Galiba 6 aylık sevgilim tarafından dolandırıldım.

Yavrum Müge anlıda hep böyle kadınlar var geçmiş olsun üzerine bir bardak soğuk su iç. Bundan sonrada para kaptırma ama giden geri gelmez artık

Bi de niye hastane masrafını ödüyor. Benim bildiğim çok acil ameliyat olacak kişiler ambulansla devlete gönderilmez mi? Hastalığı nedir? Parayı nakit mi verdiniz? Bilmek lazım
Ben bulunduğum şehrin en pahalı bilinen hastanesine gittim yine çok yüksek değildi annesi nasıl bir hastalık ki 200bin ödüyor mümkün mü?

Detay verme üstten anlatman da yeterli ama bu kısımda senin uyanmaman aşırı mantıksız.

Büyüdüğümüz aynı mahalleden eski komşularımız ailesi, aşırı bir samimiyet yok iki aile arasında ama birbirlerini bilirler ailem de biliyor yani bu aileyi. Ben en çok annesiyle karşı karşıya geldim şimdiye kadar ama babasını ve iki kardeşini de görmüşlüğüm var. Halen görüştüğümüz bir ilkokul arkadaş grubu vesile oldu bir araya gelmemize. Anne hastaneye kaldırılırken ben de vardım operasyonun ödemesini ben yaptım bizzat orada "aslında bu operasyon olmadı" gibi bir şüphe yok yani ama sonradan çektiği nakit avansı yüksek meblağ çekmesinin sebebi sözde hastanenin ekstra masraf çıkarmasıymış, bu yalandır işte. Bu arada şimdi düşünüyorum da ben bir ailenin babası olsam eski komşu vs de olsa oğlumun altı aylık kız arkadaşı gelsin de karımın operasyonunu ödesin bunu hayatta kabul etmem. Adam gözümün önünde etti. Böyle bir rahatlık var yani ailede. Ben o an can havliyle ödemeyi kabul ettim resmen şimdi düşünüyorum bunları

Daha sevgilisiniz nişanlı falan bile değilsiniz senin param benim param olması gerekiyor.ne zaman bir yola girilir o zaman ortak bir hesabınız olur bence.kötü niyetli olduğunu düşünüyorum bence ondan ayrılmalısın.

Ah be Aslı sen kör mü oldun kızım ya 6 ay ya sadece 6 ay öfkeliyim sana şu an

Aslı yani ne can havliyle dalga mı geçiyorsun anlayamıyorum. Kadın neden özele gidiyor ya? Diyemedin mi paran yoksa kalk devlete git diye? Biz o kadar paranın içinde birkaç muayene hariç özele adım atmiyorduk nerde kaldı ameliyat icin para vermek. Ayıp yani.

Gerçekten bende aşırı sinir oldum aşırı.

Ben de ailesinden iste filan diyorum saf saf...Babası da aynı lacivertin soyu desene...

142kusur bizzat ben çektirmişim hastane veznesinde şimdi baktım hesapözetindwn. Hastanede bu arada evet Türkiyenin en lüks hastanelerinden biri:) her ne hikmetse oraya gitmek istiyorlar bir eğitim araştırmanın acili yerine bak sen şu allahın işine bir anda o hastane geliyor akıllarına bak bak sen... resmen Müge anlılık olmuşum

Valla ben sana ağzım açık baktığım için onlara bakamıyorum.

Bence ayrılmayin siz de onu manipüle edin. Acil bir haciz bilmem ne birşey olsun. Bir akrabaniz için acil kredi çekmeniz gereksin falan filan.

Bak birebir ornekleri yasadim hastahaneden ayrintili fatura talep et o paradan geri almadilarsa bende bisey bilmiyorum

Siz niye o kadar endişelendiniz ben onu anlamadım. Hastaneye getiren ödemesini de yapmalıydı. Neden bunlar sizin paranızı biliyor kabul ediyor?

A..badem e veya FN ye gittiniz di mi? Acil bir durum da yoktur aslında ortada muhtemelen, resmen tuzağa dusmussün...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…