gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Canım karnın mı çıktı :) bende şişkinlik var o da sabah kalktığım da geçiyor gibi :))

şişkinlikten dolayı biraz iniyor canım evet ama 3 aylık gibi karnım birden çıktı :anneadayı: ben pek şikayetçi değilim ama etrafımdakiler garipsiyor. 7 kilo aldım 2 aydır. gaz, kabızlık ve mide yanmalarımın çoğu geçti çok şükür. sağlıklı beslenmeye çalışıyorum, abur cubur yemiyorum ona rağmen birden şiştim :oops:

Benimki de sağda olduğu için sola yatiyorum sağda da pek sıkıntı olmuyor sırt ustu de yatiyorum ama bazen afedersin kalcam ve belim kopacak gibi ikiye yarilacak gibi agriyor
ay evet benimde belimden ziyade tkalça kısımlarım çok ağrıyor anormallik bende mi diyodum sende de varmış. acı çekmene üzüldüm ama içim rahatladı normal demekki. ben sola döndüğüm an sinyal veriyor küt küt atıyor hemen dönüyorum mecburen.

Kizlaar bende hamileym daha yenj iste asilamayla kaldim daha keseyi gormedik en son pazar gunu hcg 87.73 tu benim karnim 3 aylik hamile gibi cikti kaburgalarimin olduggu yerler agriyo karnimi iceri bile cekemiyorum nie bu kadar davul gibi sismis olabilirim bi fikriniz var mı
ilk başlarda bende senin gibi birden şiştim canım o zaman gaz şişkinlik ve biraz kilo alımından kaynaklanıyordu. normal bence ama etrafıma bakınca benimle aynı haftada olan kızların karnı dümdüz nedense :KK70: kesede beta hcg değerin 1500 lere yaklaşınca görürsün canım. ben 5+0 da gördüm keseyi.

Kizlaar bende hamileym daha yenj iste asilamayla kaldim daha keseyi gormedik en son pazar gunu hcg 87.73 tu benim karnim 3 aylik hamile gibi cikti kaburgalarimin olduggu yerler agriyo karnimi iceri bile cekemiyorum nie bu kadar davul gibi sismis olabilirim bi fikriniz var mı
İlk hamile olduğumu öğrendiğim 4 haftamda 2.50 kilo aldığımı gördüm aynen karnımı içeri bile çekemedim.sonra mide bulantıları tuvalet alışkanlıkları da değişince 8.haftamda tartıldığımda hamile kalmadan önceki kilomdayım.rahat ol geçiyor o şişkinlik

İlk hamile olduğumu öğrendiğim 4 haftamda 2.50 kilo aldığımı gördüm aynen karnımı içeri bile çekemedim.sonra mide bulantıları tuvalet alışkanlıkları da değişince 8.haftamda tartıldığımda hamile kalmadan önceki kilomdayım.rahat ol geçiyor o şişkinlik
Simdi 3. testi vermeye gidiyorm ins yukselir yine

Günaydın kızlar doktor rutin kan testlerinde toksoplazma testi yaptı ve daha önce hiç enfekte olup bağışıklık kazanmamışım bu yüzden çok dikkat etmemi söyledi.çiğ et salam sucuk konserve gibi şeyler asla yok.herşeyini iyi yıkayıp ye dedi.sizlerde de böyle bir durum söz konusu oldu mu

Günaydın kızlarr.. 12. haftada cinsiyeti %80 kız olarak tahmin etti doktor.. var mı böyle erken tahmini doğru çıkan.. Merak ediyorum ya :KK70:

Günaydın kızlarr.. 12. haftada cinsiyeti %80 kız olarak tahmin etti doktor.. var mı böyle erken tahmini doğru çıkan.. Merak ediyorum ya :KK70:
benm arkadaşım var ona da %70 kız dedi. daha sonra kesin dedi :) benmki baya gec gösterdi bana da %90 erkek dediler yarın kesin bakılıcak tekrar. hayırlı evlat olsun da canım gerisi önemli değil ya :)

benm arkadaşım var ona da %70 kız dedi. daha sonra kesin dedi :) benmki baya gec gösterdi bana da %90 erkek dediler yarın kesin bakılıcak tekrar. hayırlı evlat olsun da canım gerisi önemli değil ya :)

aynen hayırlı ve sağlıklı olsunlar da kız da olur erkek de... :) ama insan merak ediyor.. Doktor %80 diyorum ama sakın gidip bişey almaya başlamayın dedi direkt :))))

Bebissever Bebissever toxoplazma igm benim 0.11 senin kac ben daha doktora gostermedim ya anlayan birileri bakti iyi fln dert etme dedi senin kac ciktida doktorun oyle bilgi verdi...

aynen hayırlı ve sağlıklı olsunlar da kız da olur erkek de... :) ama insan merak ediyor.. Doktor %80 diyorum ama sakın gidip bişey almaya başlamayın dedi direkt :))))
tabi canm ben yarını zor bekliyorum çatlıcam meraktan :) ama doktorlar da haklı insanlar hemen dolduruyo dolabı snra değişiyo cinsiyet doktora kızıyolar :KK70:

şişkinlikten dolayı biraz iniyor canım evet ama 3 aylık gibi karnım birden çıktı :anneadayı: ben pek şikayetçi değilim ama etrafımdakiler garipsiyor. 7 kilo aldım 2 aydır. gaz, kabızlık ve mide yanmalarımın çoğu geçti çok şükür. sağlıklı beslenmeye çalışıyorum, abur cubur yemiyorum ona rağmen birden şiştim :oops:
7 kilo muuuuuu :KK57: naptin sen öyle yaa. 3. trimesterde daha fazla kilo alımı oluyor. Dikkatli ol. Ben 4. ayın içindeyim 2 kilo anca aldım.

Ben hatırlamıyorum değeri kaçtı.normalde bunu çoğu insan geçirir farketmezmiş fazla.ama hamile iken geçirmek çok tehlikeliymiş
Bide rubella igm var onun içinde kizamik gecirmemissin riskin var hamileyken kizamik olmamaya dikkat et fln dediler ama dediğim gibi doktora gostermedim

Bide rubella igm var onun içinde kizamik gecirmemissin riskin var hamileyken kizamik olmamaya dikkat et fln dediler ama dediğim gibi doktora gostermedim
Ben geçirmişim kızamık türünde ondan orda sorun yok dedi ama yinede hamileyken su çiçeği falan da çok tehlikeliymiş rabbim bizleride bebişleride korusun

X