gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Kizlar keseyi görmek içim doktora gittiginiz haftada keseniz kac mm idi?(yaklasik 4.5 -5haftalik iken )5+3deyim kesem 6.26mm cikti biraz kucuk dedi sanki 4 haftalik gibi dedi haftaya cagirdi beni :KK43:daha onceki gebeliklerimde 8 haftayi hic gecemedim hep geri kaldi bebeklerim sonra da kalpleri durdu bu seferki de mi boyle olcak :kızgın:
bugün 5+5teyim ben az önce geldim doktordan 9,30mm kese çapım. belki büyüyecektir. hemen panik yapıp üzülme dua et. verecek olan da Allah alacak olan da... hayırlısını iste hep

Merhaba ilk adetim geçtikten iki gün sonra gittim 284 tu iki gün sonra 801 daha sonraki iki gün sonra 1741 di şimdi 8+2 yiz çok sukur canım
Ay maşallah Can'ım benim dün ögrendim hamile olduğumu 428 çıktı biraz endişe ettim gözükmedi kese acaba dedim Bi sorunmu var

Merhabalar,

ben de gebeliğimi geçen hafta öğrendim. BHCG 522 çıktı geçen cuma günü. SAT'a göre 5+2 'deyim. Pazartesi günü doktora gideceğiz. Keseyi görme ihtimalimiz var mı?

Ay Can'ım benim sağol peki lekelenme oldumu sende
Yok canım ben lekelenme filan yasamadim 2 ağustosta kimyasal yasadim adetten 3-4 gün önce hamile olduğumu hissettim test yaptim idrar testini de yine kimyasaldır korkusu ile iki günde bir trkrarladim uç kere yapınca uç kere de iki gün arayla kan verip öyle doktora gittim ama leke filan yasamadim herkeste olmuyor zaten o:KK66:

Yok canım ben lekelenme filan yasamadim 2 ağustosta kimyasal yasadim adetten 3-4 gün önce hamile olduğumu hissettim test yaptim idrar testini de yine kimyasaldır korkusu ile iki günde bir trkrarladim uç kere yapınca uç kere de iki gün arayla kan verip öyle doktora gittim ama leke filan yasamadim herkeste olmuyor zaten o:KK66:
Ben lekelenme yaşıyorum bide sol kasıgım agrıyor sürekli

Kızlar 5 haftalıkta kesem böyleydi sizce normalmi . ? Şuan 6+5 iz

Eklentiler

• WP_20160922_001.jpg
    WP_20160922_001.jpg
    57,4 KB · Görüntüleme: 37
merhaba kızlar.. bende gectıgımız pazartesi hcg nin2658 arttıgını ogrendım... onumuzdekı pazartesi keseyı gormek ıcın gıdıcemm doktorum herseyi agırdan alıyo pek acıklamada yapmıyo o yuzden degıstırıyorum doktoru ınsallah pazartesi gorurum kesyide rahatlarım ıyıce :) hepımız bebeklerımızı sagsalım alalım kucaklarımıza ınsallah :)

lazkizu lazkizu meraba canım :KK16:
benimki çok yeni de olsa bugün bacağımla kasığımın arası acacip gerilip ağırıyor.sende de oldu mu hiç. aynı anda midem bulanıyor şu an çok kötüyüm. karnımda şişlik ve gerilme var 3 haftadır.
benim 2 çocuk sahibi bi komşum ilk aylar rahim genişlemesi için karın olduğundan daha çok şişebilir dedi ama 3 aydan sonra hamilelik periyoduna göre normale dönebilirmiş. bende onu umut ediyorum. çünkü şişlik ağrı var kemer kullanamıyorum, sıkan pantolonlar giyemiyorum daha ilk zamanlarda.

BENDe 6 haftalık hamileyim. Aynı durumdayız canım şişlik kaşık agrısı yanında mide bulantısı var. Bende dar giyemiyorum daha çok agrıyor sanki

Bana diyo iste kan alcaz ensesini olcucez eger kalinsa normalden uzun yada kisaysa daha detayli bakcaz kisa olursa risk az uzun yada kalin olursa risk yuksek downsendromlu yada mongol olabilir diye o zaman baska testler yapiliyo ya karindan su aliyoruz isterseniz ama 100 bebekten 1.5 bebegin dusugune sebep oluyo yada yeni yontem var kanda bakiliyo o tehlikesiz ama 1000 frank yani 3000 tl yapiyo ama onuda sigorta karsilamiyo dedi mal kari cok pardonda dusundukce sinirim kalkiyo sonra arkadasima soyledim bunu oda yeni dogum yapti dedi ama ensesi ince olursa sorun olmuyo mesela bunu bana o salak soylemedi icimi rahatlatmadi sadece kotusunu anlatti neymis anlatmasi gerekiyomus mecburmus cart curt sirf para icin aptal ya tabiki o parayida verrim allah korusun bisey olsa cocugum icin ayrica essek yukuyle kendi cebimden sigortaya para oduyorum oyle biseyde madem digeri riskli kan al sigortaya ben yaptim de odesinler. Rabbim yardimcimiz olsun ama benim icim rahat dunki doktor cok iyiydi icimi rahatlatti bebek gayet saglikli hersey yolunda dedi

Bende doktorunu değiştir şimdiden psikolojini etkileyecek şekilde saçma sapan zırvalamış. Tabiki her gebelikte olabilir. Allah korusun. Ama oyle de denmez yani vakti gelir testler yapılır oyle bi şey varsa o zaman konuşulur. Böyle insanlara oldum olası hastayım ya

X