gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Ben de doktora 4+3'ken gitmiştim. Beta Hcg değerim 2000'den büyük olduğu için alttan muayene ile kesenin görülebileceğini söylemişti.
Benim beta hcg değerim 5 gün önce 290 çıkmıştı şu an kaç olmuştur hiç bilmiyorum ama iki günde iki katına çıkmış olsa yinede varamıyorum 2000e. En iyisi biraz daha bekleyip garantiye almak sanırım

Benim beta hcg değerim 5 gün önce 290 çıkmıştı şu an kaç olmuştur hiç bilmiyorum ama iki günde iki katına çıkmış olsa yinede varamıyorum 2000e. En iyisi biraz daha bekleyip garantiye almak sanırım
O zamanlarda doktorum izindeydi. 15 gün sonra görüşsek de olur demişti ama ben merakımdan, geçici olarak başka bir doktora görünmek istemiştim. O gün keseyi de gördük. Bence siz en iyisi doktorunuza bırakın. O karar versin sizi ne zaman çağıracağına. Belki yeni bir kan testi de ister.

Kızlar bugün acayip baş dönmem var. Ama oyle böyle değil bildiğiniz düşecek gibi oluyorum. İlk defa böyle oldu. Bu durumu yaşayan var mı?

Kızlar bugün acayip baş dönmem var. Ama oyle böyle değil bildiğiniz düşecek gibi oluyorum. İlk defa böyle oldu. Bu durumu yaşayan var mı?
ben ilaç kullanırken yaşadım. ani hareketlerden kaçın, sık sık ye sakın aç kalma ve yürürken bile yavaş ol eğer çok şiddetliyse de doktoruna danış. Allah korusun düşersin falan aman dikkat ett.

ben ilaç kullanırken yaşadım. ani hareketlerden kaçın, sık sık ye sakın aç kalma ve yürürken bile yavaş ol eğer çok şiddetliyse de doktoruna danış. Allah korusun düşersin falan aman dikkat ett.

Tmm canım uzanırken bile dönüyor. Noldu böyle ya hiç olmazdı :KK43:(((

Tmm canım uzanırken bile dönüyor. Noldu böyle ya hiç olmazdı :KK43:(((
uzanırken de dönüyosa kesin git derim canı doktora belki başka sebebi vardır. yanına birini çağır cevrende varsa eğer bi akraban falan. bizi de haberdar etmeyi unutma. çok geçmiş olsun şimdiden inşallah bişey yoktur

Bişey sorucam hamile biri tarlusal kullanırsa adet olur mu hamile olduğu için ilaçta işe yaramaz adet başlamaz mı bilgisi olan var mı

aynen bende de bugün acayip bir baş dönmesi ve halsizlik var.resmen ayakta duramıyor um uzanınca biraz geçiyor gibi.bu haftaya kadar 1 2 kere olmuştu ama bu kadar şiddetli değildi. Bu haftlarrın genel özelliği mi acaba :110::110:

aynen bende de bugün acayip bir baş dönmesi ve halsizlik var.resmen ayakta duramıyor um uzanınca biraz geçiyor gibi.bu haftaya kadar 1 2 kere olmuştu ama bu kadar şiddetli değildi. Bu haftlarrın genel özelliği mi acaba :110::110:

Bilmiyorum canım ama bas agrısı da oluyor. İlk defa oldu internette baktım normal diyor. Vücut fazla kan pompalamaya başladığı için oluyormus. Bayılma yanda beraberinde kanama varsa doktora başvurun diyor. Allah a şükür bende oyle bi şey hiç olmadı.

Bişey sorucam hamile biri tarlusal kullanırsa adet olur mu hamile olduğu için ilaçta işe yaramaz adet başlamaz mı bilgisi olan var mı

Zaten tansiyonum hep düşük benim. Onun da etkisi vardır dimi :KK43:
tabi ki, etkisi olmaz mı.. en sağlıklısı eğer mümkünse git bir eczaneden tansiyonuna baktır, düşükse bir tuzlu ayran karıştır ve ayaklarını dikip yat dinlen.. ama bulunduğun haftalarda bana da olmuştu aynısı :KK43:

tabi ki, etkisi olmaz mı.. en sağlıklısı eğer mümkünse git bir eczaneden tansiyonuna baktır, düşükse bir tuzlu ayran karıştır ve ayaklarını dikip yat dinlen.. ama bulunduğun haftalarda bana da olmuştu aynısı :KK43:

Sağol canım içime su serptin

X