gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

kizlar dr geldim kalp atislarini duydum cok mutlu oldum 6+5oldugumu soyledi dr bi problem olmadigini 1 ay sonra gelin dedi allahim ne guzel sesti oyle dondum kaldim oglumdada dinlemustim ama yine heyacan oluyomus
Ne mutlu sana darısı tüm bekleyenlere inşallah ben daha kesesini görmeye gidicem kalp sesini duyabilir miyim bilmiyorum

kizlar dr geldim kalp atislarini duydum cok mutlu oldum 6+5oldugumu soyledi dr bi problem olmadigini 1 ay sonra gelin dedi allahim ne guzel sesti oyle dondum kaldim oglumdada dinlemustim ama yine heyacan oluyomus
hayırlı olsun canım darısı bize inşallah hepimiz sağ salim kucaklarımıza alalım inşallah

Merhaba kızlar, bende acayip uyku var sizde de öyle mi? Bıraksalar bütün gün uyurum. Ofiste bile uyku seanslarına başladım :KK43:
Merhaba canim, ben de calısıyorum ve bugun resmen masada gözlerim kapanıyordu... O an bir yatak bulsam sabaha kadar uyurdum valla :KK70:

Hayırlı olsun canım darısı başımıza inşallah :KK66:

Ne mutlu sana darısı tüm bekleyenlere inşallah ben daha kesesini görmeye gidicem kalp sesini duyabilir miyim bilmiyorum
6+0 da vajinal ultrason da Dr gördü ama biz bir şey duymadık erken daha dedi, 10 gün sonraya randevu verdi.simdi 7+3 de gidip kalp sesini duymaya çalışacağız Allahın izniyle:KK66:

Birazcık uyku hali bende de arttı aksamları erken uykum gelmeye basladı
Tüm gün uyuyorum ve buna rağmen akşam 8 de tv karşısında uyuklamaya başlıyorum.. yalnız bugün itibariyle inanılmaz bulantı başladı. Acayip arttı bulantim :KK43:

Gunaydin kizlar size birsey sorucam adetime 3 gun kala idrar testi yapmistim cok hafif silikti 1 gun kala yani bugun yaptim sbh cizgi daha belirginlesmisti ama tam bi netlik yoktu acaba gercekden hamilemiyim?hamileysem yarin doktra gtsem acaba kese gorunur mu? Yoksa pazartesiye mi biraksam

Ayyyy inşallah bizde hayırlısı ile kesemizi görüp sonrada kalp atışlarını duyarız kızlar bizede dua edin lutfen

neden ki kizlar agriniz mi var yoksa endiseleniyor musunuz?[/QU

kasık ağrılarım, karın ağrılarım fazlaydı benim biraz azaldı bu hafta. rahim genişlediği için ağrılar oluyomuş, ilk gebeliğim benim. hafif bulantı, biraz baş ağrısı ve rahat uyuyamama var bende. ilk 3 ay zormuş diyolar çünkü yerleşme ve gelişimin ilk olduğu dönemler olduğu için. yoksa endişemiz bebeğin sağlıklı olması başka bişey değil. ilk 3 ay çok dikkat etmek gerekiyor. benim 5 haftam kaldı atlatmaya.

neden ki kizlar agriniz mi var yoksa endiseleniyor musunuz?

kasık ağrılarım, karın ağrılarım fazlaydı benim biraz azaldı bu hafta. rahim genişlediği için ağrılar oluyomuş, ilk gebeliğim benim. hafif bulantı, biraz baş ağrısı ve rahat uyuyamama var bende. ilk 3 ay zormuş diyolar çünkü yerleşme ve gelişimin ilk olduğu dönemler olduğu için. yoksa endişemiz bebeğin sağlıklı olması başka bişey değil. ilk 3 ay çok dikkat etmek gerekiyor. benim 5 haftam kaldı atlatmaya.

Gunaydin kizlar size birsey sorucam adetime 3 gun kala idrar testi yapmistim cok hafif silikti 1 gun kala yani bugun yaptim sbh cizgi daha belirginlesmisti ama tam bi netlik yoktu acaba gercekden hamilemiyim?hamileysem yarin doktra gtsem acaba kese gorunur mu? Yoksa pazartesiye mi biraksam
Bende 3 gün kala yaptım silik çizgi çıktı. Silikte çıksa genelde gebelik anlamına geliyor :) hayırlı olsun.. önce bi kan testi yaptır. 1-2 hafta sonra da dr kontrolüne git. 2 hafta sonra anca karından ultrasonla görünür ama kalp atışı duyamazsın.

kızlar bişey sorcam. dün kafama takıldı.
normal adet zamanıma 4 gün vardı beta 217 idi. normal adet olmam gereken ilk gün yani ilk ölçümden 4 gün sonra 960. bi hafta sonrasında yani normal adetimin biteceği zamandan 3 gün sonra 11.450.. küsür çıktı. çoğul gebelik olabilirmi acaba. 4 haftayı doldururken kese görünmedi. 5+3 te tek kese göründü. bebek ve kalp atışı için haftaya gidicem. her iki taraftada ikiz yok. kafama takıldı. :110:

X