gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Kizlar doktora gittim gecen hafta kanda cikmamisti ama idrar testlerim gittikce koyulasti. Doktorum gec dollenme rahimde kalinlasma var cok yeni bir gebelik dedi. Henuz kese gormedik ama haftaya insallahhhh:) cok kaptirmiyorum kendimi bakalim neler olucak insallah saglikla hayirlisiyla vardir :) rabbim herkese versin, isteyen herkesin kucaklarini doldursun insallah

Ayyy insallah canim benim insallah guzelnhaberlerin olur kucagimizda olur yavrularimiz

Merhaba bugun doktora gittim 5 haftalıkmış kese görüldü ama Bebek görülmedi ayrıca hamileliğin ilk haftasında farkında olmadan amoklovin diye bi antibiyotık kullandım 5 gun sizce bebeğe zarar vermişmidir bilgi verirmisiniz lütfen ?

Merhaba bebeginizi kucaginiza almak nasipnolsun insallah , ilaca gelince doktor tahlili yapilmadan ne desek ne yorum yapsak mantikli olmaz bunu malesef bilemeyiz dua edelim mi etkisi olmasin. Gerci duydugum kadariyla bebekler belli bir jaftaya kadar disaridan gelen etkenlerden etkilenmezlermis. Cunku adet gecikmesini bekleyene kadwr yada bizler ogrenene kadar bebis en az 5 haftalik olmus oluyor. Bende ogrenene kadar sigara iciyordum , ogrendigim.an biraktim. Arastiriken okumustum.icinizi ferah tutun

kızlar, gün geçmiyor ki bir problem olmasın vücudumun her yeri deli gibi kaşınıyor var mı benimle aynı problemi yaşayan?

kızlar, gün geçmiyor ki bir problem olmasın vücudumun her yeri deli gibi kaşınıyor var mı benimle aynı problemi yaşayan?

ALLAH ALLAH kuzum sana ne oluuor nazar mi degiyor anlamadim , hamilelik bazi bunyede garip alerjilere sebep olurmus oda hormonal dengenin bozulmasindan dolayi , nasil bende siddetli burun tikanikligi nezle yaptiysa sende de degisik tepkimeler.ortaya cikiyor , ilik suyla bir vucudunu yikasana bise surme ama bi yika bakalik rahatlarsin belki

Şimdiden hayırlı olsun canımm :))

Aynen canım benimde test negatif çıkınca üstelik sigara içtimm nargile içtimmm... off ne bilcektik..

Canım nazara sa geliyo olabilirsin.. bence çok kimseye söyleme.. ben bu sefer korkudan kimseye söyleyemedim bi ailelere bide 4 yakın arkadaşım var onlara bide size iştee

günaydınnn kızlarrr :) nasılsınız cok sukur bırseym yok gayet iyiym stresten kasılmam olmus :)

Merhaba kızlar. Benimde son adet tarihim 2 agustostu. 25 agustosta kan tahlilim 247 cikti gecen salida doktora gittim cok minikte olsa kesemizi gorduk cok sukur. Simdi kalp atislarini duymayi bekliyorum bende. Cok heyecanliyim. Haftaya tekrar gidecegim ama 5 haftalik olacagim daha kalp atisini duyamam degil mi? Henuz erken 6. Haftada ancak diyorlarda.

öncelıkle hayırlı ugurlu olsun canım :) duyamazsın 5 haftalıkken 6 haftalıkken kalbi olusuyor ama duyamazsın net dedı bana doktorum suan 6+4 um ben cuma gidecem net bırsekılde duyabılmek ıcın 7+3 olmus olacagım zor olacak bılıyorum ama sabır etmen lazım

Kızlar bi yerde okudum döllenmeden 22 gün sonra pıtırcıkların kalbi olusuyomus
oluşusuyor tatlım ama ultrasyonda duyamıyosun ben suan 6+4 um tam6 haftamda gttım kalp atısı var duyamasn dedi canlandırmk için aspirin verdi 7+3te gıdecem net duymak ıcın :) sen ne kadarlıksın

oluşusuyor tatlım ama ultrasyonda duyamıyosun ben suan 6+4 um tam6 haftamda gttım kalp atısı var duyamasn dedi canlandırmk için aspirin verdi 7+3te gıdecem net duymak ıcın :) sen ne kadarlıksın
biz daha küçüğüz teyzesi 4+4 haftaya gidecem kese için kalp atışını göreym diye cok sabırsızlanıyorm

Asprini içmesen noluyo sende pıhtılaşmamı var canım

Asprini içmesen noluyo sende pıhtılaşmamı var canım
yok canm cok sükür öyle bir sey benm lekem geldı gıttmıstım düşük önleyıcı verdi işte tabi ben kullanmıyorum onu cok agır bır ılac arastırdım dogumda etkiside var aspirini yazayım kalbni candıralım dedi :)

bence de alerjik bi durumdur kızlar, ve bugün yok gibi bişey ama nazara ben de çok inanırım.. nazara geliyor olabilirim Lee_shin_mee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…