gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

ben evlendiğimden beri 8 kilo aldım karnım şiş, lastikli dışında pantolon giyebiliyorum ancak. 44 beden hamile pantolonu sipariş ettim bende :KK49: çünkü en ufak sıkışmada kesenin olduğu taraf acıyor. gece soluma 1 dk dönüp yatamıyorum bile. uyuşmalar ve ağrı başlıyor hemen. eşim sen 3-5 aylık oldun diyor şimdiden
Sanırsam bu şişlik kalacak baya sonrasında bebiş büyüyünce de aynı şişlik bu sefer gercek anlamda bebişten olacak :anneadayı:

Değiştirir canim muhtemelen çünkü inofolicteki folik asit miktarı dusuk..daha yüksek miktar verecektir.hem inofolic yumurtlamaya yardımcı olur artık bi etkisi kalmadı bizim için, cuma günü değiştirecektir doktorun..
Kaç gündür içiyorum umarım eksik kalmıyordur bebişim eczaneye sordum gebeler içiyor mu diye evet dedi

ben evlendiğimden beri 8 kilo aldım karnım şiş, lastikli dışında pantolon giyebiliyorum ancak. 44 beden hamile pantolonu sipariş ettim bende :KK49: çünkü en ufak sıkışmada kesenin olduğu taraf acıyor. gece soluma 1 dk dönüp yatamıyorum bile. uyuşmalar ve ağrı başlıyor hemen. eşim sen 3-5 aylık oldun diyor şimdiden
ya bana doktorum kese ortaya yerleşmiş dedi ama benim de soluma yattığım zaman aynen senin dediğin gibi uyuşuyor ağrıyor neden acaba bir de hamileliğin belli bir ayından sonra sola yatmak gerekiyormuş şimdiden çok rahatsız yatıyorum ben sağımdan soluma dönerken bile merasimle dönüyorum önce bi oturur pozisyona geliyorum sonra dönüyorum yavaşça yatıyorum :KK70:

Kızlar bende de mide agrısı var. Daha doğrusu midem hep açmışım gibi ve gazlı Napıcam çok rahatsız ediyor ve bi şey de yiyemiyorum.
Bulantı kusma yok. 6+6 hamileyim.
Bide Çin takvimine göre ben baktım erkek ablam yurtdışında o bakıyor kız Nasıl bakılıyor ? Biri yardım edebilir mi ? Bildiğim kadarıyla Çin takvimine göre yaş değişiyor normal yaşımızdan farklı oluyor ?

Yardım lütfen

Kaç gündür içiyorum umarım eksik kalmıyordur bebişim eczaneye sordum gebeler içiyor mu diye evet dedi
Sanmıyorum canim sıkıntı olmaz,sadece daha güçlü vitamin ile değiştirir..ben folbiolu kullaniyordum decavit daha iyi diye degistirdi

ya bana doktorum kese ortaya yerleşmiş dedi ama benim de soluma yattığım zaman aynen senin dediğin gibi uyuşuyor ağrıyor neden acaba bir de hamileliğin belli bir ayından sonra sola yatmak gerekiyormuş şimdiden çok rahatsız yatıyorum ben sağımdan soluma dönerken bile merasimle dönüyorum önce bi oturur pozisyona geliyorum sonra dönüyorum yavaşça yatıyorum :KK70:
Ne mutlu sen keseni görmüşsün darısı başıma.

Hahahaaaa canim yaaa aynı ben benim de dönüşüm tam merasimlik :KK66: neyseki soluma yatarım ben, çok sukur zorlanmıyorum ama arada dönmek gerekince feci oluyir o dönüşler:KK66:

muray19 muray19 merasim iyiymiş :KK70::KK55: bende öyle duydum ama düz de yatamıyorum. sağıma yatınca rahatlıyorum. şu bir buçuk ayı atlatsak, herkes 12. haftadan sonrasının rahat olduğunu söylüyor :dua:

Hahahaaaa canim yaaa aynı ben benim de dönüşüm tam merasimlik :KK66: neyseki soluma yatarım ben, çok sukur zorlanmıyorum ama arada dönmek gerekince feci oluyir o dönüşler:KK66:
:KK70::KK70: şartlanmışım artık derin uykuda da olsam önce oturur pozisyona gelinecek sonra dönüp yavaşça yatılacak hiç aksamaz :KK70:

muray19 muray19 merasim iyiymiş :KK70::KK55: bende öyle duydum ama düz de yatamıyorum. sağıma yatınca rahatlıyorum. şu bir buçuk ayı atlatsak, herkes 12. haftadan sonrasının rahat olduğunu söylüyor :dua:
bebişler için herşeye katlanıyoruz napalım yeterki sağ salim hayırlı bi şekilde doğsunlar canım

X