Gebe kalmakta zorluk çekenlerrr buraya!

herkeze iyi geceler allaha emanet olun çalısan arkadaşlar yarın için sizede kolay gelsimn

günaydın arkadaşlar geceden bu yana kimse girmemiş gününüzün güzel geçmesi dileğiyle superisiiiii canım hadi bu gün büyük gün haberini bekliyoruz hayatım bekletme bizi

günaydın arkadaşlar geceden bu yana kimse girmemiş gününüzün güzel geçmesi dileğiyle superisiiiii canım hadi bu gün büyük gün haberini bekliyoruz hayatım bekletme bizi

canımmm sanada günaydına.s. inş günümüz güzel geçecek.evettttt kızlar bugün büyük gün öğleden sonra çıkacak sonuç allahım inş.:Saruboceq:sesimi duymuştur sonuçu alır almaz hemen size yazıcam hepinizi öpüyorum kızlarrr Şeniz artık böyle gezmek istiyorum:CüvCüv:

günaydın canlarım superisi meraktan bende yerimde duramıyorum çok heyecanlandım canım umarım öğleden sonra müjdeyi verirsin hep beraber kutlarız benim günüm çarşamba ama bu ay hiç umudum yok hepimiz için hayırlısı olsun öpüyorum sizleri

su perisi hadi canım güzel haberler ver bize ben hafta sonu test yaptım tek çizgi malesef hala bekliyorum nedir bu düzensizlikten çektiğim

su perisi hadi canım güzel haberler ver bize ben hafta sonu test yaptım tek çizgi malesef hala bekliyorum nedir bu düzensizlikten çektiğim

canımm bende geçen hafta idrar tahlili yaptırdım bende tek çizgiyi gördüm ayın 4 ünde olucaktım hala tık yok kan tahlili daha emin umarım adet düzenliği değilde hamileyimdir ama burda moral bozukluğu yok canım tamammı klava:

Kızlar benden de henüz pozitif bir şey yok... 3 gün daha geçmesini bekliyorum.Düzensizlik olabilir.

superisi hayatım senin ayın 4 ü ise bugün itibariyle 11 gün geçmiş hadi diyelim adet düzensizliği ama bukadar olmaz ki 2 olsun bilemedin 4,5 olsun tam 11 gün var kuzum sende görürsün bak

maalesef kızlar sonucum negatif hamile değilim senağlama ama neden hala hastalanmadım anlamış değilim offfffffffbenneyaptımki

maalesef kızlar sonucum negatif hamile değilim senağlama ama neden hala hastalanmadım anlamış değilim offfffffffbenneyaptımki

ben kendimi çok alıştırmıştım ama:1no2:
iyi de kuzuş peki niye bu kadar uzadı ki
hem doktoruna sormadın mı daha???
ufff:1shok:

ben kendimi çok alıştırmıştım ama:1no2:
iyi de kuzuş peki niye bu kadar uzadı ki
hem doktoruna sormadın mı daha???
ufff:1shok:

canım telefonla öğrendim sonucu gittiğim benim doktorum değildi benimki avrupa yakasında anadolu yakasında iyi bir doktor bulmak istiyorum

kıslar merhaba hepınızın gecmıs bayramı mubarek olsun yenı gırebıldım malum bayram tatılı sımdıde ısler yogun ogrencı kayıtları var af cıktıya yogun oluyorum benı sılmıssınız zaten lısteden ıyıde olmus bended bısı yook herzmankı gıbı ısnır oluyorum artık adetlerımde duzensızlestı ya herzman guunde olna ben sımdı her ay en azından 6 gun gerı atıyo olmıcak heralde benım cocugum hersey normal gorunuyo ama olmuyo bı tek rahım fılmı cektırmedım bu ayda kecıboynuzu pekmezı yıyorum baklaım hıc umıdım klamdı ama neyse benıde ocak 11 e yazarsanız sevınırım belkı bı ıhtımal rabbım tum ısteyen herkeze versın ınsallah arkadaslar hepımızın duasını duysun kabul etsn ıns.:Saruboceq:

canım telefonla öğrendim sonucu gittiğim benim doktorum değildi benimki avrupa yakasında anadolu yakasında iyi bir doktor bulmak istiyorum

canım beta HCG baktırdın bugun değil mi?
adet düzensizliği mi var sende?
bu kadar gecikme normal değil.
en kısa zaman da bir doktora başvur ve araştır bunu.
hakkımdz hayırlısı olsun canım...

canım beta HCG baktırdın bugun değil mi?
adet düzensizliği mi var sende?
bu kadar gecikme normal değil.
en kısa zaman da bir doktora başvur ve araştır bunu.
hakkımdz hayırlısı olsun canım...

evet canım beta HCG ya bakıldı.adetlerim çok düzenliydi hep aynı tarihte oluyordum takii bu aya kadar iyi bir doktor bulup gitmek istiyorum bakalım hayırlısı eskiden adet oldum diye üzülüyordum şimdi onada üzülemiyorum artıkkk

aaaaaa superisi ben kesin hamiş diyordum ya niye böyle oldu ozaman 11 gün az değil hayatım sen iyi bi doktor bul git bi bakalım üzme kendini bitanem nasip ne zamansa artık

guzelim uzme kendini hemen bir sey mi var diye, bak test sonucunu kesinlestirdin ya hemen gelir reglen. oluyor bazen bebek istiyen kadinlara derler. bilmiyoruz ki bilinc altimiz neler yapiyor bize. doktora da gider ne var ne yok ogrenirsin. kendini once rahatlat biraz istersen belki reglen gelir boylelikle.
ne desek de gecmez bu stres hemen ama biliyorsun ayni yodayiz hepimiz anliyoruz tatlim seni.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…