Gebe kalmakta zorluk çekenlerrr buraya!

aslında aynı şeyleri düşünüyoruz canım aynı şeyler seni o kadar iyi anlıyorum ki ama gel görki laf geçiremiyorum kendime işte herşeyde aceleci olduğum gibi bu işte de aceleci davranıyorum engel olamıyorum kendime ama allahım büyük bir bildiği vardır elbet hatta böyle yaptığım için kendimden de utanıyorum allahın karşısında sanki bu davranışlarım isyan olarak algılanacakmış gibi geliyor ki asla öyle bir niyetim yok allahım herşeyin iyisini bilir o ol derse olacak elbet bize düşen üstümüze düşeni yapmak sadece

kızlar ben iğnemi oldum geldim artık allahıma kaldı insallah nasip eder ama berbat aksiliklerle dolu bir gün geçirdim saat 12 den berii kimsecikler yok nerdesiniz kızlar

HEPİMİZE UĞURLU GELİR İNŞALLLAAAHHHH :Saruboceq:

KASIM AYI LİSTEMİZ.....

BEKLEMEDE OLANLAR.......İNŞALLAHH HAMİŞSİNİZDİR.......

cucu_pete..........15 kasım??????????????
bs_hn..................21 kasım???????????????
hduygu.................24 kasım????????????

saliha61.............25 kasım?????????????
jjuliett.................25 kasım?????????????
incisu................30 kasım?????????????

ARALIK AYI LİSTEMİZ...

sweetbaby................1 aralık??????????
superisi663.............4 aralık
serdi......................4 aralık
pembeinci ..............5 aralık
gelgit......................5 aralık
gülceza.....................6 aralık
milkshake..................8 aralık
elçinzeynep................8 aralık
yasemin84................8 aralık
zeytin26....................8 aralık
ceylan83....................10 aralık
arnavutgüzeli84...........11 aralık
neşe_206...................13 aralık
enikazya....................14 aralık
lady tempo.................14 aralık
reyyan86 ..................16 aralık
tubayok.....................16 aralık
betty0........................17 aralık
trapper55................. 18 aralık
eslemim....................19 aralık
cansuclk...................19 aralık
sweetbaby17............ 20 aralık
sivaslı58...................20 aralık
neslim51...................20 aralık
leylam.......................20 aralık
ozceliksena...............20aralık
gizemx......................20 aralık
aguden......................20 aralık
aytişş.......................22 aralık
zeynep1978...............23 aralık
sevilim......................24 aralık
bukett........................28 aralık
gönülsızım.................28 aralık
gundogmadan............28 aralık
beyazz......................28 aralık

OCAK AYI LİSTEMİZ...

sıla8................1 ocak
burcusal...........3 ocak

HAMİŞLERİMİZZZ.......

hüzün_yılı.....:CüvCüv:

aysbar...........:CüvCüv:

arda...............:CüvCüv:

entelliye..........:CüvCüv:

:CüvCüv: hihoyyyt :CüvCüv:

slm canlarım size bişi sorcam adet günüme daha 2 hafta var ama bugün karnım ve belim ağrımaya başladı bi fikri olan var mıııı:sm_confused:

cnm ben bursadaydım fakat şehir değiştirdim bursada acıbadem hastanesi cemile hanıma gidiyodum tavsiye edebilirim...mükemmel bir doktor....

kızlarrr yaaa.......senağlama moralim çok bozuk benim her adet dönemimden 10-12 gün önce karnım ağrır sinyal verirdi ve ben adet olacağımı anlardım.....ve bugünde ağrımaya başladı yani ben bu ay kesin adet olucam yaa....:çok üzgünüm: çokmu kendimi kaptırdım acaba bu ay doktora gittim diye ümitlendim.....bu ayda hamile kalamıyacam biliyorum.....çok mutsuzum şu anda.....senağlama

bettycim dur bakalim bak cok stres olursun daha 10 gune. cok kisi var regle olmayi beklerken hamile oldugunu ogrenen; Insallah sana da oyle olur. ama tabi ne yazikki hamile olmama ihtimalin de var. evet doktora gittin diye illaki hamile kalacagim diye sartlama kendini ama Allah buyuk bekledigim ay bu ay belki diye de dusun.

ya ne desem belki bos, biliyorsun hepimiz ayni seyleri tekrar ve tekrar yasiyoruz istersen bir hafta sonra kanda baktir tatlim.

bettycim az bi saniye sakin ol bakalım canım ya dur öyle hemen moral bozmak yok niye sıkıyosun bakıym canını daha gününe çok var hem hamilelik ve regl belirtileri birbirine benzermiş canım şimdiden moral bozmak yok bozulacaksa moralin vakti geldiğinde ki inşallah gelmezde hamişsindir o zaman 1 güncük bozabilirsin bak izin verdim sana adet olursan 1 güncük o kadar ama şimdi değil ona göre kızarım bak

sevilim tatlım noldu neden moralin bozuldu ben tüm gün temizlikle uğraştım ancak bitti işler canım anlat bakalım fıstığım

slm canlarım size bişi sorcam adet günüme daha 2 hafta var ama bugün karnım ve belim ağrımaya başladı bi fikri olan var mıııı:sm_confused:

canım daha gününe çok varmış belki yumurtluyosundur ondan olmuştur ilaç falan kullanıyosan o da etkilemiş olabilir güzelim

betycim dur bakalım hem biliyosunki adet ve gebelik belirtileri hemen hemen aynı oluyo üzme kendini tatlım ben senden destek alıyordum amasenağlama

yaa kızlar çok saolun hepiniz bi ağlıyorum bi gülüyorum manikdepresif oldum valla...inşalah dediğiniz gibidir ama bu kadar tesadüf olamaz her ay böyle oluyo....

iğnemi oldum hayatım ama bütün eczanelerde aradım bulamadım sonra doktora gittim bu gün acilde nöbetçiydi ona sorayım diye hiç sağlık karnemi kontrol etmemişim vizesi dolmuş her neyse soru soracam diye girdim başka iğne yazdı onu aramak için tam çıkacaktım ellerinde bitane varmış şansıma onu vurdu doktorum ama bütün gün çok yoruldum oradan oraya doktor çok şanslısın dedi iğnenin dısarıda fiyatı 90 ytl miş insallah gebeliğide sağlarız bu ay çünkü çok sanslısın dedi :sm_cool:

yaa kızlar çok saolun hepiniz bi ağlıyorum bi gülüyorum manikdepresif oldum valla...inşalah dediğiniz gibidir ama bu kadar tesadüf olamaz her ay böyle oluyo....

ya canım ne diyorum hatırla gebe kalanlar hep adet olacağım diyor neden belirtiler aynı teyze kızım hamile daha çok yeni adet olmadan iki hafta önce başladı adet belirtileri adetinden 4 gün geçti hala adet olacam karnım ağrıyor belim ağrıyor deyip durdu zorla test yaptırdık hamiş olduğunu öğrendik

bettycim geldiğine sevindim canım öle kaçmak yok burda birbirimize destek olucaz deminden beri gelmeni bekliyorum canım ağlama güzelim bak nolur üzme kendini bende 3 4 gün çok kötüydüm ama bugün biraz daha iyiyim canım hem biliyorum bu ay benden hayır yok inşallah önümüzdeki ay senin peşinden gelicem fıstıkkk

sevilim canım bak gerçekten çok şanslıymışsın canım allahtan son anda bulmuşsun inşallah ayın sonundada şans böyle güler sana yine

canlarımmm...çoookk saolun...daha iyiyim kimseyede anlatamıyorum derdimi tahmin ediyosunuzdur.....allah en kısa zamanda yollasın bebişlerimiz inşallah....

sevilim canım bak gerçekten çok şanslıymışsın canım allahtan son anda bulmuşsun inşallah ayın sonundada şans böyle güler sana yine

evet tatlım o kadar yorulmuştum ki artık tam sinirimden alayacaktım hemşire getirdi iğneyi eczaneleri gezerken ne kadar sansızım diyordum yanımda yengem vardı dur bakalım sevil bundada hayır vardır dedi gerçekten öyleymiş insallah sonucuda böyle olur canım

ah ah tahmin etmezmiyim canım benim boşver sanal da olsa biz varız burda hem bak nerdeyse 1 ay oldu tanışalı burdan birbirimize destek oluruz anlarız birbirimizi canımmm sen yeterki paylaşmak iste biz her zaman burdayız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…