogumlar hamile kalmalar daha basitti baksana simdi neler neler yaşıyoruz
Bir de ben günlük kan sulandırıcı ilaç,3 defa progesteron,aksam da kan sulandirici igne vuruluyorum
Dua ede ede evin içinde dolaşıyorum

Gerçekten öyle bir de sürekli hormonlu gıdalarla besleniyoruz ister istemez her şeyin biraz daha zor olması normal karşılıyorum ben aşkım bir de kolay değil Türkiye’de yaşıyoruz biz stresli bir ülke her gün neye uyanacağız belli değil

Zaten bu son kan verisimdi
3 defa veririm dedim çünkü bebek kandan besleniyor o yüzden
Ya evet senin bebito da ne inatci çıktı maşallah sübhanallah
Nazar etmeyelim ayyy
Maşallah kuzum ben de şimdi kalp atışlarım o çizgisini gördüm ama ses olarak duymadım işte bir hafta sonra onun kontrolü var ben de şimdi onun derdine düştüm annelerimizin işi ne zormuş be doğmamış çocuk için stres yapıyoruz kadınlar bizim için kim bilir neler düşünüyor ya Allah başımızdan eksik etmesin onları

Yani normal gidiyor dimi
İlk düşüğüm 2 sene önce oldu bir daha hamile olmadım ya
Emin olamadım artışın düzgün olduğundan ya
Seni çok iyi anlıyorum bende o beta dan dolayı neler yaşadım
Ama gayet güzel artmış Duyguşunda dediği gibi keseyi görünce zaten rahatlıcaksın inşallah strese sokma kendini her şey güzel olacak iyi düşünelim iyi olsun

Benim de ilk öğünüm 12 den önce olamıyor hiç bünyem ona alıştı erken uyanıyorum ama hemen asla bişeyler yiyemiyorum. Su alışkanlığımı oturtmaya çalışıyorum kahve içtiğim için çok daha fazla su içmem şart. Bende şuan sadece magnezyum ve folik alıyorum diğerlerini bıraktım canımmm bu süreçte daha nelere alışacağız bakalım

Bebeklerimiz kendi düzenini kuruyor aşkım biz halt etmişiz onların yanında biz kimiz ki onlar ne isterse öyle onlar bizim psikolojimizi bozmak isterse bozulur onlar bizim yemek yememizi isterse yeriz onlar bizim anlık uyumamızı isterse bayılır uyuruz

Ya benim son adet tarihim 22 Eylül bu ay hangi gün bakmam gerekiyo garanti olması için

Evet çok benziyor aynıymış sürecimiz. kesinlikle katılıyorum ben zaten ıncık cıncık dikkat eden biriyim beslenme ve ve özellikle içerikler açısından. Markette alacağımız şeylerin içeriklerini incelerken eşim ilk sinir krizi geçiriyodu artık o da bakıyo hahaha Tabi ki illa ki zararlı şeylere maruz kalıyoruz ya da canımız istiyo pis şeyler yiyoruz yapacak bir şey yok ama ne kadar dikkat etsek o kadar kar.

Geçen gün doktor aspirin verdi aldık eczaneden yerli bir firmanın, ama içeriklerine baktığımda ilk defa bir ilacın içinde olmayacak bi sürü içerik gördüm. Ben bunu içmem değiştirelim dedim. Eczaneye iade ettik başka eczaneye gittik baya konuştum üzerine bayer’inkini aldım, eczacı bana doğru dikkat etmemişiz siz eczacı mısınız diyo dedim sadece bilgili ve araştırmacıyım tabi yakın çevremde ailemde sağlıkçıların olmasının etkisi de var

Rabbim size de nasip etsin en kısa zamanda inşallah güzel haberlerinizi alalım

Kesinlikle covid’in ve vurulduğumuz özellikşe biontech aşısının çok etkisi var. Ben bi de işimden dolayı mecburen 3 kere vuruldum. Her yıl düzenli kontrollere giderim hiçbir sağlık sorunum yoktu, aradan 6 ay geçti geçmedi evlendiğimde kontrole gittim vajinal bakılsın diye doktor bana 2 tane çikolata kistimin olduğunu söyledi ve çok hoş olmayacak şekilde dile getirip söyledi bende travma yarattı. Hep aşıya bağlıyorum. Kim bilir bu aşılar başımıza neler açacak başka. Allah korusun

Benim de kistim yoktu ama vajinal ultrasonda bir tane kist çıktı aşkım ben de aşılara bağlıyorum herseyi ya

Bende de geç uyuma var, geç uyuyorum sabah bi gözüm 2 saniye filan açılıp kapanıyo sonra devam ediyorum 11:30 filan uyanıyorum. Hemen 1 muz yiyorum. Birazlardan da kahvaltı yapıcam işte.
Ama gündüzlerş full yatış dinlenme ve sz az uyuklamayla geçiriyorum gece olunca baykuşa bağlıyorum

Bu arada ben de sabah kalkınca aç karna keçiboynuzu Özü yiyorum bir kaşık malum demir problemi bende üzerine de bir tane muz yiyorum zorla da olsa ondan sonra geri yatışa geçiyorum sanırım bu ilk üç ay böyle geçecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…