gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

aşermeler baslamıs ufaktan uftan masallahh :) minige bndede yoktu mıde bulantısı arada gelıyo gıdıyor hemen yıyemıyorum sadce sende miniğin resmı var mı :))

yok canım daha ahh keske olsa 5 eylulde bakılcak ;4+4 de kesem cok az gorundu alttan muayneyle ınsallah 6+0 da yanı 5 eylulde mınıgı gorucem keseyıde belkı kalp atıslarınıda duyarım :) ALLAH mı soylettı acaba ya

merhabalar arkadaşlar. bende sabırsızlıkla bekliyorm muayene günümü. cuma günü gitmeyi düşünüyorm kese göründü sıra kalp atışında.. inşallah gözükür miniğimn kalbi

tam olarak ne kadar
merhabalar arkadaşlar. bende sabırsızlıkla bekliyorm muayene günümü. cuma günü gitmeyi düşünüyorm kese göründü sıra kalp atışında.. inşallah gözükür miniğimn kalbi
merhahaba :) tam olarak ne kadarlıksın sen ben 6 haftalıgım ama kalp atışını duymadm henuz

İçimi rahatlattınız ya çok şükür korkmuştum bende ilk olunca..İnşallah güzel haberler alırız hepimiz canım

ınsallah canım benım benımde ılk valla bende cok heycanlıyım ama poztıf enerjımızı kaybetmeyelım kuzularımıza yansıtmayalım

Evet kesinlikle stres etkiler güzel düşünelim güzel olsun İnşallah canım
ınsallah canım benım benımde ılk valla bende cok heycanlıyım ama poztıf enerjımızı kaybetmeyelım kuzularımıza yansıtmayalım

masallah cok guzel ; pekı kacıncı hafta suan senın tam olarak ; kese de bebıs gorundu mu yoksa sadece kese mı kuzum

bende resmi varr en azndan ben sanslıyım gördüm o zaman :) ne mutlu bana ınsllah sızde yazarsınız gordum dıye

masallah cok guzel ; pekı kacıncı hafta suan senın tam olarak ; kese de bebıs gorundu mu yoksa sadece kese mı kuzum
bnm tahminime göre 6. haftadayım. geçen hafta pazartesi günü gittim doktorum 4 haftalık dedi ama tam net gününü kalp atışı için geldiğnde anlarz dedi. kesede o gün gözüktü ama bebeği görmek için çok erkendir 4 hafta demşti çünkü.bide karından baktı ultrasona ona rağmen gözüktü bnde gördüm minicik bi yuvarlak vardı :) bakalım şimdide cumayı bekliyorm. Allahım bekleyen herkese sabır versin güzel habrler alalım inşallah hep birlikte

tabikiii atmaya calısıyım ben kesede bebegıde gordumm :)) ben resmın nasl atılacagnı bılmıyorum anlatırsanız atarm tabkı :)) telfondan gıremem telefonum bolzuk pcden atacam

ay kuzum pc den zor ya kamrayla cekcende kaydetcen de atcan da :) uzun ıs neyse olsun bakalım ; heycanla gozumuzde canlandırız bızde :) tel olsa kolaydı da kuzum pc zor ıs

ay cok guzel duygular bunlar nasıl heycanlıyım bır bılsenız ; 5 eylul gelmez oldu bana :)

bu daha net sanırım ufacık dahaa :)) lazkızu merak etmıstın

Eklentiler

• 2016-08-31_122421_306.jpg
    33,1 KB · Görüntüleme: 115
bende 5 eylülde ultrasyona gireceğim ama ya boş gebelik falansa diye çok korkuyorum. kan değerim 184, 2 gün sonra 626 çıktı doktorum çok güzel dedi ama yinede çok korkuyorum
tatlım korkmaa korkutugunu bebek hıssedıyor huzursuz etme onuda yazık gunah sakin ol ne kalmış 5 eylüle hem neden aklına öyle seyleri getırıyosun bak ben bırkere hcgme baktırdım bırdha baktırmadm cok sukur gordugun gbı kesede var bebekte sakin olmaya calış korkma onuda korkutma allah buyuktur :) sakin ol canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…