gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Günaydın herkese.Valla ilaçlardan sonra bir nebzede olsa midem rahatladı ama yinede garip bir huzursuzluk var midemde ne yesem zevk almıyorum
Aynen ya hic birseyi isteyerek yiyemiyorummm tiksindim herseyden.. iyi ki mandalina varmis sürekli mandalina yiyorum.. baska da hic birsey yemek istemiyrum.. iyice halsizlestim

Ben kilo bile verdim :) sana mandalina bana da salatalık ve bu kaynana sopası varya onlar iyi geliyor.neredeyse 8 haftalığız bu haftalarda artık alısır rahatlar miden diyorlar ama bakalım

Kızlar merhaba

Dün hamile olduğumu ilk once idrarda sonra kan testiyle ogrendim bata 4 gün vardı ablamın ısrarıyla yaptım. Kanda 27.05 cıktı. 25.00 Altı şüpheliymiş o kısmıda atlattık yarın yine kan testi yaptıracağız normalde bat perşembe günü ama eşim çarşamba gününe randevu aldı doktorumuza daha erken değil mi gitmek için sizce ne yapmalıyım ?

Benimde mide bulantılarım çok fena durumda eşimin parfüm kokusundan bile midem bulanıyor. turşu yiyorum deli gibi evde etsiz cig köfte yapıyorum canım hep bu tarz şeyler çekiyor. çikolata cok severdim artk görünce bile midem bulanıyor. Şİkayet etmek değil de yavrumu besleyemiyorum diye üzülüyorum.

Benimde mide bulantılarım çok fena durumda eşimin parfüm kokusundan bile midem bulanıyor. turşu yiyorum deli gibi evde etsiz cig köfte yapıyorum canım hep bu tarz şeyler çekiyor. çikolata cok severdim artk görünce bile midem bulanıyor. Şİkayet etmek değil de yavrumu besleyemiyorum diye üzülüyorum.
Bende süt yumurta balık gibi böyle önemli şeyleri tüketemiyorum diye üzülüyordum doktoruma söyledim bana vitamin verdi ve bu dönemlerde kendini birşey yicem diye zorlama dedi vitamin alıyorum ya içim rahat artık

Kızlar merhaba

Dün hamile olduğumu ilk once idrarda sonra kan testiyle ogrendim bata 4 gün vardı ablamın ısrarıyla yaptım. Kanda 27.05 cıktı. 25.00 Altı şüpheliymiş o kısmıda atlattık yarın yine kan testi yaptıracağız normalde bat perşembe günü ama eşim çarşamba gününe randevu aldı doktorumuza daha erken değil mi gitmek için sizce ne yapmalıyım ?
Vajinal ultrason ile kese gözükür mü bilemedim erken gibi ama bilenler varsa umarım cevaplarlar

Vajinal ultrason ile kese gözükür mü bilemedim erken gibi ama bilenler varsa umarım cevaplarlar
Teşekkürler umarım bilen bir kaç kişi cevap verir tedirgin oluyorum çünkü doktor bu kadar erken gelinir mi demesin :KK70:3 gün sonra 81 lerde falan olacak çünkü değerlerim peki ben şimdi gidip ne diye kan testi vereceğim acilden mi olacak kadın doğumdan mı olacak ?

Teşekkürler umarım bilen bir kaç kişi cevap verir tedirgin oluyorum çünkü doktor bu kadar erken gelinir mi demesin :KK70:3 gün sonra 81 lerde falan olacak çünkü değerlerim peki ben şimdi gidip ne diye kan testi vereceğim acilden mi olacak kadın doğumdan mı olacak ?
Aile hekimliğinden de verebilirsin özel hastanelerde yapıyor

Canim hayirli olsun. Yalniz simdi bosuna gitme bence. Tekrar kan alip bhcg bakarlar ve gereksiz bana gore. Biraz daha bekleyip oyle git ki en azindan keseyi gorebilecek kadar gebeligin ilerlemis olsun. Buarada folik asit almiyorsan ona baslaman lazim.

kızlarrrrr :) aman kese yok kalp derken bugün büyük ihtimal erkek olduğunu öğrendim :) eşime daha sölemedim mavi bi patik aldım içine not yazdım bide videoya çekmeyi düşünüyorum paketi açarken :) başka fikri olan varmııııı

kızlarrrrr :) aman kese yok kalp derken bugün büyük ihtimal erkek olduğunu öğrendim :) eşime daha sölemedim mavi bi patik aldım içine not yazdım bide videoya çekmeyi düşünüyorum paketi açarken :) başka fikri olan varmııııı

Bence parti malzemeleri satan bir yer varsa çevrende, değişik renkte bir balonun içine mavi renkli konfetiler koydur. eşinden balonu kafasının üstünde tutarak patlatmasını iste, tam o anda onu kameraya al .. :) fena kurdum yalnız :KK70: güzel olur ama yaa.. ben öyle yapmayı düşünüyorum :))) eşimle kalmayıp, yakın ailem için de bunu planlıyorum hem eğlenceli olur.

X