gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

yaaaaa bu süpermişşş :) valla yakınlarda patiği zor buldum malesef ama bu ikinciye kısmet olsun o zaman yaaa

Folik Ast 2 aydır kullanıyorum canım. Hastane randevumu da haftaya pazartesiye aldım değiştirdim. Keseye görelim dediğin gibi gitmişken çok heyecanlıyım yarın sabah yine kan testi yaptıracağım

gözünüz aydın olsun :) yaa milletinki ne kadar çabuk belli oluyor. bana dr biraz daha bekleyelim net bir şey söliyim dedi. 20 gün sonra belki

gözünüz aydın olsun :) yaa milletinki ne kadar çabuk belli oluyor. bana dr biraz daha bekleyelim net bir şey söliyim dedi. 20 gün sonra belki
canm benm kendi doktorumda 14 kasıma çağırdı düşün. geçen baktığında göremediği için. bende dayanamadım bugun başka doktora gittim sırf cinsiyet öğrenmeye geldim dedim :) baktı göremedi bebeğin ölçülerini alırken bi gördü ama kesin değil dedi snra ölçüme devam ederken aa gerçekten erkek bu dedi :) snra ama yinede çarşamba tekrar bakayım dedi :)

bu gideceğim tarihte tam 16 haftalık oluyorum. eğer söylemezse bende başka bi dr da cinsiyetine baktırayım bari yoksa 21. haftada fln öğrenmek zorunda kalıcam.

Günaydın kızlar ya benim dün akşam sol kasığıma böyle en az 10 kez bıçak girip çıkmış gibi yakan bir acı girdi sonra geçti normal mi sizce

Benim daha öğrenmeme çok var ya ben de çin ve rus takvimine baktım ikiside kız diyor heyecanla bekliyorum

Kızlar 4+6da keseyi gören var mı doktora gidicem ama erken mi gitmedende içim rahat etmiyo

İlk gebeliğim olduğundan mı pimpirikliğimden mi bilmiyorum aklımda hep kötü ihtimaller var rabbim hepimize sağlıklı gebelikler sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah Dayanabilirsem bekleyeyim biraz daha.

Seni çok iyi anlayabiliyorum canım bende ilk tecrübemde cok heyecanlı ve aceleci davrandım. Fakat sonrasında düşük yaptım inan daha çok umutlanıp daha cok üzülüyor insan. Sakın içini kötü düşüncelerle kaplama hep iyi şeyler düşün hayırlısını dile. Rabbimin izniyle sağlıklı bir şekilde büyüsün evlatlarımız kucağımıza alalım. İsteyen herkesede tez zamanda bu duyguyu yaşatsın rabbim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…