Gebe kalmakta zorluk çekenlerrr buraya!

neslicim ya napıyosun iki gündür yoktun nerlerdeydin

aslında buralardayım ama gönülsüzce ders çalışıyorum, vize sınavına giremediğim bir dersin şimdi kabak gibi tek başıma mazeret sınavına giricem, stresliydim zaten bi de periye üzüldüm, tatsızım şimdi biraz
ama geçer hepsi, hepimiz adına gelecek güzel günleri düşünüp avunuyorum:1hug:

su perisi canım sakın üzülme çok düzenli adet gören insanlarda eğer adet düzensizliği oluyorsa rahim kese için yer ararmış yani rahim hamileliğe hazırlanırmış bu yüzden düzensizleşirmiş inşallah bizimkide böyledir sakın canını sıkma benimde 10,günüm geçti hala birşey yok bekliyorum 3 aydır düzensiz benimde inşallah öbür ay güler yüzümüz.

guzelim uzme kendini hemen bir sey mi var diye, bak test sonucunu kesinlestirdin ya hemen gelir reglen. oluyor bazen bebek istiyen kadinlara derler. bilmiyoruz ki bilinc altimiz neler yapiyor bize. doktora da gider ne var ne yok ogrenirsin. kendini once rahatlat biraz istersen belki reglen gelir boylelikle.
ne desek de gecmez bu stres hemen ama biliyorsun ayni yodayiz hepimiz anliyoruz tatlim seni.

canım çok teşekkür ederim haklısın kaç aydır bebek bebek diye yapmadığımız şey kalmadı üzülmemek elde değil ama toparlanıp bişeyleri yoluna sokmam gerekiyormirmirmirmir

su perisi canım sakın üzülme çok düzenli adet gören insanlarda eğer adet düzensizliği oluyorsa rahim kese için yer ararmış yani rahim hamileliğe hazırlanırmış bu yüzden düzensizleşirmiş inşallah bizimkide böyledir sakın canını sıkma benimde 10,günüm geçti hala birşey yok bekliyorum 3 aydır düzensiz benimde inşallah öbür ay güler yüzümüz.

inş benim rahim kese için yer arıyordur.artık bulsun rahim şu keseyi kaydirigubbakcemile seninde 10 gün geçmiş tahlil yaptırdınmı canım belki o güzel haberi senden alırız moralimiz yerine gelir

aslında buralardayım ama gönülsüzce ders çalışıyorum, vize sınavına giremediğim bir dersin şimdi kabak gibi tek başıma mazeret sınavına giricem, stresliydim zaten bi de periye üzüldüm, tatsızım şimdi biraz
ama geçer hepsi, hepimiz adına gelecek güzel günleri düşünüp avunuyorum:1hug:

neslicim aşkımmm saoll üzülmee şu vizeni biran önce verde stresin bitsin ne yapalım allah nezaman isterse ozaman verecek buarada şu soğan kürüne bugün başlıyorum şimdi kaynattım içicem

neslicim aşkımmm saoll üzülmee şu vizeni biran önce verde stresin bitsin ne yapalım allah nezaman isterse ozaman verecek buarada şu soğan kürüne bugün başlıyorum şimdi kaynattım içicem

benimki de ocakta :) mide mideye karşı derleeer sen deeee kaynattınn mıı... -tatlicadiarzu-
öpüyorum güzelim:1hug:a.s.

ben idrar testi yaptım negatif çıktı kan testi yaptırmak istemiyorum Allah hepimizi en kısa zamanda sevindirsin inşallah.

ben şu soğan suyuna başlasam diyorum adet olmayı bekliyorum ama olamadım birtürlü beklemesem belki adetimide söktürür ne dersiniz

ben idrar testi yaptım negatif çıktı kan testi yaptırmak istemiyorum Allah hepimizi en kısa zamanda sevindirsin inşallah.

üzülme tatlım yaa allah vakti saati gelince hepimize nasip edecek inş bol bol dua edelim birbirimize ama bir kan testi yaptır derim çünkü bazen geç döllenme olunca idrarda çıkmıyor kan tahlili garanti

kaynattım içiyorum yalnız biraz midem bunaldı sen nezamandır içiyorsun bunu bir yararını gördünmü:eek:

canım benim soğanlar kokmuyo be ya! ama ben normalde çayı şekersiz içiyorum belki damak tadımız da farklıdır. bembeyaz soğanlar var sarmısak gibi benimki ondan, ayrıca rahimsel faydasını henüz bilemesem de, benim basen midir hani kemer hizası, işte oranın hattı biraz daha yumuşak , zayıflatıyo mu ne sabah bi tartılayım bakayım :KK70:

canım benim soğanlar kokmuyo be ya! ama ben normalde çayı şekersiz içiyorum belki damak tadımız da farklıdır. bembeyaz soğanlar var sarmısak gibi benimki ondan, ayrıca rahimsel faydasını henüz bilemesem de, benim basen midir hani kemer hizası, işte oranın hattı biraz daha yumuşak , zayıflatıyo mu ne sabah bi tartılayım bakayım :KK70:

benim soğanlar yemeğe konan beyaz soğanlardan 2sb suya 2 tane soğanı kaynayan suya attım 5 dk kaynadı altını kapattım içtim eğer zayıflatıyorsa süperrrr hamiş olmadan önce biraz zayıflarız kaydirigubbakcemile5 sen ne zamandan beri yapıyorsun

benim soğanlar yemeğe konan beyaz soğanlardan 2sb suya 2 tane soğanı kaynayan suya attım 5 dk kaynadı altını kapattım içtim eğer zayıflatıyorsa süperrrr hamiş olmadan önce biraz zayıflarız kaydirigubbakcemile5 sen ne zamandan beri yapıyorsun

kızzz delüü bi tane soğan koyacan, obuuur -tatlicadiarzu- ondan acımıştır belki tadı
ben 5 gündür içiyorum, adetle birlikte başladım tatlım

evet canım beta HCG ya bakıldı.adetlerim çok düzenliydi hep aynı tarihte oluyordum takii bu aya kadar iyi bir doktor bulup gitmek istiyorum bakalım hayırlısı eskiden adet oldum diye üzülüyordum şimdi onada üzülemiyorum artıkkk

yaaa bu kadar sıkma canını.hayırlısı olur hakkında inşallah. ii araştır cevreni. zeynep kamilde ii doktorlar var onların özel muayenelerine gidebilirsin. tavsiye edebilirim istersen. eğer talebin olursa bana özelden yazabilirsin. konuşuruz...

sevil betty gündoğmadan su perisi nesli ve adını şu an yazamadığım diğer arkadaşlar merhaba hepinize
okuldan yeni geldim hemen nete girdim superisine bakmak için negatifmiş ama olsun moral bozmak yok yılmayacaz işte yılmayacazzzzz

superisi tatlım bozma moralini bak inşallah bebiş gelecektir de ondan gecikmiştir adetin galiba hamile kalınmadan önce bir kaç ay düzensizleşebiliyomuş bazı bayanlarda

sevil betty gündoğmadan su perisi nesli ve adını şu an yazamadığım diğer arkadaşlar merhaba hepinize
okuldan yeni geldim hemen nete girdim superisine bakmak için negatifmiş ama olsun moral bozmak yok yılmayacaz işte yılmayacazzzzz

superisi tatlım bozma moralini bak inşallah bebiş gelecektir de ondan gecikmiştir adetin galiba hamile kalınmadan önce bir kaç ay düzensizleşebiliyomuş bazı bayanlarda

ahh tatlım inş öyledir çok saol desteğin için

kızzz delüü bi tane soğan koyacan, obuuur -tatlicadiarzu- ondan acımıştır belki tadı
ben 5 gündür içiyorum, adetle birlikte başladım tatlım[/QUOTE

kızımm saraçoğlunun sitesinde 2 tane orta boy diyiiiiiiiiisırnaşık şey

lem kaç tane sitesi var bey abimizin
bak işte alıntılıyom;
İki bardak klorsuz suyu (yaklaşık 250-300 ml) kaynatınız. Orta boy yemeklik kuru soğanın en dış açık kahverenkli ince kabuğunu soyduktan sonra dörde veya altıya bölüp kaynamakta olan suyun içerisine atınız. Ağzı kapalı olarak beş dakika kaynattıktan sonra ocaktan indirip ılımaya bırakınız. Ilıyınca, süzülür ve ılık olarak bir su bardağı öğle yemeğinden on dakika önce içilir. Aynı şekilde akşam yemeğinden önce tekrar taze olarak hazırlanıp on dakika önce içilir. Bu küre onbeş gün devam edilir ve kür sonlandırılır.

X