Gebe kalmakta zorluk çekenlerrr buraya!

bettycim hamilelikte kabızlık çok olurmuş haaaaaaaaaaa.bilmem anlatabildim mi?inşallaaaaaaaaaaaah yarabbim cümlemize..a.s.

ayy tatlımmmm...bende internette okudum hamileliğin ilk günlerinden itibaren progestan hormonu salgılandığı için kabızlık olurmuş...ama ne biliim her belirtiyi ona yoruyorum sonra hayal kırıklılığına uğruyorum bilmem ki cnm hayırlısı inşallah hamişimdir......

yumurtlayıp yumurtlamadığınızı nerden anlıyosunuz.merak ettim yardımcı olursanınız sevinirim.

cnm biz kendimiz anlayamıyoruz yumurtlayıp yumurtlamadığımızı doktor kontrolden sonra söylüyor ama eczanelerde ovulasyon testleri satılıyor onlarla anlayabilirsin ovulasyon günlerini........

bu arada ateşinizi ölçmek için hangi tür ısıölçer kullanıyorsunuz.civalı olanları mı?şaffaf küçük?

tatlım ben civalı kullanıyorum daha güvenilir geliyo....

kızlar bendende güsel haber yok bu ay az önce adet oldum senağlama Allahım daha çok bekletmesin beni ve kimseyi en kısa zamanda herkes yavrusuna kavuşsun:Saruboceq:

cnm benim üzülme dicem ama çok zor biliyorum ümidini kaybetme gelecek ay inşallah olur.....

HEPİMİZE UĞURLU GELİR İNŞALLLAAAHHHH :Saruboceq:

KASIM AYI LİSTEMİZ.....

BEKLEMEDE OLANLAR.......İNŞALLAHH HAMİŞSİNİZDİR.......

cucu_pete..........15 kasım??????????????
bs_hn..................21 kasım???????????????
hduygu.................24 kasım????????????

saliha61.............25 kasım?????????????
jjuliett.................25 kasım?????????????
incisu................30 kasım?????????????

ARALIK AYI LİSTEMİZ...

sweetbaby................1 aralık??????????
superisi663.............4 aralık
serdi......................4 aralık
pembeinci ..............5 aralık
gelgit......................5 aralık
gülceza.....................6 aralık
milkshake..................8 aralık
elçinzeynep................8 aralık
yasemin84................8 aralık
zeytin26....................8 aralık
ceylan83....................10 aralık
arnavutgüzeli84...........11 aralık
neşe_206...................13 aralık
enikazya....................14 aralık
lady tempo.................14 aralık
reyyan86 ..................16 aralık
tubayok.....................16 aralık
betty0........................17 aralık
trapper55................. 18 aralık
eslemim....................19 aralık
cansuclk...................19 aralık
sweetbaby17............ 20 aralık
sivaslı58...................20 aralık
neslim51...................20 aralık
leylam.......................20 aralık
ozceliksena...............20aralık
gizemx......................20 aralık
aguden......................20 aralık
aytişş.......................22 aralık
zeynep1978...............23 aralık
sevilim......................24 aralık
bukett........................28 aralık
gönülsızım.................28 aralık
gundogmadan............28 aralık

OCAK AYI LİSTEMİZ...

sıla8................1 ocak
burcusal...........3 ocak

HAMİŞLERİMİZZZ.......

hüzün_yılı.....:CüvCüv:

aysbar...........:CüvCüv:

arda...............:CüvCüv:

entelliye..........:CüvCüv:

:CüvCüv: hihoyyyt :CüvCüv:

Son düzenleme:
senacım hoşgeldin canım moraller nasıl bakıymmm

birtanem nasıl olsun işte iyi olmaya çalışıyorum.şu anda çalışmalar sürüyor ama cumartesi memlekete gidiyoz orada nasıl olacak bakalım yaaaaa.işimiz zor vallahi.sen nasılsın gülüm ne durumdasına.s.

bettycim nekadar sabırlısın ve iyi niyetlisin herkese tek tek cevap yazıyosun yaa .allah gönlüne göre versin.

yumurtlayıp yumurtlamadığınızı nerden anlıyosunuz.merak ettim yardımcı olursanınız sevinirim.

aslinda birkac yontemle anlayabilirsin; en neti akintini iki regle ortasindaki tarihlerde iyi takip etmendir, 10 ve 15 gunler arasi mesala akintin olur gittikce yummurta akina benzer genelde oldukca coktur. en guzeli bunu takip etmek bence akintinin arttigi gunleri kacirma; ama bazen afedersin yazdigim icin ic camasirinda olmaz, tuvalette fardkedersin kagitta; walla artik utanmadan her seyi yazar olduk:asigim:
ikincisi ates olcmeden anlarsin yine ayni gunlerde once bir gun biraz duser ertesi gun artar aslinda bunu her sabah yataktan kalmadan en azindan o gunler yaparsan bu da iyi bri yontemdir. atesin dustugu gunu kacirma:))
yine ay ortasi bazi kadinlarda olur mesala bende, yumurtaliginda sizi hissedersin ben her doktora gittigimde o demeden derim bu ay sag yumurtladim ya da solsırnaşık şey, tavuk gibiyimdir Masallah nasil sorun yokken hamile kalmadigima sasmaktayim bu kadar gunleri tutturmama ragmen, Allahim verince vericek iste Insallah.

eger dersenki ben bunlari anlayamiyorum bazen kadinlar anlamiyorum hic diyor, yumurtlama testlerinden almani tavsiye ederim, gerci ben hic kullanmadim ama kullannanlardan biliyorum.

uzattim ama ondort onbes aylik tecrube iste anca sigdi burayaa.s

bettycim nekadar sabırlısın ve iyi niyetlisin herkese tek tek cevap yazıyosun yaa .allah gönlüne göre versin.

saol cnm ya napiim bu durumlarda birbirimize yardımcı olmamız destek olmamız gerektiğini düşünüyorum elimden geldiği kadarıyla cevaplamaya çalışıyorum çünkü soruların cevapsız kalması kötü bi duygu bilirim....insan kendini yanlız hisseder....normaldede çok anaç bir yapım var kendi yaşantımdada elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım insanlara.....ayrıca sadece ben değilim sende dahil birçoğumuz destek oluyoruz birbirimize....:1hug:

bütün güzel yürekli arkadaşlarıma günaydınlar olsun çalışanlar hadi bakalım bu gün son gün iyi tatiller dün aksam giremedim misafirlerim vardı o yüzden ama geçmişi okudum baya yoğunmuştu sayfa bettyy cim canım benim hadi insallah bende ilk hamilelik zamanında kabızlık olduğunu biliyorum teyzemin kızı ve en iyi arkadaşım hamile daha yeni ikiside bu sorunu yaşadı inan bana çok dua ediyorum senini için ve tüm arkadaşlara çünkü sizi çok iyi anlıyorum hepimiz aynı durumdayız ben bu gün gidiyor ve iğnemi yaptırıyorum ve hiç istemiyorum ama elimde değil stres yapacağım ne olur dua edin bu ay artık kavuşayım hepinizi çok öpüyorummmmmmmmmmmmm

Günaydın kızlar.. ben de dünkü dizilere sinir oldum ... konu hep "bebek aldırmak"tı.. Yani herkes bulmuş bunuyor Allah esirgesin , gerçi dizi tabi bunlar ... İnsallah biz isteyenlerin sağlıklı bebekleri en kısa zamanda gelir... konum biraz alakasız oldu ama .. sizlere şimdiden iyi tatiller.

kızlar ben gidiyorum iğne vurulmaya dua edin bana öpüyorum hepinizi çok heyecanlıyım

sevilimm Allah yardımcı olsun güzelim.Dualar herkese geliyo

Benide Listeye ekleyen olurmu aceba ? 28 Aralık. Kısmet bakaLım,Yarın klomen son günü.

sağol canım ya gerçekten senin meajlarını okurken rahatlıyorum bursadanmışsın merak ettim doktorun kim ben belki doktorumu değiştire bilirm kızıyorum artık 1 senedir hamile kalmaya çalışıyorum sorun yok olacak stres yapma diyor ama ben bir an önce olsun istiyorum çünkü yaşım geçiyor görüşürüz

sevilim tatlım hadi bakalım rahat ol biraz canımcım bekliyoruz seni

merhaba kizlar; sevilim stresi hos bir heyacana ve umide cevirirsin umarim. olumsuz bir stres olmasin dogruysa dedikleri stres iyi degil ondan diorum guzelim, kendini rahatlatmaya calis, umutlu dusun. demesi kolay diyeceksin:)) haklisin hepimiz diyoruz hepimiz yine stres yapiyoruz kizlar su stressi hep beraber yenmeye var misiniz???

şu sıralar biraz daha iyiyim senacım nasıl olsun adetimin gelmesini bekliycem sonra klomene başlıycaz galiba doktora gidicem bakalım nasip artık gerisi elimden geleni yapmaya çalışıyorum moralimi yüksek tutmak için ama insan bazı noktalarda da da dayanamayacak gibi hissediyo kendini ama dayanacaz dayanacaza.s.

hadi gündoğmadan strese son kampanyasında bende varım:) nadılsın canım bu arada günün aydın olsun

saol canim aslinda ben de biraz gerginim bakmayin umut strese son diyorum:))) ama artik sunu da dusunmeye basladim, biz hamile kalinca da Insallah yakinda hepimiz icin diyorum:)) korkular mi saricak hamilelik surecimizi, inanin hepimiz adina dusunuyorum bunu artik. o yuzden konuyu daha normale ve sakin bir surece ceksek hepimize iyi gelir gb geliyor bana.
simdi mesala ben, sanki hic hamile basligina gecemeyecegim bana cok uzak gb geliyor ama su an hamile olan arkadaslarimiza da oyle geliyordu oysaki bize de sira gelicek. o kadar uzuluyoruz ki, o zaman da sabirsiz olup kokrularimiz cok olur diye korkuyorum. ne dersiniz kizlar biraz da boyle dusunmeye calisalim mi? yani bize de sira gelicek her sey guzel olucak onemli olan hamile kalmak degil hayirlisiyla kucgimiza saglikli bebekler almak. bir fikir iste denemeye deger degil mi? :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…