gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Kizlar benim dun lekem geldi kahverengi sekilde.. Bir gece yattim hastanede.. Suanda bi problem gozukmuyor, sadece istirat etmem lazim 1 hafta, kalkmadan.. Progestona basladim, 4 tane de igne verdi.. Dualarinizda beni de bulundurun inşallah haftaya kalp atisini duyacagiz.. Keseyi 3 x gordum.. Bugunde toparlamis tekrar kendini.. Rabbim hepimize hayirli saglikli evlatlar nasip etsin insAllah

teşekkür ederim ama ne bileyim işte 6. tüp bebek denemesinde bulunca bebeği insan herşeyden korkuyor

kahverengi lekeden dolayı mı yattın kusura bakma bende dun gıttım leke için birsey yok dedı o ılactan banada yazdı yolladı nasl bır lekeydi benden hala gelıyor doktor ıyı bakamadı mı acaba

teşekkür ederim ama ne bileyim işte 6. tüp bebek denemesinde bulunca bebeği insan herşeyden korkuyor
anlıyorm ama relaks olmaya calıs benmde ılk bebegim :) ama bır zman aklıma gelmedı bos kese olması onu aklından cıkar unut yani kendini normal hamılesın hersey yolunda öyle adapte etmeye calıs :) lutfenn bebeısde uzme

bu daha net sanırım ufacık dahaa :)) lazkızu merak etmıstın

ay ben sana kurban olurummmm senı verene kurban olurum masallah kuzum ne kadar guzel yaaaa :) tam cerceveletmelıkkkkkkkk :) ay canım helal et hakkını ugrastırdm senıde merakımdan ; yuvarlagın sag alt kösesınde bı baska yuvarlak var gıbı o mukı acep

bu daha net sanırım ufacık dahaa :)) lazkızu merak etmıstın

ay ben sana kurban olurummmm senı verene kurban olurum masallah kuzum ne kadar guzel yaaaa :) tam cerceveletmelıkkkkkkkk :) ay canım helal et hakkını ugrastırdm senıde merakımdan ; yuvarlagın sag alt kösesınde bı baska yuvarlak var gıbı o mukı acep

canım oncelıkle cok gecmıs olsun benımde bat gunumde22 agustosta cok hafıf pembe lekelenmem olmustu bana da progestan verdı daha leke nedır bılmedım sukur 9 gundur. dualarımızdasın canım benım ınsallah bızlerde haftaya gorucez guzel haberlerın olur ınsallah kendını uzme olumsuzda dusunme sakın. sukur bak toparlamıs

ewet canım :) ufak beyaz bebek oluyor sakin ol kız ugrasıpta naptım sanki sen hıc gormedn ya heyecanlısın kıyamam sana senın bebişde böle ufacık bırsey olacak işte :)

ewet canım :) ufak beyaz bebek oluyor sakin ol kız ugrasıpta naptım sanki sen hıc gormedn ya heyecanlısın kıyamam sana senın bebişde böle ufacık bırsey olacak işte :)

ah ben onların popıslerını yerım yerrrrrrr kurban olurum onları verene

rabbime sükürler olsun bak yemn edrm icime bi an his geldi sen bebegi gördüğünde kalp atışınıda duycaksın :) anlamsız bı anda geldi bende anlamadım hadi hayırlısı

ya canımsın benım ınan gozlerım doldu valla dokunsan aglıycam sımdı ; ALLAHım o gonlune dogdurdu ya o hıssı gonlunde ne varsa onu versın Rabbım SANA senı ve aılenı korusun ınsallah.

ya canımsın benım ınan gozlerım doldu valla dokunsan aglıycam sımdı ; ALLAHım o gonlune dogdurdu ya o hıssı gonlunde ne varsa onu versın Rabbım SANA senı ve aılenı korusun ınsallah.
Sen ne tatlı pozitif bi insansın MaşaAllah sana ya bayıldım yazmadan duramadım çok ta şeker bir anne olacaksın inşaAllah Rabbim hakkında hep hayırlısını versin :)

amin bitanem bende senı cok sevdim beraber büyütücez bebekleri aglamaaa kıymamm ya gönlümde olanı verdi allahım kuzumu ALLAHım senıde bebişini aılene yuvanı korusun ınsllah

Sen ne tatlı pozitif bi insansın MaşaAllah sana ya bayıldım yazmadan duramadım çok ta şeker bir anne olacaksın inşaAllah Rabbim hakkında hep hayırlısını versin :)
aynen öyle ya bayıldım bu anneyee bende yazmadan edemıyorum ınan mutfagımı evımı topluyamıyorum yorum yapacak hemen cevaplayım dıye :)

ay canım benım cok tesekkur ederım ; kolay kolay hiç kötülük beslemem kımseye bılırmısın kötu bırsey yasasam bıle hep daha kotusu olmasın dıye el acarım RABBIME once baskaları ıcın sonra kendım ıcındır hep ; sızlerınde canım benım.

aynen öyle ya bayıldım bu anneyee bende yazmadan edemıyorum ınan mutfagımı evımı topluyamıyorum yorum yapacak hemen cevaplayım dıye :)

canlarım benımmm yaaaa ; daha ne paylasımlar yapıcaz ınsallah ALLAHın ıznıyle ; hersey nasıp kısmet bakarsınız ne guzel dostluklar elde ederız yarın bırgun bellı mı olur gıdıp gelırız bıle bırbırımıze

aynen olabılır neden olmasın en ufak gelısmemden haberdar edecem seni sende benı edersen cook mutlu olurum ınan :)

aynen olabılır neden olmasın en ufak gelısmemden haberdar edecem seni sende benı edersen cook mutlu olurum ınan :)

ederım tabı kuzum etmem mı :) ınsan boyle konustukca karsında kı kım dıye de merak edıyor canlar he :) hadı kafamız dagılsın bıraz yas kac nerelısınız nerde yasıyrsunuz ne ıs yapıyorsunuz ?

benım yas 23 ; 1 senedir izmitte yasıyorum buraya gelın geldım ; aslen trabzon tonyalıyız ; dogma buyume zonguldaklıyım

en uafak benım sanırım :) ben 18 yasndayım 3 aylık evlıym ankaralıyım dogma büyüme ankarada yasıyorum ama suan eşimin işi yüzünden yozgattaym insllah ewıme kavusacam ayn 10nda 2 aydır buradaym evımı ozledm yemınle calısmıyorm ewdeyım :)

en uafak benım sanırım :) ben 18 yasndayım 3 aylık evlıym ankaralıyım dogma büyüme ankarada yasıyorum

ay 18 mııı kardesımden de kucuksun kuzummm sennnn masallah yenıde evlısın ay ne guzel RABBIM hemencık mujdesını vermıs yuvana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…