Gebe kalmakta zorluk çekenlerrr buraya!

listemiz güncellensin ama dimi

HEPİMİZE UĞURLU GELİR İNŞALLLAAAHHHH :Saruboceq:

ARALIK AYI LİSTEMİZ.....

ceylan83....................10 aralık????????? beklemedeyizzzzz....
betty0........................17 aralık
trapper55................. 18 aralık
eslemim....................19 aralık
cansuclk...................19 aralık
aysegulum.................19 aralık
sweetbaby17............ 20 aralık
sivaslı58...................20 aralık
leylam.......................20 aralık
ozceliksena...............20aralık
gizemx......................20 aralık
aguden......................20 aralık
mona rosa.................20 aralık
aybala42...................21 aralık
sevilim......................21 aralık
aytişş.......................22 aralık
zeynep1978...............23 aralık
ecrin1001..................23 aralık
bukett........................28 aralık
gönülsızım.................28 aralık
gundogmadan............28 aralık
beyazz......................28 aralık
akkanarya..................28 aralık

OCAK AYI LİSTEMİZ...

sıla8....................1 ocak
burcusal...............3 ocak
nesli....................6 ocak
sarıkız2008..........6 ocak
ozge_844............10 ocak
elçinzeynep.........11 ocak
nese_206.............11 ocak
neslim51..............13 ocak

HAMİŞLERİMİZZZ.......

hüzün_yılı.....:CüvCüv:

aysbar...........:CüvCüv:

arda...............:CüvCüv:

entelliye..........:CüvCüv:

gelgit...............:CüvCüv:

:CüvCüv: hihoyyyt

kıslar.....ben geldim...nabersiniz bakalım.....ceylancım inşallah bir sürpriz yaparsın bize....yani olmaz diyelim olursa sürpriz olur inşallah.....

neslim cnm bozma moralini inşallah bu aya gelir bebişin sen birşey kullanıyomuydun...artık unutuyorum valla kim ne kadardır deniyo kim ne kullanıyo....

bu arada benim adetim gelmedi daha beklemedeyim....

kıslar bişey dicem bence kendimize yeni bir başlık açalım yada neslinin liste yaptığı yere geçelim ne dersiniz...bu başlığı aysbar açtı ve hiç girmiyo bu yüzden buradan yazışmak saçma geliyo bana.....

canım inşallah hamilesindir,biz de bu mutlu haberi duyar seviniriz senin adına,inşallah bu ay güzel haberlerimiz çok olur da hamilelerimizin sayı artar,öpüyorum hepinizi

kıslar ben bi duşa giriim avrupa yakasından önce ....yoksa yıkanapayıp bitlenicem.....:)))))

kızlar test sonucum negatif yarın farlutal kullanıcam sökmesi için
bettycim aslında eğer rahatsız oluyosan başka başlık açabiliriz ismi daha umut dolu huzur veren bi başlık
başlıkta aslına bakarsan canımı sıkıyodu benim ama tabi hepbirlikte karar verelim buna

aynen canım bende karıştırıyorum burda kalabalığız aslında listede bunları belirtebiliriz hem ikide bir de sormuş olmayız kaçıncı ayımız olduğunu kullandığımız bişiy varmı yokmu

ceylan tatlım benimde buay çok geçti günüm test yaptım benimde negatif doktorda farlutal verdi 3*1 4 gün kullanıcam regl olup bittikten sonra doktora gidicem aynı kaderi paylaşıyoruz galiba sen ne kadardır düşünüyorsun bizim 10 ay oldu herşey kafada bitiyor tatlım yaaa

canım bende temmuzdan beri deniyorum henüz yok bende yarın farlutala başlıcam doktora da gitmedim adet olduğunda gel dedi onunda bana vereceği farlutal zaten başka bişiy vermeyecek adet olduğumda gidicem sence gitsemiydim yinede kanda baktırdım bişiy yok

evet ceylancım yeni başlık açalım bence ne olsun adı buradada belirtiriz duyuru yazarız şuradayız diye....isteyenler gelir yada dediğim gibi neslinin liste yaptığı yerede taşınabiliriz....ne dersiniz....

kızlar ben yeni konu açtım isterseniz geçebiliriz oraya ....

konunun adı ''birgün bende anne olacağım diyenler.....'' ya da buradanda devam edebiliriz....

Son düzenleme:
ben bulamadim yeni basligi. burasini niye sevmediniz bakiim siz:))??
gebe lafini ben de sevmedim gerci kalmakta zorluk cekenler de ay beni anlatiyor sinir basiyor ustume:))
zaten bu ay sinir ustumde, catcak yer ariyor gbyim, ne oluyor bana ya yedim mi kafayi acaba???????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…