Gebe kalmakta zorluk çekenlerrr buraya!

HEPİMİZE UĞURLU GELİR İNŞALLLAAAHHHH :Saruboceq:

KASIM AYI LİSTEMİZ.....

BEKLEMEDE OLANLAR.......İNŞALLAHH HAMİŞSİNİZDİR.......

cucu_pete..........15 kasım??????????????
bs_hn..................21 kasım???????????????
beyazz................22 kasım??????????
hduygu.................24 kasım????????????
entelliye................22 kasım????????????
svlkbr...................22 kasım?????????????

saliha61.............25 kasım?????????????
jjuliett.................25 kasım?????????????
incisu................30 kasım

ARALIK AYI LİSTEMİZ.....

sıla8......................1 aralık
sweetbaby................1 aralık
burcusal..................2 aralık
superisi663.............4 aralık
serdi......................4 aralık
pembeinci ..............5 aralık
gelgit......................5 aralık
gülceza.....................6 aralık
milkshake..................8 aralık
elçinzeynep................8 aralık
yasemin84................8 aralık
aycank......................8 aralık
zeytin26....................8 aralık
ceylan83....................10 aralık
arnavutgüzeli84...........11 aralık
reyyan86 ..................16 aralık
tubayok.....................16 aralık
betty0........................17 aralık
trapper55.................18 aralık
sweetbaby17............20 aralık
sivaslı58...................20 aralık
neslim51...................20 aralık
aytişş.......................22 aralık
sevilim......................24 aralık

HAMİŞLERİMİZZZ.......

hüzün_yılı.....:CüvCüv:

aysbar...........:CüvCüv:

arda...............:CüvCüv:

:CüvCüv: :emir_bebek: :nazar: hihoyyyt :CüvCüv:

kzlar bende idrar testi yaptım ama çıkmadı:KK43: annem daha belli olmaz diyo pzt ye kadar bekle diyo ama bilmiyorum
gün geçti günümden

evt canım biraz daha bekle bencede yada kan testi yaptır kesin sonuç hemen öğrenirsin.........inşallah hamişsindir.....:CüvCüv:

canım benim 23 kasımdı,adetim oldu zaten,beni de ekle,iyi ki varsınız,mesajlarınızı,bir-birinize destek olduğunuzu görünce çok sevindim,çok mutluyum sizleri tanıdığıma,öpüyorum hepinizi,hepimize bol şanslar:ecrin_bebek:

arda hamile olduğunu duydum,çok sevindim,allah nazarlardan korusun,analı babalı büyüsün inşallah,güle güle büyüt,sağ elin başımıza,allah tüm isteyenlere versin inşallah

bu liste bu forumdakı 3.listeye girişim olacak.inşallah bu liste uğurlu gelir bana(hepimize)

ardacım çok tebrik ederim Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin darısı tüm bekleyenlere işallah

ardacım hayırlı olsun canım darısı başımıza inşallah

beyaz canım sıkma canını hayırlısı olsun zamanı vardır belki az daha

canım üzülme kaç gün geçmişti günün benimki de gecikti 2 gün ama test yapmadım yapmıycamda bekliycem eğer gelmezse belki pazar falan yaparım çünkü yoruldum artık hep tek çizgi görmekten

5.Günümdü bugün hala hastada olmadım,ama kasık ağrım var biraz.Bende korkuyodum hep ama yaptım dayanamayıp senağlama

canım benim 23 kasımdı,adetim oldu zaten,beni de ekle,iyi ki varsınız,mesajlarınızı,bir-birinize destek olduğunuzu görünce çok sevindim,çok mutluyum sizleri tanıdığıma,öpüyorum hepinizi,hepimize bol şanslar:ecrin_bebek:

tatlım ne yazayım yeni adet tarihine 23 aralık mı???

Test yaptım az önce : ( Negatif çıktı..

cnm üzülme...hayırlısı böyleymiş umudumuz devam ediyo.....a.s.

bütün hamişleri tebrik ediyorum darısı başımıza inşallah.Bizim için dua etmeyi unutmayın sakın....Ayrıca bütün belirtilerinizi bizimle paylaşırsanız çok seviniriz..

kizlar ben ocak ayinda asilama yaptirmaya karar verdim cunku onumuzdeki ay artik 15 ay olucak sanirim. saymaya bile yoruldum!!!; bizimkisi aciklanamayan infertelite, sizlere bir sey danismak istiyorum. asilamanin nasil yapildigini biliyorum ama asilama icin kullanilan hormon ilaclarinin bebege ilerde bir zarari var mi? lutfen benimle bildiklerinizi paylasin. bana zarari olcaksa olsun ama ilerde bebege yan etkileri olur diye cok korkuyorum:KK43:(((

kizlar ben ocak ayinda asilama yaptirmaya karar verdim cunku onumuzdeki ay artik 15 ay olucak sanirim. saymaya bile yoruldum!!!; bizimkisi aciklanamayan infertelite, sizlere bir sey danismak istiyorum. asilamanin nasil yapildigini biliyorum ama asilama icin kullanilan hormon ilaclarinin bebege ilerde bir zarari var mi? lutfen benimle bildiklerinizi paylasin. bana zarari olcaksa olsun ama ilerde bebege yan etkileri olur diye cok korkuyorum:KK43:(((

cnm hayırlısı olsun senin için ama bence doktorlar ileride zararı olacak birşey yapmazlar....iyi bir doktora gitmek önemli bence vede doktoruna güvenirsen daha iyi ilerlersiniz...inşallah aşılamaya gerek kalmadan hamile kalırsın cnm....

kızlarrr bu arada ben bugün doktora gittim klomen kullanmıştım sol tarafta 2 tane 15mm ve 14 mm, sağ taraftada bir tane küçük yumurtam oluşmuş cumartesi çatlatma iğnesini yaptırıcam nooollluur benim için dua edin 15 ay oldu artık hamiş kalmak istiyorum.......:çok üzgünüm:

X