Gebe kalmakta zorluk çekenlerrr buraya!

HEPİMİZE UĞURLU GELİR İNŞALLLAAAHHHH :Saruboceq:

KASIM AYI LİSTEMİZ.....

BEKLEMEDE OLANLAR.......İNŞALLAHH HAMİŞSİNİZDİR.......

cucu_pete..........15 kasım??????????????
bs_hn..................21 kasım???????????????
hduygu.................24 kasım????????????

saliha61.............25 kasım?????????????
jjuliett.................25 kasım?????????????
incisu................30 kasım?????????????

ARALIK AYI LİSTEMİZ...

sweetbaby................1 aralık???????????
burcusal..................2 aralık
superisi663.............4 aralık
serdi......................4 aralık
pembeinci ..............5 aralık
gelgit......................5 aralık
gülceza.....................6 aralık
milkshake..................8 aralık
elçinzeynep................8 aralık
yasemin84................8 aralık
zeytin26....................8 aralık
ceylan83....................10 aralık
arnavutgüzeli84...........11 aralık
neşe_206...................13 aralık
enikazya....................14 aralık
lady tempo.................14 aralık
reyyan86 ..................16 aralık
tubayok.....................16 aralık
betty0........................17 aralık
trapper55................. 18 aralık
eslemim....................19 aralık
cansuclk...................19 aralık
sweetbaby17............ 20 aralık
sivaslı58...................20 aralık
neslim51...................20 aralık
leylam.......................20 aralık
ozceliksena...............20aralık
gizemx......................20 aralık
aytişş.......................22 aralık
zeynep1978...............23 aralık
sevilim......................24 aralık
bukett........................28 aralık
gönülsızım.................28 aralık
gundogmadan............28 aralık

OCAK AYI LİSTEMİZ...

sıla8................1 ocak

HAMİŞLERİMİZZZ.......

hüzün_yılı.....:CüvCüv:

aysbar...........:CüvCüv:

arda...............:CüvCüv:

entelliye..........:CüvCüv:

:CüvCüv: :emir_bebek: :nazar: hihoyyyt :CüvCüv:

Son düzenleme:
canlarım nasılsınız bakalım.....bende yeni geldim işten hemen açtım sayfamızı....keyifler nasıl bugün ben daha iyiyim bu ay ateşimi ölçmüştüm düşmeye başladı yani ovulasyonum bitti sanırım kızlar çok meraklanıyorum yaa acaba tuttumu??? birde söylemesi ayıp kabız oldum naapmam lazım kuru kayısı duymuştum işe yararmı acaba???

bu arada pembeinci ve gelgit canlarım inşallah adet olmazsınız da yazarım listeye sizi.....

betty benide listeye yazarmısın 19 ARALIk bakalım neler olacak..gerçi daha yumurtlayamadım ben :KK43:((

herkese merhaba, haberler daha guzel bugun:))) beklemede olan arkadaslar Insallah guzel haberler verirsiniz de listemiz senlenir:))

selam kızlar nasılsınız bugün bakalım ancak gelebildim eve bettycim hadi bakalım stresi bırakmışsındır biraz inşallah tutmuştur tatlım

slm kızlar napıyonuz bakalım artmadımı hala gebeler...bende ateş ölçmeye başladım bu ay ama karman çorman bişey bi düşüyo bi çıkıyo acayip bişe :S amaaann hayırlısı olsun geç olsun güç olmasın...

betty geçmiş olsun canım kuru kayısı veya incir yiyip üstüne su içmen yeterli ben öyle yaparım inşallah sanada iyi gelir.

arkadaşlar ben bu aydan hiç ümitli değilim
eskiden adetim çok düzenliydi 3 aydır korunmayı bıraktık ve adetim çok düzensizleşti kısmet bakalım ne olacak beklemek çok zor

mrb arkadaşlar bnde aranıza yeni katıldım.
bizde 1 senedir bebek arıyoruz yni doktora gitmeye başladım bakalım daha testlermi adet günüm gelince yaptırcam.
ALLAH hepimize bu duyguyu yaşatır inş. ama aramak gerçekten çok zormuş.
ALLAH kimseye aratmasın. bizleri de sevndirsin inş.

mrb arkadaşlar bnde aranıza yeni katıldım.
bizde 1 senedir bebek arıyoruz yni doktora gitmeye başladım bakalım daha testlermi adet günüm gelince yaptırcam.
ALLAH hepimize bu duyguyu yaşatır inş. ama aramak gerçekten çok zormuş.
ALLAH kimseye aratmasın. bizleri de sevndirsin inş.

caım hoşgeldin aramıza adet tarihini yaz senide ekleyeyim listemize....en kısa zamanda bebişine kavuşman dileğiyle....

yumurtlayıp yumurtlamadığınızı nerden anlıyosunuz.merak ettim yardımcı olursanınız sevinirim.

ben de buralardayım ama kimse kalmamışş. ay şu günler geçse de bi hamiş kalsak ..inşalllah Rabbim hayırlısıyla en sağlıklısından bebeklerimizi ver.. amiinnnn

canlarım nasılsınız bakalım.....bende yeni geldim işten hemen açtım sayfamızı....keyifler nasıl bugün ben daha iyiyim bu ay ateşimi ölçmüştüm düşmeye başladı yani ovulasyonum bitti sanırım kızlar çok meraklanıyorum yaa acaba tuttumu??? birde söylemesi ayıp kabız oldum naapmam lazım kuru kayısı duymuştum işe yararmı acaba???
bettycim hamilelikte kabızlık çok olurmuş haaaaaaaaaaa.bilmem anlatabildim mi?inşallaaaaaaaaaaaah yarabbim cümlemize..a.s.

bu arada ateşinizi ölçmek için hangi tür ısıölçer kullanıyorsunuz.civalı olanları mı?şaffaf küçük?

kızlar bendende güsel haber yok bu ay az önce adet oldum senağlama Allahım daha çok bekletmesin beni ve kimseyi en kısa zamanda herkes yavrusuna kavuşsun:Saruboceq:

X