Gebe kalmakta zorluk çekenlerrr buraya!

üzerime alındım ben açıkcası evet ben demiştim 4 aydır olmuyor diye herksin kendine göre nedenleri sebepleri korkuları ve endişeleri var benim neden endişelendigimi siz nereden bileceksiniz ki ahlam kesmek kolay bence empati kurmayı deneyin ve karşınızdaki insanı kırmamaya özen gösterin.herkesin kendine göre haklı sebebi var...

canım klomen ne için merak ettimCADIARZU

cnm bir listeden bahsetmişsin nesli mi yapmış başka bir topikte anlamadım...valla güzel birşeyse bizde yapalım neden olmasın....

öyle deme bitanem, kızlar ahkam kesmekten ziyade kendi deneyimlerini anımsayıp, üzülmenize mani olmak için fırçalıyorlar. Hem sanırım sen yeni üye olmuştun, bir süre sonra sen de farkedersin bizimkilerin veryansın edişininin sebebini. Valla ben seni kastettiklerini sanmıyorum alınma e mi datluummm. Yav dışarda zati birsürü manyakla günümüz geçiyor, burada herkes birbirine yoldaş, arkadaş. Daha iyi anlarsın, hak verirsin sen de nasılsa yerimseniben:1hug:a.s.

Son düzenleme:

nesli canım bütün kalbimle sana katılıyorum tatlımmmm :1hug:

kimsenin kimseyi kırdığını ve ahkam kestiğini zannetmiyorum mesajları tekrar okudum acaba böyle bi durum varmı diye yokmuş isterseniz sizde okuyun eğer öyle bi durum olsaydı destekleyende olmazdı sanırım...burada hepimiz birbirimize destek olmak için buradayız yoksa ne işimiz var ki...neslininde dediği gibi asıl üzerinde durulması gereken şeyler deneyimlerdir...bu sayfaya kadar da yeterince empatik olunuduğu kanısındayım ayrıca....kimse kimseyi üzmek için birşeyler yazmıyo burada....

neyse kıslar....ben çıkıyorum hepinize iyi geceler.....yarın görüşürüz canlarım.......a.s.

ooo kızlar şu kırılma işlerini bırakalım ama biz burda birbirimizi kırmak için değil destek olmak için varız öle böyle birbirimizi bi şekilde toparlamaya çalışıyoruz paylaşımlarımızla
hadi alınmayın ama gerçekten krılcak darılcak bişiy konuşulmamış
bu konuyu kapatalım o zaman kırgınlık olmasın kaldığımız yerden devam edelim canlarrr

bettycim başka bi topicde gördüm nesli güzel hazırlamış listeyi görsel olarak biraz süslemiiş hoşuma gitti açıkçası sende bakarsın

superisi tatlım klomen yumurtaları geliştirmek ve sayısını artırmak için sanıyorum bende hiç kullanmadım daha önce burdan okuduklarım kadarıyla biliyorum ve bana da ondan vereceğini tahmin ediyorum

arkadasim seni kastetmedim ha bilsem 4 aydir ecrin deniyor diye kastederdim de! ama ben soyle yazmistim hcibir sorunlari olmadiklari halde. ayrica sizde de hicbir sorun yoksa istedigin kadar uzul yani sence benim problemim mi? oturup bunu dert edicek degilim. usluptaki kizmak kelimesi kendilerini bosuna uzuyorlar diyeydi, anlamamaktan bahsettim bu da sabirsiz ve cocukca "isterim isterim" diye baktiklarini dusundugum icindir. ama biz burda neleri neleri okuduk onlardan dolayi yoksa her isteyenin ya da uzulenin boyle yaptgini demiyorum.
bence onceki mesajim gayet net ve acik bu aciklamam da alindin diye. ha uzuluyorsundur senin de uzuntunu burda en iyi biz anlariz ayni yoldayiz cunku.

canlarım ben yatıyorum size iyi geceler moralinizi bozmayın kırılacak bişey yok ecrincim üzülme canım tamammı bak burda kimsenin kötü niyeti yok tatlım

bak gör gündoğmadan liste bir açılacak pir açılacak içime doğuyo hamiş patlaması olacak bu topicde birkaç aya kadar sonra da ben bu yazdığımı güncelleyecem

ceylancim agzindan bal damlamis cumlemizin basina tatlim guncelle hatta bu mesaji baslik acalim yeni:)))

ecrincim yazdim yazdim bak simdi durdum dusundum; kirdim mi seni? ben bu gun zaten biraz asabiyim bugunler oyleyim ne yazikki normalde gercekten uyumlu yumusak bir insanimdir. acaba ben asabiyim diye farketmeden kirdim mi seni? kirilma gercekten sen veya o demedim ama burayi da okuyan olur diye yazdim aramizda olanlar deyince aslinda sen de haklisin. ya ben kimseyi zaten kiramam anca boole tesadufi olurdu ama azcik safimdir derim de icimden geceni. bak siteyi okudukca goruceksin iki aydan baslayan bile var ben gene uc dort demisim. Insallah hemen verirsin haber bize hamileyim diye.

biran kendime söylendigini düşündüm kırıldım.neyse tatlım sorun yok..

günaydın kızlar sayfalar almış başını gitmiş superisi canım hamile olmamana üzüldüm ama her şeyde vardır bir hayır umarım en yakın zamanda adet olursun bir problem kalmaz yeni aya yeni umutla başlarsın kafana takma olur mu
bu arada hepimiz burada birbirimize destek olmak için varız beraber üzülüp beraber seviniyoruz bu tarz yanlış anlamalar bize nazar boncuğu olsun zaman zaman o kadar hassaslaşıyoruz ki en ufak şeye alınır oluyoruz eee konu bebiş olunca böyle olması normal sanırım hepinizi çoook öpüyorum

günaydın şekerlerrrrr herkezin gününün güzel geçmesi dilegiyle valla okudum kırılacak birsey yok ecrincim gündoğmadan biz o dönemleri yaşadık siz yaşamayın üzülmeyin demek istemiş kırılma hayatım

superisi gerçi ceylan yazmış ama klomen bende kullandım yumurtlamayı oluşturuyor ohapla yumurtluyor ve sayısı çoğalıyor eğer istenilen boyuta geliyorsa çatlatma iğnesi yapılıyor yani gebeliği oluşturuyor hızlandırıyor gibi birsey

ayyyyyyyyyyy böyle sayfanın dolu dolu olması ne kadar güzel bayramda iki kişi filan oluyordu ben hep takip ettiğim için

canım kaldıgın yerden devam edrsın eger af la gerı donceksen sanırım acıkogretımde okuyodun malıyeyı bende acıkogretım burosundayım bu ayın 29 una kadar kayıt yapıyoruz basvurursan dedgım gbı kaldıgın yerden devam edersın aynı bolum aynı derselr eger verdgın ders varsa onlarıda tekrar almasın sevgıler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…