Gebe kalmakta zorluk çekenlerrr buraya!

betty aynen senin gb diyordum demekki tuplerimde bir sey var diye, ama her sey rahim filminde de temiz cikti. sakin oyle dusunme ben yaptim sen yapma:)) bak temiz cikcak Insallah.

canım bakıldı testler elimde şimdi çıkarmaya üşendim ama doktor çok iyi dedi onlarada ya eşimle ilgilide bi sorun yok benimde rahim filmi çekilmedi yani bi bakılmadık o kaldı

ne bilim cnm ya niye olmuyo diye düşünüp duruyorum...herşey normalse niye niye...artık üzülmektende yoruldum üzülmüyorum bile....

sevilim sonucta ilac kullanmadan mi iki yumurtan oldu?
ewt hayatım bi o ay klomen kullanmadım ondan önceki üç ay kullandım doktor bakınca daha etkisi var yumurtalıklarında dedi ve bu ay yumurtladığım için klomensiz iğne vurdu işte tatlım bilmiyorum bi doltora gittim klomene başlattı hiç gel iğne yapcam filan demedi sonra bunları sizden öğrendim sonra doktor değiştirdim oda bu ay iğne yaptı işte canım

kizlar rahim filminden korkmayin ben cektirdim. yalniz sunu da unutmayin mesala tupler acik ama bazi kucuk yapisikliklar vardi ve o yuzden hamile kalamiyordunuz; rahim filminde bir sivi kullaniyorlar ya onlar aciyor her kucuk derdi. porcoz gb dusunun.ve o zaman diyelim oyle cok basit bir dertten hamile kalamiyordunuz, o zaman dusununki bu hormon ilaclarini bosuna aldiniz. ya inanin sizin icin diyorum doktorunuzu lutfen bu konuda sorgulayin biraz. cunku ben rahim filmine soguk bakiyordum doktorum bana kizarak bunu acikladi. sonra cok arastirip birkac doktora daha danistim hepsi hem fikirdi. cok arastirdim diye boyle israrli yaziyorum.

haklısım cnm banada aslında dedi doktorum yani istersen hemen çeelim filmi dedi yada 2 ay daha deneyelim klomeni dedi açıkçası ben korktuğum için klomeni tercih ettim...bu ay çektirsemmi acaba???bide cnm rahim filmi için özel bir gün varmı mesela adetliyken yada adetten sonra sen ne zaman çektirdin??

ewet betty bence bu ayda bekleyelim son kez birbirimize destek olup çektirelim bu filmi şimdi bizim diğer değerlerden içimiz rahat tek bir şüphe var acaba tüplermi diye onlarada baktırıp tamamen rahatlayalım canım

her doktor ayri bakiyor olaya,ilk doktorun belki cok beklediniz diye denemek istedi hemen. ben de bu ay sordum doktoruma turkiyede klomen veriyorlar normal yumurtlayan kadina bile dedim. bana zaten cok duzgun yumurtluyorsun niye veriyimkihormon sonucta bu dedi. uc ay daha bekle asilama yapalim dedi. hatta asilamayi ilacsiz yapicakmis, takip edip gunu geldiginde yikanan spermleri iceri birakacakmis.
bu arada bettycim bizde spermden bol bir sey yoklülülülülülü, cidden bir milyarsırnaşık şey
hatta surekli soruyoruz cok degil mi acaba cok olmasi mi sorun diye, birbucuk milyardan cok olursa sorun dedi.

gündoğmadan yazarda okudum ben biyerde adet bittiği gün yada öteki gün ama hamile olmadığınızdan kesin emin olun diyor

regleniz bitiyor sonraki birkc gun icinde, 8; 9. gun gb. rahim filminde iki sey onemli bence. en onemlisi yapicak yerin nasil bir makina kullandigi, digital yerde yaptirin aslinda digital derken demek istedigim, doktor ilaci iceri verirken gecisini bilgisayrdan gorsun. buna digitalli sistem deniyor sanirim bir de akciger rontgeni gb bilgisayrsiz eski sistem var, ilaci veriyor rastgele cekiyor filmleri. bu agri veriyormus. eger digtillide doktor takip ederse ilacin tuplerden gecisini ona gore ayarliyor.

kızlar başka sayfada okudum iilk çatlatma iğnesi ile gebe kalmış 1 yıldır bekliyormuştu ne güzel ilk iğneyle çok beklemeden olmuş

ikincisi de, basta aleti yerlestirirken caninizin bir dakikadan daha az aciyacagini ama geri kalan islemin bes dakikada bitecegini ve bu bes dakikanin nerdeyse hic acimayacagini bilerek cesur olmaniz. guvenin bana regle sizisi gb o bes dakika, ben anlamadim bile. hatta kizlar bes dakkadan az bile olabilir. sonra ayaga kalkin yuruyun diyorlar ilac icerde kalmasin diye wc ye yolluyorlar sizi boyle ivir zivirla on dakika suruyor. hic korkmayin basta bir dakkadan az azcik caniniz yanicak o kadar.

merhaba kızlar dinlendim geldim

aaaa ne oluyosunuz bakıym bu ne umutsuzluk böyle amaa yapmayın kızlar düşünce gücümüzle yenecez biz bunları hadi toplanın bakıym sıra dayağına çekecem şimdi hepinizi

yok sevilcim ya ben eminim bebiş falan yok yarında bi doktora görünüp söktürücü falan mı yazdırsam acaba daha fazla beklemeyeyim diyorum benimki kafayı yedi iyiyce

herkese merhaba, yeni geldim sayılır, sınav da güzel geçti. Sizler iyisiniz di mi ?
a.s.

ceylan cnm uyudun kaldın sandım...:)))) ben test yaptım okudunmu tek çizgi çıktı...ama üzülmedim tahmin etmiştim adetii bekliyorum inşallah çabuk gelir...

nesli cnm hadi gözün aydın umarım geçesin....:))))

bettycim canım yukarda fırçamı çektim okumadınmı hepinize sıra dayağı atacam ha ona göre dur bakalım yarın senin günün bakalım ne olacak umarım hamişsindirde gelmez canım

öle şimdiden moral bozmak yok inşallah tutmuştur ama tutmamış olsa bile hayattayız hala değilmi inşallah bi sonraki ay olur deriz o zaman ama umutsuzluk için erken şuan tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…