Gebe kalmakta zorluk çekenlerrr buraya!

bettycim senin günün gelmemiş ki daha bu testler yanıltabiliyor umarım yanıltmıştır doğrusu ben de bu ay ümitsizim kendiliğinden iki yumurtam olmuş ama eşimin sperm haraketliliği az o nedenle hiç beklemiyorum olursa süpriz olur

umarım dediğin gibidir trapper cnm...seninkide belli olmaz bakarsın bir tane sperm alır başını gider hamiş kalırsın...elbet gelicek bebişlerimiz eninde sonunda sonuçta teknoloji çok gelişti...çok şükür hepimizin eşinde sperm bizdede yumurta var...önemli olan bu bence...hiç olmasaydı kötü olurdu ama var...ama aşılama ama tüp bebek ama kendiliğinden mutlaka gelicek minişlerimiz.....

hah tamam işte bettycim ya böyle inanacaz işte geleceklerine tatlım inşallah aşılama tüpbebek onlara kalmadan gelirlerde bizde rahatlarız napalım canım dua etmekten başka şansımız yokki

ceylan tatlım bu arada gördüm dediğin listeyi ama nasıl yapmışlar bir fikrim yok gerçekten çok güzel olmuş ama cnm üzgünüm benimkiyle idare etçez artık...:1no2:

kızlar iyi geceler ben yatıyorum artık bettycim canım inşallah hamişsindir canım da yarın adet olmazsın

canlarım günaydın bettycim canım doğru çok söylüyorsun gerçekten aslında gerçekten sadece 1 sperm ve 1 yumurta yeterli ama hepsinin doğru bir zamanı var Allah tez zamanda kucaklarımızı doldursun bebişlerimiz bizi çok bekletmeden gelsin

selam kızlar ben geldim bugün dersim erken bitti

bende gittim bi kan vereyim dedim negatif çıkarsa eğer söktürücü kullancam ve doktora gidecem adet olduğumda ki negatif çıkacak o yüzden hiç heveslenmiyorum sizde boşuna heveslenmeyin sakın benim adıma ben sadece negatif olduğunu görüp ilaç almak için yaptırdım test öptüm hepinizi canlarımm

bettycim canım haber bekliyoruz ne alemdesin tatlım varmı gelen giden

bende gittim bi kan vereyim dedim negatif çıkarsa eğer söktürücü kullancam ve doktora gidecem adet olduğumda ki negatif çıkacak o yüzden hiç heveslenmiyorum sizde boşuna heveslenmeyin sakın benim adıma ben sadece negatif olduğunu görüp ilaç almak için yaptırdım test öptüm hepinizi canlarımm

sana ne yaa! ben heveslenirim heveslenmemm!! sositosositokaydirigubbakcemile2
:) inşallah sürpriz olur da kalırsın öyle ""aaa ben hiç sanmıyodum etmiyodum diye":sm_cool:

mrb ceylanım nasılsın..ben tatile gittim memlekete de ancak yerleştik işte.inşallah olmazsın gülüm ya.ben de bakalım geçen ay 20 sinde olmuştum bakalım ne olacak gerçi imkansız gibi bişi çünkü memlekete gidince 10 gündür çalışamıyoz ya. çok zor yani.güzel haberler var mı buralardaa.s.

senacım hamişlerimiz arttı listede güzel gidiyor yani özlemiştik senide aramızda görmek güzel inşallah tatlım bu ay kavuşursun bebişine belki de hamişsindir bile belli mi olur canım varmı belirtilerin falan

merhaba kizlar; keske burayi surpriz mujdeli haberlerle donatsaniz bugun:)) Allah buyuk, sirayla vericez o haberleri Insallah.

X