gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Bi şey sordum ama

Gözden kaçtı sanırım arkadaşlar yardım liiitfen

Çin takvimini duydum ama kendimi şartlandırmamak adına bakmadım bile.bulantı kadınların %85 inde oluyormus hamile iken tuzlu krakerler yardımcın olmalı hep.gaz yanlız hepimizde var

Çin takvimini duydum ama kendimi şartlandırmamak adına bakmadım bile.bulantı kadınların %85 inde oluyormus hamile iken tuzlu krakerler yardımcın olmalı hep.gaz yanlız hepimizde var

Geğirme oluyor mu sizde de.? Ama aşırı sürekli

kızlar çok soru sordum am birşey daha sorcam sizinde çok akıntınız oluyor mu benim su gibi akıntım oluyor bazen günlük çamaşır değiştiriyorum

kızlar çok soru sordum am birşey daha sorcam sizinde çok akıntınız oluyor mu benim su gibi akıntım oluyor bazen günlük çamaşır değiştiriyorum

Günlük çamaşırını mutlaka değiştir canım. Çok sık olmamakla arada oluyor benim akıntım. Kokusuz ıslaklık gibi.

Günlük çamaşırını mutlaka değiştir canım. Çok sık olmamakla arada oluyor benim akıntım. Kokusuz ıslaklık gibi.
dikkat ediyorum canım değiştirmeye bir de ütüleyip giyiyorum çamaşırımı

Bende de son iki gündür renksiz bir akıntı basladı siz günlük pedi kokulu olanlardan mı yoksa düz olanlardan mı kullanıyorsunuz
günlük ped kullanmıyorum canım ben zaten normalde de pedden nefret ederim tahriş yapıyor ben de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…