gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Merhaba hanımlar bende 5+4 günlük hamileyim geçtiğimiz hafta cuma günü öğrendim hamile olduğumu beta hcg 429 çıkmıştı ama doktor keseyi göremedi o zaman 4+4 haftalikti karından bakmıştı. 10 15 gun sonra gel dedi. Yani haftaya carsamba falan gidicem 6+3 olcaz insallah kesin gözükmesi lazim dimi. Bu arada geçtiğimiz salı tekrar beta yaptırdım 2194 e çıkmış. Bide arada adet olacakmış gibi hafif ağrılarım var bu normalmi

gozukmesı lazım canım.. adet agrıları olması normal benımde aynı sekılde oluyo agrılarım bol bol dınlenn :)

inşallah gittiğinde görürsün ben şuan 8+5 deyım ve hala Ağrı'larım ara ara oluyor doktorum normal oldugunu söyledi. İstersen gidince doktoruna sor tatlım.

gozukmesı lazım canım.. adet agrıları olması normal benımde aynı sekılde oluyo agrılarım bol bol dınlenn :)
Canım aramızda bir gün var sanırım bulantilarin basladi mi bende hala tik yok kesede gözükmedi ya sanki hiç hamile gibi hissetmiyorum kendimi

Canım aramızda bir gün var sanırım bulantilarin basladi mi bende hala tik yok kesede gözükmedi ya sanki hiç hamile gibi hissetmiyorum kendimi
hayır hıc bulantım yok benımde bazen olmaz herkesın bunyesı bır degıl ablamdada hıc bulantı olmamıstı annemdede olmamıs onlara cektım sanırım :) goremedım bende keseyı pazartesi gıdıcem doktora ınsallah gorurum.. senın beta hcg kac canım kac gun arayla baktırdın en son baktırdıgın kac cıktı.. bende bazen degılmıyım acaba dıyorumm hıc bulantı falaln olmayınca amam oyle dusunmemek lazım

Canim burda oyle surekli herhangi bi hastane yada doktora gidilmuyoki malesef oyle bi sansim yok baska bir doktor buldum kendime zaten oda dogum izninde araliktan itibaren ona gitmeyi dusunuyorum olursa bide burda kolay kolay hamile hasta almiyolar.

Canım 22nde ilk yaptırdığım beta 429 çıktı diğerini 26snda yaptırdım 2194 çıktı doktor gayet güzel ilerliyo dedi bende salı yada çarşamba gidicem kese görmeye vakit gecmiyo sanki dimi

Canım 22nde ilk yaptırdığım beta 429 çıktı diğerini 26snda yaptırdım 2194 çıktı doktor gayet güzel ilerliyo dedi bende salı yada çarşamba gidicem kese görmeye vakit gecmiyo sanki dimi
bende adet gunumden bır gun once yaptırdım 144.5 cıktı bır hafta sonra tekrar gıttım 2658 cıktı doktor gayet guzel dedı haftaya tekrar gel keseı gorelım dedı.. gecmıyo zamann gercektenn sabırsızlanıyorum :)

Çok güzel günler ama cokta heyecanlı şimdi kese için sabirsizlaniyoruz sonra kalp için sonra cinsiyet bitmez bu

Çok güzel günler ama cokta heyecanlı şimdi kese için sabirsizlaniyoruz sonra kalp için sonra cinsiyet bitmez bu
kucagımıza alınca rahatlıcaz bencee uzun bır donem bızı beklıyorr.. ama kese goruldukten ve kalp atısı duyulduktan sonrada bıraz daha rahatlarızzz.. o kadar cok kımyasal gebelık dıs gebelık yazıları okuyorum kı korkuyorumdaa acıkcası o yuzden bu tereddut allahım kucagımıza almayı nasıp etsınn :)

Canım benim ablam geçirdi dış gebelik ve adetten sonra hemen değişik bu sancı ve kanamayla acile gitmişti kimyasal da ben gecirdim değerler böyle yüksek cikmiyo tek korktuğum bos gebelik Allah korusun 5 senelik evliyim ben 4 senedir istiyoruz bu Ay tüp bebek yaptircaktik ama bebisim kiyamadi erken geldi:)

allahım yardım etsın hepımızee.. ben ılk ayımdan hamıle kaldım senın ıcın daha zorlu bır donem olmustur emınım.. hayırlı olsun dıyelım cok sevındım senın adınadaa allahım aratmasınn ccanımm :)

Amin canim tabiki çok zor gunler gecirdim ama ışte Allah büyük hiç ummadigim bianda geliverdi susam tanem:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…