gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Günaydın kızlar vajinal mantar olup geçeniniz var mı ?

günaydın canım. bende 1 hafta önce dışta ve vajinanın iç taraflarında mantar çıktı. adet olur gibi ağrılarım yosun yeşili akıntılarım oldu afedersin. sık sık hamilelikten dolayı sürekli lavaboya gidiyorum haliyle ordaki mikroorganizmaların yapısı su yüzünden bozuluyormuş. adette olmadığımız için mantarlaşma kolayca olabiliyor.
doktor vajinadan iyguladığım fitil ve krem verdi. krem canımı yakıyor ama bayağı geçti.

canım benim ya her ağrı insanı bi tedirgin ediyor ben doktora sancım var diye gittiğimde bana direk kanama var mı diye soruyor yok diyorum normal ağrılar diyor. geçen gün akşama kadar sancı çektim hem sağ tarafım ağrıdı böbreğimdi sanırım hem de karnımın tam ortası batma şeklinde ağrıdı karnımız genişledikçe büyüdükçe ağrı sancı yaşıycaz sanırım bir de iç karnı dar olan sanırım fazla ağrı yaşıyormuş bizimkilerde dar demekki. sende dikkat et kendine tatlım boşver bırak dağınık kalsın bi yerlerde valla temizlik yaparken ben bi odayı süpürüyorum siliyorum yarım saat dinleniyorum akşama kadar ancak bitiyor temizlik :)

Bende kuyruk sokumundaki şişlik vardı ya o kıl dönmesi olabilir dedi hamilesin orayı şimdilik hafifletelim dedi antibiyotik verdi.antibiyotiğin yan etkisi olarakda kasıntı akıntı tabi doktor banada fitil ve krem verdi fitil biteli 2 gün oluyor ama hala sapsarı akıntım ve arada kasıntım var napıyım bilmiyorum enfeksiyon varda bebeğimi etkilermi diye korkuyorum

insan korkuyor, ben de korktum ama ilaçlarım daha bitmedi ona rağmen akıntım kesildi çok şükür. bi daha doktora git o zaman sor canım etkiler mi diye

insan korkuyor, ben de korktum ama ilaçlarım daha bitmedi ona rağmen akıntım kesildi çok şükür. bi daha doktora git o zaman sor canım etkiler mi diye
Kizlar benim bildigim mantar vajinayi yikamaktanda olur ki ozellikle hamilelikte vajinal dus önerilmiyo onada dikkat edin derim. Vajina zaten kendi kendini temizleyip koruyabiliyo bide bu dönemde daha hassas

evet doktoruma sormuştum karnın dar ve dışardaysa hem daha çok çıkar hem de çok sancı çekersin diye :) bende dinlenerek temizlik yapıyorum ama o valizi kaldırmasaydım keşke sancım bu sabaha doğru ancak geçti. yavruma eziyet ettim ona üzüldüm
inşallah çatımızda dar değildir yoksa normal doğumda çorlanırız, ben normal doğum istiyorum :))

Kizlar benim bildigim mantar vajinayi yikamaktanda olur ki ozellikle hamilelikte vajinal dus önerilmiyo onada dikkat edin derim. Vajina zaten kendi kendini temizleyip koruyabiliyo bide bu dönemde daha hassas
bende internette okudum canım dediğin doğru.bende bazen suyla temizlemiyorum ama bence o da çözüm değil. geçen öyle korktum ki dedim bebeğime mi bişey oldu. en son adetimde öyle sancılanmıştım.

bundan sonra daha dikkatli olursun tatlım sıkma canını.. valla bende bu şans varken kesin çatımda dardır benim ben de normal doğum istiyorum inşallah herşey gönlümüzce olur

Bende sormuştum içine su gitmesin ama yıkayabilirsin demişti.ayrıca koku yaptığı için yıkamazsam duramam hayatta.

bundan sonra daha dikkatli olursun tatlım sıkma canını.. valla bende bu şans varken kesin çatımda dardır benim ben de normal doğum istiyorum inşallah herşey gönlümüzce olur

keşke su da doğum olsa öyle bi teknoloji de yokki. duyduğuma göre çok rahatmış su da doğum

keşke su da doğum olsa öyle bi teknoloji de yokki. duyduğuma göre çok rahatmış su da doğum
Öyle duydum ama bilmediğim için dahs çok gerilim diye düşünüyorum:) bende epidural normal istiyorum ama sancıyı bilmeden konusuyorum o an farklı düşünür müyüm bilmiyorum :)

Öyle duydum ama bilmediğim için dahs çok gerilim diye düşünüyorum:) bende epidural normal istiyorum ama sancıyı bilmeden konusuyorum o an farklı düşünür müyüm bilmiyorum :)

sezeryanda o anlık iyi olsa da anneye de bebeğe de faydası yok bence. Allah korusun bişey çıkmazsa normal istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…