gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Evet haklısın Can'ım ama ne bileyim ben hemen oluyor diye biliyordum böyle olunca korktum

İnşallah mucizemi bekliyorum bende. Aslında eşim çok istiyor ama bana söylemiyor üzülmeyeyim diye ama ben anlıyorum bu daha kötü işte
ben 18 yasndaym görmüşsündür belki eşim 28yasnda oda cok ıstıyordu bana hıc söylemedi ıstıyorm yda ıstemıyorum dıye ama anlıyordm senın gıbı ıster ıstemez kendımı sucluyordum 3 aylık ewlıyım henuz bırde bende abartısız söylüyorum aglıyordum allahm bna bı cocuk nasıp et nolur nolur felan verdi sukurler olsun sakın ol bekle

yenı mı katıldın aramıza :) yenıysen hos geldın hayırlısı olsun baklım ben bıle 5 eylul gelsın artık dıye lazkızu nun haberlerı ıcın :)
Hayır yeni değilim lazkizu ve pkrsnm üçümüz beraber aynı anda öğrendik hamiş olduğumuzu.. yani üçümüz beraber çıkmış gibi olduk bu yola :) uzun zamandır birbirimizi takipteyiz.

ılk öncee sizi coooook sevdimmmm ben canlarrrrr :) veeeeeeeeee soruyorum arkadaslar bıraz degısıklık olsun dıye soruyorum kışlık yaptınız mı :) neler yaptınız :)

Umutluu41 canım kendını uzme darlama 8 den 9 dan sonra gorenler duyanlar olmus ; kı 5 te de gorenler duyanlar olmus o bıraz dollenme ıle dogru orantılı belkıde gec dollenme oldu senınde stres yapma ve dıger bır kontol zamanını bekle , 25 agustosta azcık mınıcık kesemı gordum ben ama asıl muaynem 5 eylulde 6+0 ken bakalım neler olucak.

ılk öncee sizi coooook sevdimmmm ben canlarrrrr :) veeeeeeeeee soruyorum arkadaslar bıraz degısıklık olsun dıye soruyorum kışlık yaptınız mı :) neler yaptınız :)
ben çalışıyorum öyle şeylere vaktim olmuyor hiç canım ama buzluk ta var azcık bişiler bezelye barbunya taze fasulye falan o kadarcık zaten bizim evde pek yemek te yenmiyor ki

ALLAH senın ıyılıgını versın emı :) ben de cınsel bıseler sorcan dıye beklıtorum bende senı sevıyorum :) da kıslık derken konserve falan mı kız ben hayatta anlamam ole seyler daha yemek bılmıom dogru duzgun kayınvalıdem saolsın herseycıklerı yapoyor :)

ben çalışıyorum öyle şeylere vaktim olmuyor hiç canım ama buzluk ta var azcık bişiler bezelye barbunya taze fasulye falan o kadarcık zaten bizim evde pek yemek te yenmiyor ki

aynı vallahı calısmaktan bende de fırsat yok :) bıde benım esımın asıl meslegı ascılık olunca adam yapıoda yedırıyorda :)

Ben bugun bebegimin kalp atisini duyamadim 7 haftalik olmam lazim 1 hafta bekle dedi doktor
Cok moralim bozuldu arkadaslar

son adet tarıhıne gore 7 haftalık mısın yoksa kese boyutuna gore doktor mu dedı kuzum dedıgım gıbı belkıde gec dollenme sbırlı ol bekle dua edelım

nasıl şaşırttım sizii :) hahahah ya ben sureklı evde oldugum için napım zman geciriyim diye yapıyım dıye sordum ben ve esim kaynanamla görüsmedigimiz icin öle bir sansım yok saten kendiside tekırdagında yasıyor malesef bende ezme yapmak ıstıyorum ya böle kahvaltılık oluyor ya hani ?? bende bılmıyom yemek yapmayı ama heves edıyorm ıste :)

kuzu görüşmediğimiz için derken özel degılse tabı ; uzak dıyelermı ; yoksa canını sıkan baska seyler mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…