gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Bendede ayní gösteriyo canim doktora gidip inşallah bi sorun olmadiğini öğrenince doğru tarihi gireriz

İnşallah canım boş gebelik gecirdm subatta o yüzden tırsıyorm heyecandan bayılcam inşallah yarın cok güzel seyler yazarız buraya rabbim saglıkla kavustursun
insallah rabbim büyüktür ınsllah bırsey yoktur kesenıde ufacık susam tanesı kadar olan bebegınıde görmüş olursun :)

kızlar dün ne oldugunu size anlatmam lazım :) dün eşim işten geldi her zmanki gbi yemek yedik cay ictik vs ben kendimi basıma agrı girdi dedım dusa gırıyım gecer belkı neyse girdim bir anda cok fena basım döndü gözüm karardı düştüm banyoda ama nasıl düşmek esım sesı duyup kapıya geldi neyse bırsey yok dedım yolladım ama banyodan cıktım nasıl söylenıyorum kendı kendımı o ara esım benı vıdeoya cekmış karnıma bakıp bakıp mal mısın napıyorsun sen dedım sonra aradan yarım saat gecmiş ben oturdum aglamaya basladım cok fena aglıyorum ama ben nasıl anneyım ona mal dedım benden anne olmaz üzdüm onu kalbini kırdım bı anne hıc mal der mı cocuguna nasıl yaptım bunuu dıyee aglıyorum bı yandanda özür diliyorum özür dılerm annecım cok sınırlıydım bırdaha asla yapmıyacam söz verıyorum vs 3 bucuk satt aralıksız aglamısım esım söyluyor yanıma gelmıs yaklastırmamısım bıle sonra sakınlesınce sabah vıdeomu izledim bu ben mıyım delırdım mı ben dıye yıne agladımm :) esım söyluyor ben sok oldum senı öyle görünce dıyor kolay kolay aglayan bırısı degılım :)) sanırım hormanlar

Canım geride kalan hafta söylenmiyormu yani ben şuan 5.haftayı bitirmedim neden 6 diyeyim ki ha 6.haftanın ilk günü 6 ya girdik diyebilirim ama şuan öyle birşey söz konusu değil

Zaten takvimde 6 haftalık hamilesin demiyor canım 6. Haftanın içindesin diyor

Lazkizu ben sabahları 1 tane sade türk kahvesinden vazgeçemedim hala bir zararı olurmu ne dersiniz?Ama sadece 1 tane içiyorum

Bence içme canım kafein düşüğe sebep olabilir diye duymuştum.. gerçi bende çay tiryakisiyim çok zorlanıyorum ((

Korkma canım ferah ol değerin güzel.. bende geçen ay kimyasal geçirdim şuan iyi gidiyoruz çok şükür. Senin de öyledir inşallah :)

Bnde yarn doktora gidecegm kızlar 10 bucuktadua edin noluurrr hersey yolunda olsun bu seferr

İnşallah canımm :)) hayırlısıyla güzel haberlerini bekliyoruz :)

Ay çok alemsin yaa :)) biraz sakin olmaya çalış canım benimm :))

İnşallah canimm

Kızlar Allah korusun ama düşük riski kaçıncı haftada ortadan kalkıyor,daha doğrusu azalıyor??

Kizlar merhaba benimde 7 haftalik oldu ama ne mide bulantisi ne bi bas dönmesi hic bi belirti yok cuma günü kalp atışları icin gidicem sizce normalmi bu durum

Kizlar merhaba benimde 7 haftalik oldu ama ne mide bulantisi ne bi bas dönmesi hic bi belirti yok cuma günü kalp atışları icin gidicem sizce normalmi bu durum

canım merhaba ; mıgde bulancak dıye bas doncek dıye sart yok kımısı hamılelıgı boyunca yasamamıs bunu bazıda 9 ay cekmıs ; benm 5.haftada hıc bırsey yoktu ama 6. haftadan gunler saymaya basladıgımdan berı mıgdemden cektıgımı ben bılıyorum. kişiden kişiye degısıyor canım. ferah ol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…