Gebe kalmakta zorluk çekenlerrr buraya!

çok sağol canım ya valla sizler olmsanız ne yapacağım destek almak çok güzel

betyy cim ben bu ay klomen kullanmadım ama önceki 3 ay kullandım ve o 3 ayda iğne yapılmadı ilk bu ay denenecek doktor değiştirdim ya o yüzden kullanmadım kendim doktorda iyi olmuş kullanmadığın dedi

burdayız cnm...:)))))anladım yani sen klomen kullandın fakat çatlatma yapılmadı....

kızlar ben geldim herkes gitmiş gerçi ama neyse ben yinede yazayım

aycancım hayırlısı olsun diyelim artık inan kendimizi parçaladığımıza değmiyo ilk üç ay adet olduğumda çok ağlamıştım testler negatif çıktığında ama şunu anladım ki ben ne kadar ağlarsam ağlayayım sonuç değişmiyo olan bana oluyo bir dahaki aya inşallah canım

sevilim tatlım hadi bakalım ben bu ay senden ve bettyden umutluyum nedense içimden öyle geldi yazayım dedim hayırlısıyla inşallah ha bu arada hamiş olup topiğe uğramazsanız bozuşuruz ona göre hmmm kendimle ilgili henüz bişey hissetmiyorum çünkü bu ay yok biliyorum adet olduğumda klomene başlayacaz galiba

senacım nerelerdesin tatlım göremiyoruz buralarda pek seni inşallah iyisindir tatlım

leylam sende hoşgeldin canım aramıza

ceylancım canım benim sağol ne kadar güzel şey yazmışsın insallah ve size buradan söz veriyorum diğerleri gibi yapmayacağım zaman ayıracağım son günüme kadar bu ay insallah hamişler listesine katılırızyerimseniben

inşallah tatlım bak doğuma burdan uğurlayacaz sizi hepbirlikte ona göre hmmmm

ceylancım ağzından bal damlıyo cnm ya hislerin çıkarmı??inşallah çıkar:)))) hepimizi yazıcam o hamişlerin arasına bak görürsünüz....

ya bilmiyorum ama birden öyle bi hisse kapıldım inşallah çıkar canım nasıl gidiyor senin nasılsın moral olarak

biraz daha iyiyim ama stresliydim bu ay...bide doktorun dediği günlerde beraber olduk eşimle biraz görev gibi oldu huzursuz oldum o yüzden bakalım tutacakmı doktorun söylediği herşeyi yaptık...

inşallah tatlım tutarda bi bayram ederiz burda hepbirlikte ardından da biz gelicez inşallah

ceylancım ağzından bal damlıyo cnm ya hislerin çıkarmı??inşallah çıkar:)))) hepimizi yazıcam o hamişlerin arasına bak görürsünüz....

işallah betyy cim canım hepimiz hamiş oluup tek liste haline gelicez:Saruboceq:

günaydın hatunlarrr hepinize güzel günler diliyoruma.s.

Günaydın arkadaşlar,
Pembeinci, umarım yarın senin için daha güzel günlerin başlangıcı olur:) Ben de heyecanlandım şimdi.Yarın gel mulaki haberdar et,

Arkadaşlar ben yeniyim beni de aranıza alın 14 Aralık... :)

Sevgiler

Günaydın, yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz. Güzel haberleri en kısa zamanda verebilmemiz dileğiyle..

pembeinci yarın benmde gunumm inşallah adet olmayızda hamiş cıkrız bayram mücdesi olur bize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…