Gebe kalmakta zorluk çekenlerrr buraya!

merhaba kızlar bu ayda olmadı ay sonunu doğru doktora gidiyoruz artık işallah tahlillerim iyi çıkar listeye ocak 11 yazarsınız görüşürüz

sagol tatlım cevap için akşamdan beri cevabını bekliyordum buroya gidecektim yoksa.maliye istemiyorum yani kaldıgım yerden degil halkla ilişkiler istiyordum neyse seneye öss ye gireriz bizde madem olmuyor..çok sagol..

merhaba kızlar ben geldimmm nasılsınızz acayip yoğun bi gün geçirdim çok yorulmuşum accık dinleneyim gelecem

slm kızlar bende geldim işten apar topar düdüklüye yemek koydum...nasılsınız bakalım ben bugün test aldım tek çizgi çktı....yani bu ayda olmadı zaten tahmin etmiştim üzülmedim....adetimde gelmedi daha ben ağustos ayında kullanmıştım klomen o ay 18 gün gecikmişti adetim inşallah bu ayda gecikmez o kadar....

HEPİMİZE UĞURLU GELİR İNŞALLLAAAHHHH :Saruboceq:

ARALIK AYI LİSTEMİZ.....

ceylan83....................10 aralık????????? beklemedeyizzzzz....
reyyan86 ..................16 aralık
betty0........................17 aralık
trapper55................. 18 aralık
eslemim....................19 aralık
cansuclk...................19 aralık
aysegulum.................19 aralık
sweetbaby17............ 20 aralık
sivaslı58...................20 aralık
neslim51...................20 aralık
leylam.......................20 aralık
ozceliksena...............20aralık
gizemx......................20 aralık
aguden......................20 aralık
mona rosa.................20 aralık
aybala42...................21 aralık
sevilim......................21 aralık
aytişş.......................22 aralık
zeynep1978...............23 aralık
ecrin1001..................23 aralık
bukett........................28 aralık
gönülsızım.................28 aralık
gundogmadan............28 aralık
beyazz......................28 aralık
akkanarya..................28 aralık

OCAK AYI LİSTEMİZ...

sıla8....................1 ocak
burcusal...............3 ocak
nesli....................6 ocak
sarıkız2008..........6 ocak
ozge_844............10 ocak
elçinzeynep.........11 ocak
nese_206.............11 ocak

HAMİŞLERİMİZZZ.......

hüzün_yılı.....:CüvCüv:

aysbar...........:CüvCüv:

arda...............:CüvCüv:

entelliye..........:CüvCüv:

gelgit...............:CüvCüv:

:CüvCüv: hihoyyyt

kuzum bi dur bakalım adetin yarın değilmi idrar testi pek güvenilir olmuyor adetten önce biliyorsun bi bekleyelim bakalım insallah gecikmez ya klomen geciktiriyormu benimde tam aksine düzenledi tam gününde gelir olmuştu garip değilmi

ceylan canım ya seninde tam 6 gün geçti bi test yapsak ya sen olmayacağından eminsinde öyle diyorsun ya ama ne biliyorsun allahın hikmeti belki oldu

kızlar selam nasılsınız? yeni güzel hamiş olan yokmu??? betyycim hastalanmazsan eğer sen kan tahlili yaptır o daha emin sonuç verir inş hamilesindir :CüvCüv:

bettycim inanir misin ozellikle sana bakmak icin girdim. canimiz sagolsun dicem. betty birisinden bir sey duydum kafa karistirsin istemem bilimsel midir onu da bilmem. ama demek istedim klomen tarzi ilaclari kullanan birkac kisi-sorun yokken sansi arttirmak icin_ ilaca ara verdikleri ay kalmislar hamile. bir tandigim teknisyen bilerek soyledi. ve soyle acikladi alinan hormon ilaclari illa yumurtanin kalitesini arttircak diye bir sey yok bazen arada onu yabanci madde algilar yumurtlasa bile spermi kabul etmez. aslinda boyleher duydugumuzu yazmayi sevmiyorum cunku belli bri tedavide gidenin kisinin kafasini karistirmak da olabilir. yani doktoruna sorarsin o da derki hayir ama ona ragmen duydugun kafanda soru isareti kalir ya, ondan. bana olmustu bir kere bu.

betyyy hayatım bişey soracağım sen daha bilgilisin bana göre şimdi sende bende adet olacağız bu ayda olmadı ddiye düşünüyoruz değilmi canım peki iğne vurulduğumuz halde niye olmuyor:1no2:yumurtalık istenen büyüklüğe geldiğinde vurulduk herşey normal ama niye olmuyor:çok üzgünüm:

ya böyle bişey varkı söleniyor canım kimse durup dururken uydurmaz ki bunu bende 3 ay klomen kullandım ama geçen ay kist yapmasından korkup kullanmadım doktor değiştirdim iyiki kullanmamışşın çünkü yummurtalıkların iyiy dedi 18 mm oldu ve iğne vurdu yani bende ara verdim insallah vardır bu ay birsey ama ben çok umutsuzun

kızlar selam nasılsınız? yeni güzel hamiş olan yokmu??? betyycim hastalanmazsan eğer sen kan tahlili yaptır o daha emin sonuç verir inş hamilesindir :CüvCüv:
slm canım sen nasılsın idare ediyoruz işte ne oldu tatlım adet oldunmu olmadıysan doktora gidecektin ayarladınmı doktor bak ayarlamadıysan kızacam sanaklava:

sevilim bettye sormussun ama ben de cevaplayayim. mesala ben surekli yumurtluyorum catliyor da, ama 14 ay oldu bu ayla 15 ay olcak, her sey yapildi normalde, esimde de, kac kez doktora gittim yumurtladigimi hatta catladigini bile gordu, hep de ayni tarihler yani gunleri de kacirmiyoruz ama olmuyor. bizim gibilere "aciklanamayan infertelite" deniyor. aciklayamiyorlar. ya gec de olsa hamile kaliyor bu grup ya da yardimci ureme teknikleriyle yani asilama gb.
bettye soralim emin olmak icin ama benim bildigim o da benimle ayni grupta. klomeni sansi arttirmak icin veriyorlar. yalniz bu sans kisminda bir seyden emin degilim; benim bildigim bir degil iki yumurta olsun da birinden biri en azindan dollensin diye. ama bazi kadinlarin tek yumurtasi klomen kullansa da kullanmasa da oluyor. tek yumurta icin sans niye artsin ben de bilemeyecegim.

slm canım sen nasılsın idare ediyoruz işte ne oldu tatlım adet oldunmu olmadıysan doktora gidecektin ayarladınmı doktor bak ayarlamadıysan kızacam sanaklava:

kızma arkadaşımŞeniz doktor buldum bana şimdilik farlutal diye bir ilaç verdi 3*1 4 gün boyunca kullanıcam adet görüp bittikten sonra doktora gidicem adetimin gecikmesinin ve neden hamile kalamadığım nedenleri araştırılacak hayırlısı bakalım neler olacak dün ilaça başladım ama hala hastalanmadım canımmmmmfisfisfis

ewet canım ya sağol cvp için biliyosundur belki benimde 18 ay oldu hersey normal eşimde muayene oldu değerler klomen iğne derken denendi hepsi ama yok işte geç olsunda güç olmasın hayatım artık öyle diyeceğiz sonuç allaha kalıyor ne zaman nasip ederse artık da insan işte umutsuzlığa kapılıyor herşey çok normalde niye olmuyor diye ister istemez

tamam bitanem anca gösterir etkisini bitsin hemen git yanlış anlama seni düşündüğümden diyorum çünkü çok gecikti tamammı tatlım:teselli:

gündoğmadan mesela benim yumoşlar bu ay dörttane oldu teki iyi teki normal ikiside görülmeyecek kadar küçüktü iyi dediğime doktor güvendi sonuçta 18 mm oldu diğerleri hemen hemen aynı sonra iğne yaptı işte ne olacak bilmiyorum üfffffff okadar zor ki

sevilim aynen katiliyorum sana, sebep yokken olmuyor demeleri esimi dahi cileden cikartiyor. bekleyecegiz sabirla. haa bende o sabir kalmadi ama kendimi telkin etmeye calisiyorum tekrardan. ozellikle bu ay cok bunaldim cok daha iyiydim onceden. bilmiyordum senin de ayni gruptan oldugumuzu tatlim. Allah tum istiyenleri kavustursun evlatlariyla.

sevilim cnm ya bu sorduğun şeyleri aynısını bende düşünüyorum ama gündoğmadanın dediği doğru...benim aklıma tüpler geliyo bilmiyorum tüplerime bakılmadı benim, bu ayda klomen kullanıcam olmazsa eğer tüplerime bakılacak eşlerinizin sperm testleri nasıl çıktı...benim eşimin 250 milyon çıktı %51 ileriye doğru hareketliymiş yani 125 milyon civarı hareketli sperm varmış...ben tüplerimin tıkalı olduğunu düşünmeye başladım...eminim hamile olmadığıma ne bieyim öyle hissediyorum hiçbir belrtide yok zaten....bari adet olsamda klomene başlasam...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…