gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

keşke su da doğum olsa öyle bi teknoloji de yokki. duyduğuma göre çok rahatmış su da doğum
evet canım bikaç video izledim çok rahat görünüyordu bir de prenses doğum diye birşey varmış normal doğum yapıyormuşsun ama ağrısız sızısız oluyormuş

Bende sormuştum içine su gitmesin ama yıkayabilirsin demişti.ayrıca koku yaptığı için yıkamazsam duramam hayatta.
Ben oyle okumustum canim bi ara arkadasimdada oldu hamile degil ama dusta icini yikiyomus oda vajinanin dengesini bozuyo yani normal yikayabilirsin ama ustten sabunla yikamayinda diyorlar bide kendini herzaman wcye gidince arkadan önden arkaya dogru silmelisin enfeksiyon olunca doktor demisti bana ama cogumuz tam tersini yapiyoruz

evet canım bikaç video izledim çok rahat görünüyordu bir de prenses doğum diye birşey varmış normal doğum yapıyormuşsun ama ağrısız sızısız oluyormuş
Bende suda dogum yapmayi dusunuyorum prenses dedikleride epidural normal dogum yani agrisiz ama igne vuruyolar onuda dusunmustumde biraz korkuyorum acikcasi igneden, sirtindan yapiyolar kimildamak yasak yapilirken bide o sirtinda kaliyo yani boru gibi bisey ucunda duruyo etkisi gecerse takviye yapilsin diye galiba oda beni korkuttu cok sancida ceksem su en azindan biraz rahatlatir gevsetir diye dusunuyorum doktorum daha sormadi bakalim rabbim nasip eder insallah

imkanın varsa gerçekten çok iyi olur canım suda doğum dediğin gibi su rahatlatır müzik falnda dinletiyorlar sanırım rahatlaman için suda doğumda

Bebişin yüzünü gördün mü net
Ben 3 kere girdim 2si ayni gun yarim saat arayla o zaman hic gostermedi bugun birdaha gittim yuzunu gormek icin parmagini emiyordu yan duruyodu yine önden goremedim ama harika bir olay ağzını açtı parmagini defalarca agzina soktu ac kizim

imkanın varsa gerçekten çok iyi olur canım suda doğum dediğin gibi su rahatlatır müzik falnda dinletiyorlar sanırım rahatlaman için suda doğumda
Burda var akapunkthur bile yapiyorlarmis ben normal istiyodum ama madem aci cekecem bari kuru kuru olmasin dedim :) beni tek dusunduren su wc olayi ben bi gun ac kalirim kesin

Burda var akapunkthur bile yapiyorlarmis ben normal istiyodum ama madem aci cekecem bari kuru kuru olmasin dedim :) beni tek dusunduren su wc olayi ben bi gun ac kalirim kesin
Allah iyiliğini versin emi acı çekiyrm bari kuru kuru olmasın :)

Kızlar merhaba en son adet tarihim 13 kasım. 11 aralıkta kan testi yaptım 6 çıktı. 17 aralıkta kan testi yaptırdım 163 çıktı. Ve haftaya salı ilk kontrole gideceğim. Değerim iyi yükselmiş mi tam olarak kaç haftalık oluyor hiç bilmiyorum. Yardımcı olabilir misiniz? :)

sezeryanda o anlık iyi olsa da anneye de bebeğe de faydası yok bence. Allah korusun bişey çıkmazsa normal istiyorum
Sezeryan bildiğin ameliyat ya bir kere videosunu izleme gafletinde bulundum acayip ürktüm.normal dogum hem anne hem bebek için sağlıklı olanı ama planlayıp Doğum zamanı gelince bazen planlarımız tutmayabiliyor hayırlısı inşallah

İnşallah bende biran evvel atlatırım

Maşallah ona darısı bizim basımıza inşallah

Sevgili hamile arkadaşlarım tüp bebek tedavisindeyim önümüzdeki hafta transfer olacak.şu mübarek cuma günü bana birer tane ayetel kürsi okurmusunuz?Allah razı olsun şimdiden.ismim esra esra niyetine derseniz sevinirim.

haklısın valla acı çekeceksek biraz daha kaliteli olsun
Hahaha :) aynen oyle rabbim normal dogumu nasip ederde insallah gerisine raziyim :) cok korkuyodum aci cekmekten yillarca adet sancisi cektim afedersin migdem bosalana kadar gecmiyodu bir guncuk o kadar agriya neden katlanmiyim ki yavrum saglikli olsunda

amin canım inşallah nasip olur ben de istiyorum nasip olursa normal doğum vücut içinde faydalıymış vücut tekrar düzene giriyormuş normal doğumda ben de pko var belki onun içinde faydası olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…