gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Seni hatırladım :KK25: Tebrikler valla Allah gönlüne göre versin. :anneadayı::nazar: Sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.
Hatırlar mısın bilemedim o yüzden yazmadım sana :) sağol canım ya inşallah bu sefer sağ salim alırım kucağıma. Bu cmtesi keseyi görmeye gidicem bakalım. Senin nasıl gidiyor hamilelik?

Günaydın kızlar :anneadayı: Bende 10.hafta içindeyim.mide bulantılarım geçti yemeye başladım ama hala kg veriyorum bebek mi alıyor anlamadım :KK57:

Günaydın kızlar :anneadayı: Bende 10.hafta içindeyim.mide bulantılarım geçti yemeye başladım ama hala kg veriyorum bebek mi alıyor anlamadım :KK57:
günaydın canım ne güzel ya maşallah kısa sürmüş senin ben hala çıkarıyorum bazen sabah bazen akşam bazen her ikisinide :KK43:

Selam canım, bebeginin kilosu - boyu vs. haftasına göre iyiyse dert etme... 12. Haftadan sonra sen de kilo almaya baslayacaksın çünkü :anneadayı:

günaydın canım ne güzel ya maşallah kısa sürmüş senin ben hala çıkarıyorum bazen sabah bazen akşam bazen her ikisinide :KK43:
Şu zamana kadar hiç çıkarmadım ama cok kötüydü bulantılarım sonra birden kesildi ama ağzımım tadı tamamen yerine geldiğini söyleyemicem eskiden çok keyifle yemek yerdim o yok artık

Şu zamana kadar hiç çıkarmadım ama cok kötüydü bulantılarım sonra birden kesildi ama ağzımım tadı tamamen yerine geldiğini söyleyemicem eskiden çok keyifle yemek yerdim o yok artık
valla banada hiç geçmeyecekmiş gibi geliyor sanki hiç iştahla yemek yiyemiycekmişim gibi yemek yemeye başladığım anda bulantımda başlıyor midem alışcak böyle devam edecek diye korkuyorum :KK43:

valla banada hiç geçmeyecekmiş gibi geliyor sanki hiç iştahla yemek yiyemiycekmişim gibi yemek yemeye başladığım anda bulantımda başlıyor midem alışcak böyle devam edecek diye korkuyorum :KK43:
Annem benden daha beter miş hiç bir şey yiyemezmiş iki çeşit meyve yermiş sadece onlarıda söylemiyim canımız cekmesin.ama doğum yaptıktan sonra ağzımın tadı o kadar yerine geldi ki herşeyi yemeye başladım diyor hormonol anlıcağın doğumdan sonra nasıl yeriz bak :)

Annem benden daha beter miş hiç bir şey yiyemezmiş iki çeşit meyve yermiş sadece onlarıda söylemiyim canımız cekmesin.ama doğum yaptıktan sonra ağzımın tadı o kadar yerine geldi ki herşeyi yemeye başladım diyor hormonol anlıcağın doğumdan sonra nasıl yeriz bak :)
ayyyy daha çok var o kadar sürmesin o_O ben bir iki haftaya geçicek diye avutuyorum kendimi inşallah öyle olur çünkü psikolojik olarakta etkileniyor insan

kızlar merhaba.. ilk defa yazıyorum foruma desem yeridir. gecen hafta salı gunu kan testı yaptırdık beta hcg 1387 cıktı. persembe doktor muayenesınde adet tarıhınde gore 6 hafta olması lazım ama 4 haftalık goruyorum dedı. (zaten 7 haftalık evlıyım 6 mumkun degıl dıye dusundum ama ) keseyı gordu ama kalp atıslarını duyamadı, cok kucuk oldugundandır bence saglıklı bır bebek ve 22sınde kalp atısını duycaz dedı gonderdı. eve geldım cok agladım cok tedırgın oldum.. ama burada okuduklarımdan yola cıkarak cok kucuk oldugundan duymadıgı sonucuna ulasıyorum. oyle mı dersınız?

Canım durumlar nasıl? Aynıyız Seninle...
doktordan çıktım her şey yolunda dedi çrs ikili testi yapacak. Kıza benziyo dedi bide :)
durumlar sürekli değişiyor tatlım bir iyiyim bir kötü yemek yedikten sonra eğer çıkarmazsam bulantıdan mahfoluyorum çoğu zamanda çıkıyor zaten :KK43: bizimde cuma günü ikili testimiz inşallah cinsiyet konusunda benim doktorumda tahmin yapar senin adına çok sevindim canım

Merhaba kızlar geçen hafta perşembe kan tahlili yaptırdım ve beta hcg 1177 cıktı ve doktor hamilelik daha 15 20 günlük felan dedi bu çarşamba keseyi görmek için randevu verdi batım 30 ekimdi sizce deger olarak nasıl iyi mi ? çarşambaya kadar en az ne kadar olması lazım beta hcg ? bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden Allah razı olsun

X