gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Saol canım bak bu iyi geldi :) bol su da içmeye çalışıyorum ama inşallah düzelecek. Yarın Dr kontrolü var bakıcaz artık..

Saol canım bak bu iyi geldi :) bol su da içmeye çalışıyorum ama inşallah düzelecek. Yarın Dr kontrolü var bakıcaz artık..
düzelir canım sakın kafana takma.. bol su çok önemli, benim de su içme alışkanlığım yoktu ama alışkanlık haline getirdim.. gece 2 defa tuvalete kalkmak zor olsa da bol sudan başka çare yok kuzum

Aminnn kuzummm daha 4 hafta var ama icim rahat insallah sorunsuz geciririz geriye kalan zamani saglikla kucaklarimiza aliriz meleklerimizi. Doktor beni ikili test konusunda korkuttu ama bebegimi gördüm ya icin rahat

Yaa çok stres yapma akışına bırak kendi halinde dene bir ay da inşallah olacaktır. Seninde güzel haberlerini bekliyoruz:) iyi gidiyor şimdilik zaman geçmiyor bize :)

inşallah canım yok artık çok takmamaya çalışıyorum kısmet Allah verirse olur vermezse olmaz dicek birşey yok sende inşallah sağlıklı bir hamilelik geçirirsin canım

Aminnn kuzummm daha 4 hafta var ama icim rahat insallah sorunsuz geciririz geriye kalan zamani saglikla kucaklarimiza aliriz meleklerimizi. Doktor beni ikili test konusunda korkuttu ama bebegimi gördüm ya icin rahat

ne dıye korkuttu canım ?

aynen canım burda çok pahalı yaa sanki altın var içinde bir LCW falan ucuz onun dışında çok pahalı inanın fiyatını görünce hevesi kaçıyor zaten

aynen canım burda çok pahalı yaa sanki altın var içinde bir LCW falan ucuz onun dışında çok pahalı inanın fiyatını görünce hevesi kaçıyor zaten
Hahahaha ben aldim akilli gibi tr buraya gore daha ucuz diye ama burda daha ucuza daha guzelini ismarladim netten :) mecbur aliyo insan bebis rahat olsun diye ne yapalim

ne dıye korkuttu canım ?
Bana diyo iste kan alcaz ensesini olcucez eger kalinsa normalden uzun yada kisaysa daha detayli bakcaz kisa olursa risk az uzun yada kalin olursa risk yuksek downsendromlu yada mongol olabilir diye o zaman baska testler yapiliyo ya karindan su aliyoruz isterseniz ama 100 bebekten 1.5 bebegin dusugune sebep oluyo yada yeni yontem var kanda bakiliyo o tehlikesiz ama 1000 frank yani 3000 tl yapiyo ama onuda sigorta karsilamiyo dedi mal kari cok pardonda dusundukce sinirim kalkiyo sonra arkadasima soyledim bunu oda yeni dogum yapti dedi ama ensesi ince olursa sorun olmuyo mesela bunu bana o salak soylemedi icimi rahatlatmadi sadece kotusunu anlatti neymis anlatmasi gerekiyomus mecburmus cart curt sirf para icin aptal ya tabiki o parayida verrim allah korusun bisey olsa cocugum icin ayrica essek yukuyle kendi cebimden sigortaya para oduyorum oyle biseyde madem digeri riskli kan al sigortaya ben yaptim de odesinler. Rabbim yardimcimiz olsun ama benim icim rahat dunki doktor cok iyiydi icimi rahatlatti bebek gayet saglikli hersey yolunda dedi

kazılar 5+0 da kesm bu şekilde göründü benim nasıl kesem doktor mm olarak falan birşey söylemedi

kuzusu hııııcccc skma canını - endısede eetme hemm bılıosun kı bu tarama testlerı sadece bır olasılık yanı snn cocugun down dıyıpte saglıklı dogan mılyonlarca bebek var hem sadece ense ıle bıtmıyorkı ıs - sakın bıse cıkarsa bıle amnıyosentez yaptırma - bebegn kesesını delıolar sonucta ALLAH korusun. sen ıcını ferah tut daha ölcümlerimiz yapıllmadı

kuzusu bence norml benım 4+4 te bu kadar bıle degıldı karartı seklındeydı - banada hıc mm solememıslerdı 1 hafta ıcınde o kadar degısıyor buyuyorkı
canımm çok sağol inşallah iki hafta sonra kalp atışlarını da duyarıma yavrumun büyümüştür fasulyem

Icim rahat sukur kuzum hayirlisi olsun hakkimizda bekleyip gorecegiz ama birsey olmaz bebisler iyi bence sorun yo. Zaten oyle bisey olsa kan aldiririm ayni islem ama para benden cikcak oda sorun degil yani.

Kızlar şimdi geldim doktordan. Muayenemiz gayet güzel geçti, doktorumu çok sevdim. Kesemizi ve yolk kesemizi görebildik sadece, haftaya cumartesi inşallah bebişimizi görebileceğiz

Eklentiler

• IMG_4973.JPG
    46,4 KB · Görüntüleme: 63
Kizlar keseyi görmek içim doktora gittiginiz haftada keseniz kac mm idi?(yaklasik 4.5 -5haftalik iken )5+3deyim kesem 6.26mm cikti biraz kucuk dedi sanki 4 haftalik gibi dedi haftaya cagirdi beni daha onceki gebeliklerimde 8 haftayi hic gecemedim hep geri kaldi bebeklerim sonra da kalpleri durdu bu seferki de mi boyle olcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…