Galiba 6 aylık sevgilim tarafından dolandırıldım.

Panda nörolojinin en sıradan, en çok görülen hastalıklarından biri bu. Devletteki de özeldeki de aynı protokolü uygular... Üstelik devlette daha fazla ekipman var ama özel hastanedeki otel konforu yok işte...

Ay şaka gibi yaa, küsmüş bir de. Çekilmez böyle biri.
Paranızı kurtarmaya bakın.
Küsme işin cilası, kılıfı. Çok geçmeden "sana güvenim kalmadı, zor günümde beni yarı yolda bıraktın, yağmur yağdı, çamura battım" diyerek ayrılacak. Konu sahibi gözlerini açtı çünkü.

Panda nörolojinin en sıradan, en çok görülen hastalıklarından biri bu. Devletteki de özeldeki de aynı protokolü uygular... Üstelik devlette daha fazla ekipman var ama özel hastanedeki otel konforu yok işte...

Oysa otel konforu degil kapsamli yogun bakim destegi ve diger birimler ile is birligj aranir, normal sartlarda.

Kendimde hep devlete gidiyorum. Göz haric, onda da randevu bulamadigimdqn. Hatta gecen aylarda operasyon geçirdim devlette. Daha guvenilir buluyorum. Muhtemelen ozel hastaneler daha konforlu diye seçiliyor. Ne bileyim piraye bu konulardan sonra ben yasamayi bilmiyomusum gibi hissettim

Ayy ablacım naptin sen yaa biz evli olduğumuz halde bir birimizden o kadar kolay para isteyemiyoruz. kocam daha benden beş kuruş para istemedi sen elin adamına sponsor olmuşsun yazık günah ya valla üzüldüm inşallah alırsın paranı ama böyleleri yüzsüz arsız olur senden daha baskın olur. Yavuz hırsız ev sahibini bastırır senin ki o hesap. Kimseye para yedirmeyin kızlar bir erkek sizden para istiyorsa ondan uzaklaşın.

Eğer bir avukat arkadaşınız varsa, bu kişinin icra ceza dosyası var mı diye bi baktırın. Tipik dolandırıcı , yalancı taktiklerini uygulamış. Normal bir erkek paraya ihtiyacı olunca kankalarına, akrabalarına , patronuna falan gider. Sevgilisine gitmez. Bence aile de bu işin içinde olabilir, tanıdık bile olsa beraber çalışıyor olabilirler, dikkat edin kendinize. siz bu ödemelerin nereye gittiğinden emin misiniz? Hani parası olmayan insan annesini 200 bin e ameliyat ettirmez. Devlet hastanesinde bedavaya yakın.

Annesi ameliyat olmuştu hastane yemeklerini yiyemiyolar diye en lüks mekandan yemek sipariş ederdi bana absjsjsjd
Cidden bazı erkeklerin annesi evlenince kıymetli oluyor, bu kadının kocası da ustalarla eşini evde yalnız bırakıp annesiyle pikniğe gitmişti.

Mutlaka danışın? Ben avukatım , öncelikle bu paralar nasıl çekildi , örneğin 200 bin tlr çekim yapılırken kime gitmiş para. Bazen dolandırıcılar mal alır gibi karttan geçirtirler sonra malı biraz daha ucuza nakit paraya satarlar. Evet whapattan ya da sms den sana şu kadar borcum var tamam ödeyeceğim gibi bir beyan alırsanız iyi olur. Ama alsanız bile üzerine malı yoksa pek yapacak birler yok.

Ay lutfen, bir kurus bile vermeyin artik. Ayrilin ama kurtarabildiginizi kurtarin once. Adam manipulatif, hem paralari cukkaliyor hem de sizi kotu hissettiriyor. Asalak parazit herif.

Sevgililerin bütçesi bir falan olamaz. Takım alacaksa alsın size niye söylüyor velisi misiniz?
Böyle kendini kullandıran insanlara çok kızıyorum baya baya evleneceğiz adı altında paranızı yemiş. Ve hala yemeye devam ediyor. Paranın geri geleceğine asla inanmiyorum geçmiş olsun.
Buarada gerçekten hasta miydi annesi gördünüz mü hiç? Bu çocuğun anne babasının parasi yok mu sgk lazım emeklileri falan?
Ayrılmanın yolunu yapiyor, haberiniz olsun.

Son düzenleme:
Kendi rizanizla verdiyseniz elde belge yoksa kart sizin adınıza ise takipsizlik verirler deneyin Çekilen para dekontunda borç yazmaliydi
Ben de yargıdan bir şey çıkmayacağına inanıyorum elinle kartını vermişsin, hastaneye gitmiş ödemişsin derler. Öyle "borç" yazılarak dekontla ibandan vs iletilmiş bir şey de yok. Bir hanım hakime rezil olduğunla kalırsın demiş valla öyle gibi :/ ama ben yine de bir avukata danışacağım hiç değilse bunu yapmış olayım

Ders olsun dediğiniz gibi hem sizin gibi olabilecek olanlarada bir daha dikkat edersiniz.Yani kendi elinle verince zorlama olmayınca ifadesini alırlar oda kendi gönüllü verdi geri de ödeme biz sevgiliydik diye yardım etmek istedi Allah rızası için bilmemne derse ne yapacak kanun.Genede bir avukata danışın kartı çaldı falan olsa bu sefer şifreyi nasıl buldu telefonumu da karıştırdı yalan üstüne yalan oluyor buda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…