Gebe kalmakta zorluk çekenlerrr buraya!

HEPİMİZE UĞURLU GELİR İNŞALLLAAAHHHH :Saruboceq:

KASIM AYI LİSTEMİZ.....

BEKLEMEDE OLANLAR.......İNŞALLAHH HAMİŞSİNİZDİR.......

cucu_pete..........15 kasım??????????????
bs_hn..................21 kasım???????????????
beyazz................22 kasım??????????
hduygu.................24 kasım????????????
entelliye................22 kasım????????????
svlkbr...................22 kasım?????????????

saliha61.............25 kasım?????????????
jjuliett.................25 kasım?????????????
incisu................30 kasım

ARALIK AYI LİSTEMİZ.....

sıla8......................1 aralık
sweetbaby................1 aralık
burcusal..................2 aralık
superisi663.............4 aralık
serdi......................4 aralık
pembeinci ..............5 aralık
gelgit......................5 aralık
gülceza.....................6 aralık
milkshake..................8 aralık
elçinzeynep................8 aralık
yasemin84................8 aralık
aycank......................8 aralık
zeytin26....................8 aralık
ceylan83....................10 aralık
arnavutgüzeli84...........11 aralık
reyyan86 ..................16 aralık
tubayok.....................16 aralık
betty0........................17 aralık
trapper55.................18 aralık
sweetbaby17............20 aralık
sivaslı58...................20 aralık
neslim51...................20 aralık
leylam.......................20 aralık
aytişş.......................22 aralık
zeynep1978...............23 aralık
sevilim......................24 aralık

HAMİŞLERİMİZZZ.......

hüzün_yılı.....:CüvCüv:

aysbar...........:CüvCüv:

arda...............:CüvCüv:

:CüvCüv: hihoyyyt :CüvCüv:

Son düzenleme:
betty0, canim sende 15 ay bekliyorsun demek; Insallah bu ay artik dogumu beklersin; kendine olabildigince rahat tutmaya calis; morelle ilerle tedavinde, dualarim seninle.

canım inşallah her şey yolunda gider merak etme,dualarımız hep seninle,sen hiç canını sıkma inşallah hepimiz hamile kalacağız,umudunu yitirme

selam kızlar benide listenize yazarmısınız bende 5 aydır deniyorum bugün adet oldum yeni tarih 23 aralık hayırlsı inş.

bettycim inşallah hadi bakalım hayırlısı kızlar benden bu ay hayır yok galiba o önemli günleri değerlendiremedik maalesef eşim rahatsızlandı artık bi sonraki aya inşallah bu ay hiç umudum yok

bettycim inşallah hadi bakalım hayırlısı kızlar benden bu ay hayır yok galiba o önemli günleri değerlendiremedik maalesef eşim rahatsızlandı artık bi sonraki aya inşallah bu ay hiç umudum yok

canım orası hiç belli olmaz yumurtan geç çatlamışta tutmuş olabilir yada erken çatlamış olabilir adet olmadın henüz bilemeyiz....olursanda hayırlısı artık önümüzdeki aylarda devam.....a.s.

kızlar iyi akşmlar heyecanlı bekleyişimiz sürüo ben bugün test yaptım ama test bozuktu sanırsam çünkü ne tek ne çift hiç çizgi çıkmadı bi kaç saat sonra baktım çift çizgiydi ama 10 dak.sonraki sonuçlar geçersizdir dio kızlar ben çift çizgi beklerken diğer tekide kaybettim ya :) neyse sabah bi daha yapacağım bakalım hayırlısı

cnm inşallah yarın çift çizgiyi görürsün...hemen haber ver sonucunu....a.s.

saol cnm inşallah sende görürsün bende görürüm bütün isteyenlerde görsün sabah ilk iş size haber veririm umarım hayırlısı olur

bettycim yine dayanamadım vallahi.adetim biteli 4 gün oldu.hadi yaz bari tekrar sana zahmet gerçi benimkinin nezaman geleceği belli olmuyor ama bu ay 25 yazdırdım 20 sinde oldum.sen 20 yaz bakalaım birtanem.

kızlar slm nasılsınız bakalım yeni hamileleri tebrik ediyorum darısı bize.bu arada moral bozmak yok son sürat çalışmalara devam :)))) durmak yokk :) ben kocişimin nöbetlerini bile yumurtlama günlerime göre yazdırıyorum artık :)) en kısa zamanda hepimizin hamiş kalması dilegiyle:)))

Neden kimse beni cevaplamıyor.yanlışhihoyyyt yerlere mi yazıyorum.ben geçen yıl düşük yaptım hala 11 aydır bebek yok..çok mutsuzum çookkkk..

canım burda hepimiz zaman zaman mutsuz oluyoruz ama hiçbir zaman umutsuz olmadık. birbirimize destek olup bu günlerin de üstesinden gelicez. inşallah sen de bebişine kavuşursun tez zamanda..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…