Gebe kalmakta zorluk çekenlerrr buraya!

kızlar biraz önce test yaptım ikinci çizgi vardı ama çok silikti yani ben şimdi hamilemiyim inanamıyorum ya birazdan kan testi yaptırmaya gidecem umarım doğrudur sonuç inşallah dua edin sonucu bildiririm

kızlar biraz önce test yaptım ikinci çizgi vardı ama çok silikti yani ben şimdi hamilemiyim inanamıyorum ya birazdan kan testi yaptırmaya gidecem umarım doğrudur sonuç inşallah dua edin sonucu bildiririm

insallah canım hadi bakalım hbr verirsin dualarım seninle çok silik olsada kan testinde çıkıyor genelde insallah çıkar çıkmazsada üzülme tamammı hadi hbr bekliyoruz:lepi:

arkadaslar ben önceden de dedigim gibi 17 aydır bekliyorum bu zaman içinde bir çok kez doktora gittim hep olumlu konuştu bir yıl olunca klomene basladık fakat sizin gibi doktor bana gel iğne yapalım yada kontole gel filan demedi bana biraz saçma geldi sonra sizlerden öğrendim ki klomen kist oluşturuyormuş ve duruma göre iğne yapılıyormuş bende doktorumu değiştirdim ve dün gittim çok olumlu konuştu allaha şükür kist filan olmamış çarsamba günü çatlatma iğnesi yapacak bu ay sağlayacağız büyük bi ihtimal gebeliği dedi cok mutlu oldum dua edin canlarım bu ay size mutlu haberi vereyimkaydirigubbakcemile2

arkadaslar kimse yokmu ya herkez uyuyormu daha yerimseniben ya birsey soracağım çatlatma iğnesini yapmak için doktor ayrı bir ücret alıyormu yoksa normal muayene ücretimi alıyo cvp verin ne olur kendimi ona göre ayarlayayım

arkadaslar ben önceden de dedigim gibi 17 aydır bekliyorum bu zaman içinde bir çok kez doktora gittim hep olumlu konuştu bir yıl olunca klomene basladık fakat sizin gibi doktor bana gel iğne yapalım yada kontole gel filan demedi bana biraz saçma geldi sonra sizlerden öğrendim ki klomen kist oluşturuyormuş ve duruma göre iğne yapılıyormuş bende doktorumu değiştirdim ve dün gittim çok olumlu konuştu allaha şükür kist filan olmamış çarsamba günü çatlatma iğnesi yapacak bu ay sağlayacağız büyük bi ihtimal gebeliği dedi cok mutlu oldum dua edin canlarım bu ay size mutlu haberi vereyimkaydirigubbakcemile2

canım hadi bakalım doktorun güzel bi umut vermiş işallah gerçekleşir senin haberinle bizde sevinirz burda a.s.

kızlar ben hamileyim ama eski günlerimi unutmadım bende cok bekledim hamilelik için insallah rabbim bu güzel mucizeyi hepinize nasip eder benim bide tavsiyem olucak size ben cok erken yumurtluyormusum o yuzden hamile kalamıyomuşum adetimin son günü ve bunun sonrasındaki bir kaç gun yumurtlama günümmüş belki bazılarınızdada bu sorun olabilir o yuzden adetinizin son gunu ve sonrasındaki bir kaç gün deneyin derim

bugun senin haberine ozellikle bakmak icin actim siteyi guzelimkaydirigubbakcemile5
cok sevindim, hamilesin hic stres yapma; Insallah kan testin de onaylayacak zaten bugun:CüvCüv::dance::nazar:

kızlar ben hamileyim ama eski günlerimi unutmadım bende cok bekledim hamilelik için insallah rabbim bu güzel mucizeyi hepinize nasip eder benim bide tavsiyem olucak size ben cok erken yumurtluyormusum o yuzden hamile kalamıyomuşum adetimin son günü ve bunun sonrasındaki bir kaç gun yumurtlama günümmüş belki bazılarınızdada bu sorun olabilir o yuzden adetinizin son gunu ve sonrasındaki bir kaç gün deneyin derim

arkadasim, cok merak ettim; peki regle sonrasi baslayan akintin olmuyor muydu? ya da yumurtlama sizin????? cunku ben de hep kendimi ay ortasi bilirim ve bu belirtiler olur, yumurtlama icin, cok merak ediyorum cevabini???? ayrica senin adina cok sevindim; Allah saglikli huzurlu bir hamilelik yasatsin sana:nazar:

entelliye canım umarım hamişsindir hadi güzel haberlerle gel bekliyoruzzz

sevilim canım inşallah canım bu ay sende hamişler arasına katılanlardan olursun tatlımmm

Neden kimse beni cevaplamıyor.yanlışhihoyyyt yerlere mi yazıyorum.ben geçen yıl düşük yaptım hala 11 aydır bebek yok..çok mutsuzum çookkkk..

canım bak bebişlerimizin bi vakti saati var ve onlar o anın gelmesini bekliyolar güzelim çok fazla kendimizi üzmiycez olmuyo diye ben inanıyorum bi gün hepimiz bebişlerimize kavuşacaz canım ha beklerken napabiliriz allaha bol bol dua ederiz allahım el açıp edilen duaları geri çevirmez canım ha olmasa bile sonuçta allahtan asi gelmeyecez yaratıcımız o bizim çünkü o ol derse olur güzelim bunları düşünerek rahat olmaya çalış bence

karnim cok agriyor dundu gunum kizlar. goguslerim karnim regle olcak gb agrior gene de tets aldim sabaha gelmezse yaparim die. gerci pzartesi sabah ve sali aksam yapmistim negatifti:KK43:( hic umudum da yok, sadece mucize olur mu acaba die oolesine dusunuyorum. ben galiba artik cidden yoruldum:KK43:(
Insallah sizler guzel haberler verirsiniz; amin.

cnm ya nooldu sonuç bence hamilesin inşallahhh yazarız seni listeye....

arkadaslar kimse yokmu ya herkez uyuyormu daha yerimseniben ya birsey soracağım çatlatma iğnesini yapmak için doktor ayrı bir ücret alıyormu yoksa normal muayene ücretimi alıyo cvp verin ne olur kendimi ona göre ayarlayayım

cnm benim doktorum iğne için ayrı bir ücret almadı iğnelerin 1 tanesi 10 ytl civarında 2 iğne yazıyo sağlık güvencen varsa devlet karşılıyo vede doktor kendisi yapmıyo iğneleri sen alıp herhangi bir gün yaptırıyorsun tabi günü sana doktor söyliyecek ben yarın 12.00 da oluyorum iğnemi inşşallah hamile kalırız cnm.....

buraya da kimsecikler uğramıyo bi toplanıp kaynaşamadık kızlarrrr

cnm burdayız merak etme ben gündüz okulda olduğum için anca akşamları girebiliyorum....

HEPİMİZE UĞURLU GELİR İNŞALLLAAAHHHH :Saruboceq:

KASIM AYI LİSTEMİZ.....

BEKLEMEDE OLANLAR.......İNŞALLAHH HAMİŞSİNİZDİR.......

cucu_pete..........15 kasım??????????????
bs_hn..................21 kasım???????????????
beyazz................22 kasım??????????
hduygu.................24 kasım????????????
entelliye................22 kasım????????????
svlkbr...................22 kasım?????????????

saliha61.............25 kasım?????????????
jjuliett.................25 kasım?????????????
incisu................30 kasım

ARALIK AYI LİSTEMİZ.....

sıla8......................1 aralık
sweetbaby................1 aralık
burcusal..................2 aralık
superisi663.............4 aralık
serdi......................4 aralık
pembeinci ..............5 aralık
gelgit......................5 aralık
gülceza.....................6 aralık
milkshake..................8 aralık
elçinzeynep................8 aralık
yasemin84................8 aralık
aycank......................8 aralık
zeytin26....................8 aralık
ceylan83....................10 aralık
arnavutgüzeli84...........11 aralık
reyyan86 ..................16 aralık
tubayok.....................16 aralık
betty0........................17 aralık
trapper55.................18 aralık
sweetbaby17............20 aralık
sivaslı58...................20 aralık
neslim51...................20 aralık
leylam.......................20 aralık
ozceliksena................20 aralık
aytişş.......................22 aralık
zeynep1978...............23 aralık
sevilim......................24 aralık

HAMİŞLERİMİZZZ.......

hüzün_yılı.....:CüvCüv:

aysbar...........:CüvCüv:

arda...............:CüvCüv:

:CüvCüv: :emir_bebek: :nazar: hihoyyyt :CüvCüv:

selamlar arkadaşlar, entelliye canım umarım hamilesindir gündogmadan canım umarım senden de güzel haberler alırız ben de yeni bir dra başlamayı düşünüyorum hafta içi gidicem inşallah her zaman gittiğim dr biraz umursamaz gibiydi şimdi başka bir dra gidicem umarım hepimiz için hayırlısı olur hepinizi çook öpüyorum

X