gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

4700 lerde olması lazım canım.2 güne bir 2 kat artmalı fakat %60 artışa normal diyor dr.lar.hayırlı olsun gebeliğiniz B Bycruya

Son düzenleme:
Bende keseyi ardindanda kalp atışını bekleyenlerdenim cuma günü degerim 473 du çarşamba tekrar gideceğim.inşallah görürüm hayırlısı ile

geç döllenme olduysa kese son adet tarhine göre 6 haftalık olması gerekirken, 4 haftalık görünebilir. endişe etme, senin durumunda olan çok arkadaş vardı burda ve şimdi hepsinin bebeği sağlıklı bir şekilde büyüyor karınlarında 7 haftalık evli olman önemli değil, hamilelik başlangıcı en son olduğun adet tarihinden itibaren sayılır. kalp atışı ise 6 haftalıkken görülebilir (dikkat ettiysen duyulabilir demiyorum, görülebilir diyorum). ama zaten seninki geç döllenme olduysa, kalp atışının da henüz görülmemesi normaldir diye düşünüyorum. benim doktorum, 6 haftalıkken kalp atışını duymanın zararlı olabileceğini savunanlardan, dolayısıyla atışları sadece gözlemledi o dönem ve ben kalp atışını yanılmıyorsam 10. haftada duydum diye hatırlıyorum, tabi bu başka bir konu.. dolayısıyla canını sıkma

Bende keseyi ardindanda kalp atışını bekleyenlerdenim cuma günü degerim 473 du çarşamba tekrar gideceğim.inşallah görürüm hayırlısı ile
Aynı zaman da görcez Rabbim izin verirse ins senin ne kadar oldu canım benim gibi yenisin heralde hic bi pürüz çıkmadan sağlikli bir sekilde gebelik gecirmemizi nasip etsin Rabbim

Aynı zaman da görcez Rabbim izin verirse ins senin ne kadar oldu canım benim gibi yenisin heralde hic bi pürüz çıkmadan sağlikli bir sekilde gebelik gecirmemizi nasip etsin Rabbim
benim son adet tarihim 26 eylul....26 ekim adet günümde kanamam ile beraber hamile oldugumu ögrendim.beta 35 cikti.normalde 6 haftalik ama geç döllenme sanırım benim.birde kanamam var 12 gündür adet gibi.bakalım çarşamba nasıl olacak

meraba kızlar
3 gündür başım ağrıdığı için nete giremedim, bebişleriniz de sizde iysiniz umarım. bugün biraz yine ağrıyor inşallah geçer

zuka24 muray19 meraba kızlar. bende ikili teste ayın 14 ü ya da 15 i gibi gidicem. inşallah bizimde sonuçlarımız iyi çıkar, cinsiyetini çok merak ediyorum inşallah ipuçları verebilir

çok geçmiş olsun tatlım Allah şifa versin bol bol dinlen gribe falan çevirmesin cinsiyeti ben de çok merak ediyorum da benim doktor pek söylemiycek gibi en az üç hafta dedi

Ah canim benim uzulme hic cok kucuk daha en erken 6. haftada duyarsin sesini hayirlisiyla bide doktor adet tarihine göre hesapliyoda onlar teorik yumurtlama tarihinede bakiyo demekki sen gec yumurtlamissin, benim bebegimde bi hafta buyuk cikiyo cunku erken yumurtladim. Rabbim hayirlisiyla saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah

çok geçmiş olsun tatlım Allah şifa versin bol bol dinlen gribe falan çevirmesin cinsiyeti ben de çok merak ediyorum da benim doktor pek söylemiycek gibi en az üç hafta dedi
sağol canım, benim migrenim var malesef
devlet hastanesine gidiyorum ama doktorum şart koşmadı bakarız hayırlısı gibisinden konuştu. gittiğimdi tam 12 haftalık olmuş olcak. hakkımızda hayırlısı. sonuçları alırsan haberdar et olurmu canım sen benden önce gitmiş olcaksın

migreni ben değil ama yanımda çalışan arkadaş çekiyor biliyorum az çok zorluğunu Allah yardımcın olsun canım. tabiki haberdar ederim tatlım

Ins hic bi sorun cıkmaz bebegin saglıklıdır canım aklına kötü şeyler getirme hep olumlu düşün

Canım bugün gittim. Crs ikili test yapılacak. Bugün bana bebeğin kıza benziyor dedi :))) havalara uçtum :)) ya kollarını bacaklarını bi oynatıyo içimin yağları eridi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…