Gebe kalmakta zorluk çekenlerrr buraya!

dogru diyorsun guzelim tabii biz de heyacanlanip hamilelige yormak istiyoruz hemen. ama en dogrusu iki sonucunda olasiligini hesaba katmak. ama sonuc negatif olsa da hic morel bozma inan cok kisi biliyorum bir yilin sonunda hamile kalan. bence hala morel bozmaman gereken bir uzunluk bu.
biz gecen eylulden beri istiyoruz 14 ay galiba doldu. artik hesaplari karisitiriyorum((

bettycim hayirlisi olsun cok az kalmis. umutsuz olma hemen Allah buyuk. regle sancisi yasayip da kirmizilari gormeyen ve mujdeyi alanlarin sayisini kk dan biliyorsundur. resim yapmak harika fikir. benim de okumam gereken kitaplar var onlara yonelmeyi dusunuyorum.

Kızlar bende de kasık ve karın ağrısı var . özetle adet belirtisi dışında birşey yok malesef...
Umarım bu ay kırmızı kartı görmeyiz.Adete 3 gun kaldı..Deneme de 5.ayım ama yine de inanın cok uzun geldi..Ki daha ne kadar uzayacak onu da bilmiyoruz...
Galiba annelerden gelen torun baskısı ile bu istek kamçılanıyor..Hayırlısı olsun.

Allah bebek dualarımızı kabul etsın.Hamile olanların haberlerini sabırsızlıkla bekliyoruz.

güünaydın kızlarrrr
süper bi pazar dimi hava süper güneşliii
bettycim ya demek resim yapıyosun bende çok severim resim yapmayı özellikle de çok bunaldığım kafamı dağıtmak istediğim zamanlarda çok iyi gelir yaparım zaman zaman

sevilcim bir ce dedin kayboldun sanki öylemi?:)))

superisi tatlım sakin olmaya çalış rahat ol biraz olmasa da hayırlısı ne diyelim biz sonuçta elimizden geleni yapıyoruz şunu düşün her geçen gün biraz daha yaklaşıyoruz bebişlerimizee

kızlar sivaslı banlanmiş bi sorunmu yaşandı acaba şaşırdımm

tubacım pozitif ol lütfen hem bak daha yolun başındasın olacak hepimizin olacak inşallaahhhhhh

kizlar yumurta gunde kac mm buyuyor bilen var mi? birbucuk ya da iki diye bir bilgi kalmis aklimda ama hangisi ya da hatirladiklarim dogru mu bilmiyorum. bir de mesala 18mm olunca en erken catlar ya, 18 mm oldugu gun mu catliyor yoksa bununda zamani var mi yani misal 18 de catlayacak ya da 20 de ogun catliyor mu gelismeyi tamamladiginda? karisik mi sordum:)))

gündoğmadan canım sanırım senin dediğin gibi bi yerde okumuştum 1 buçuk mm civarı büyüyor yazmıştı sanki biri yanlış hatırlamıyorsam

evet tatlım ben yazmıştım doktorum bana günde yaklaşık 1.5 mm büyüyor dedi ve 18mm iken çatlatma iğnesini vurdurdu...

kızlar benide ekleyin 10 ocak adetim..
bu ayda olmadı maaleseefff...
ovülasyon testi almayı düşünüyorum ben artık galiba tutturamıyoz(

iyi aksamlar şekerler ceylancım bu günde eşimin teyzesine gittim yeni geldim nasıl keyifler bakalım valla ben iyiyim aklıma bile gelmiyo aslında yaklaşık bir hafta kaldı adetime önceki aylar filan acaba oldumu test yapsam çıkarnmı diye kendimi bunaltıyordum bu ay aklıma bile gelmiyor

gündoğmadan hayatım düşündüğün gibi çünkü ben iğne vurulmaya gittim 15 mm olmuş geç yumurtluyorsun dedi iki gün sonraya gün verdi hesapladı 2 gün sonra 18 mm olacak dedi yani düşündüğün gibi 1,5 mm filan oluyor

HEPİMİZE UĞURLU GELİR İNŞALLLAAAHHHH :Saruboceq:

PAZARTESİYİ BEKLİYORUZ YAZCAZ İNŞALLAH HAMİŞLERİN ARASINA......

superisi663

ARALIK AYI LİSTEMİZ.....

ceylan83....................10 aralık
neşe_206...................13 aralık
enikazya....................14 aralık
lady tempo.................14 aralık
reyyan86 ..................16 aralık
tubayok.....................16 aralık
betty0........................17 aralık
trapper55................. 18 aralık
eslemim....................19 aralık
cansuclk...................19 aralık
aysegulum.................19 aralık
sweetbaby17............ 20 aralık
sivaslı58...................20 aralık
neslim51...................20 aralık
leylam.......................20 aralık
ozceliksena...............20aralık
gizemx......................20 aralık
aguden......................20 aralık
mona rosa.................20 aralık
aybala42...................21 aralık
sevilim......................21 aralık
aytişş.......................22 aralık
zeynep1978...............23 aralık
bukett........................28 aralık
gönülsızım.................28 aralık
gundogmadan............28 aralık
beyazz......................28 aralık

OCAK AYI LİSTEMİZ...

sıla8................1 ocak
burcusal...........3 ocak
nesli................6 ocak
sarıkız2008.......6 ocak
ozge_844.........10 ocak

HAMİŞLERİMİZZZ.......

hüzün_yılı.....:CüvCüv:

aysbar...........:CüvCüv:

arda...............:CüvCüv:

entelliye..........:CüvCüv:

gelgit...............:CüvCüv:

:CüvCüv: hihoyyyt

Son düzenleme:
betycim merhaba benim adet tarihi 3 gün öte atıyor 21 aralık yeni tarihim yani ister düzelt ister öyle kalsın hayatım

sevilim cok tesekkurler:))
gittigimde 14mmdi de ben de hesaplamaya calisiyorum:)) en az 18i:))
gittiginde 18i gorunce de bana bildirirsen sevinirim ya da galiba catlama ignesini vuruldun yanlis hatirlamiyorsam. aslinda tam gun anlamaktan cok ilgimi cekiyor gittikce bu tarz ayrintili bilgiler yoksa bir mm fark cok da onemli degil. size de oluyor mu kizlar boyle ayrintili bilme istegi??:))

fisfisfiskızlar sizce ben bu listenin neresinde yer alıyorum şimdi kafam karıştısırnaşık şey

ben şimdilik listenize katılamıyorum arkadaşlar ocak ayında iş sebebi ile 10 gün yurt dışında olacağım ve çok stresli ve yorucu geçecek dönüşünde bizde çalışmalara başlayacağız inşallah.

valla benim tarihimde hiç belli değil 33 ile 37 gün arasında regl oluyorum avülasyon testi midir nedir sanırım onu kullanırım ocaktan sonra:) ama enteresan şekilde 2 kez regl min bittiğinin ertesi günü hamile kalmışım sanırım o tarihleride hep deneyeceğim?

hayatım ewet ben iğne vuruldum gittim 15mm dedi iki gün sonra vuracağım dedi bakmadan vurdu dediğin gibi canım

işte canım bilinmiyo bende bu doktor diyene kadar yanlış hesaplıyormuşum iki üç gün geç yumurtluyormuşum ya doktorla takip et yada dediğin gibi test yap canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…