Galiba 6 aylık sevgilim tarafından dolandırıldım.

Az anasının gözü olmakta yarar var. Kaç senelik evli kadınlar altınını parasını araba alacağız diyen eşine koklatmıyor, siz altı aylık ilişkide iyi alıştırmışsınız, anasına danasına siz para yetiştirmek zorunda değilsiniz; ne münasebet? Erkek adam gider abi dediğinden büyüklerinden bulur para, yine de daha ALTI AYDIR hayatında olan bir kızdan bu kadar büyük meblağlar talep etmez. Sizi kullanmış, parayı koparmaya bakın, ağlayın, dramatize edin durumu; gerekirse ayıya bir süre daha dayı deyin; paranızı koparınca her yerden engelleyin.

Ay sanki benden gitti 250 bin. Bir gıcık oldum şu an.
Aslı Hanım nasıl durabiliyorsunuz ya? Ben olsam şimdiye yakasına yapışmıştım paramı ver diye.
Oyle olamiyor o Rosa, herkes cabbar değil boyle konularda

Benim de 4 senedir alamadigim bir para var ve fakat borclu gelip gidip bana kotu davraniyor, beddua etmekle itham falan ediyor, kösülüp kaliyorum.

Oyle olamiyor o Rosa, herkes cabbar değil boyle konularda

Benim de 4 senedir alamadigim bir para var ve fakat borclu gelip gidip bana kotu davraniyor, beddua etmekle itham falan ediyor, kösülüp kaliyorum.
Bende o perde yırtıldı sanırım :)
Ailem hariç sadece sevgilime karşı cömertim diyebiliim. Onun dışında kimseye bırakın maddi şeyleri, manevi olarak bile verici değilim ya artık.
Ki seneler oldu, beraberiz. Aile gibiyiz zaten artık. O da al kartım sınırsız harca demez, dese de ben kabul etmem. Bir şey alacağımız zaman sanal kart oluşturur limitli. Ben öyle harcarım. Bilmiyorum kimisine soğuk da gelebilir tabi.

Çevreyi önemseme Allah aşkına. Sen yüzbiinlerce liralık borç altına girmişsin sence çevrendekiler mi ödeyecek bunu. Adam bir de seni manüple edip kendini suçlu hissetmene sebep oluyor. Önce borcunu bi şekilde yapılandır. Aylık taksidi şu şu şu diye söylersin. Kartını da al elinden. Vermiyorsa iptal ettir. Derhal uzaklaş. Eğer para isteme msjları falan duruyorsa sakın silme. 6 aylık ilişkiyle ne para alış verişi yapılır, ne de evlilik.

Aşk veya sevgili kisvesi adı altında iyi dolandırılmışsın, azıcık akıl Allah aşkına, hala soruyor musun

O değil de para yedirdiginiz adami nasıl erkek vasfına koyabiliyorsunuz? Biz de dolandirildik zamanında ama farkeder etmez boşadik, 20 yıllik kocalarımıza bile acimadik, kaldı ki 6 aylık ilişki? Bilemedim
Öffff bi de böyle sümüklü herifleri adam edip ortada kalıyorlar, vallahi hakediyorlar...

Böyleleri çok çakal olur, siz paranızı kurtarmaya bakın az buzda değil ya 250bin tl gitmiş. Gitsin kimden borç harç yapıyosa yapsın bulsun o parayı. Birde utanmadan takım istiyor, ne biçim adamsın hiç mi utanman yok diye ezsenize, siz neden eziliyorsunuz

Olan olmuş kızım parayı kurtarmaya bak .. ailesinden istersin en kötü. Vermezlerse de adam tut dövdür valla ciddiyim sopayı hak ediyor o arkadaş

Adam tutup dövdürmek de parayla, lavuk baştan sona zarar.

Gerçekten bu zamanda ciddi bir mebla.
Bugunkü kur a göre 82 gr fln altın ediyor
Bir sor bakalım,geri öderken nasıl ne şekilde ödemeyi düşünüyor muş.
Kredi falan çekmesi lazım ancak toplu ödemesi için.

Öffff bi de böyle sümüklü herifleri adam edip ortada kalıyorlar, vallahi hakediyorlar...
Kız benim adam 18 yıllık evlilikten sonra benden habersiz 150k içeri girdi diye 18 yıllık malı mülkü elinden alıp donuyla boşadım, üstüne 2 yıldır kapımda yatırıp, o 150k yı faiziyle fazla fazla odettiriyorum, yine de içim zerre sogumadi ...Çocugumun rızkını hiç etti p.ç kurusu diye deliriyorum, arada aklıma geldikçe bogasim geliyo iti hala...Ben mi çok kinciyim, bizim adamlar mı çok salak anlamadım ben?

Son düzenleme:
Dolandırılsan iyi.
Dolandırılanların aklı başına gelip hemen kendileri kurtarmaya ya da paranın giden kısmını göze aldılar ise çekiliyorlar kenara.

Sen kendini yolunacak kaz gibi hala ortaya atıyorsun farkındamısın…

Adam biliyor ki dünyaları harcasa bir kart kadar uzağındasın.

Bir kadının kartına kendinde tutup harcayan adama ben erkek o……. derim.
Kendini bilen bir adam, kadın sömürmeyen bir adam kadının kartını cebine koyup harcarmı???

İnşallah takım elbiseyi almayı düşünmüyormusun….

Yapacağınız en sağlıklı adım; Kartı kaybettim diye bankanızı arayıp yeni kart çıkarıp bu çakalın elinden kartı kurtarın….

Vizyon sahibi kadınlara bayılıyorum Az bile yapmışsın...

Arkadaşım Müge Anlının son konusunda ki kadına gidiyor gidişatın 40 maaşı olan kadının kaybı 3milyon.
Kadın adamın etrafındaki yaşlı insanlarla bile arkadaşlık kurmuş meğer çetelermiş bunlar.

Annesinin hastalığı konusuna hiç inanmadım. Aklını başına topla. Bir şeyler dönüyor apaçık ortada. Neyin masrafı 200bin öğrendin mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…