Galiba 6 aylık sevgilim tarafından dolandırıldım.

Çok teşekkür ederim yorumunuz için. Acil ihtiyaç diye geçen konuda, mesleğiyle ilgili teknolojik şeylerdi. Kartımla bizzat gidip almış. Nakit avans çekmiş. Gerisi benim tarafımdan hastaneye yapılan ödeme. Whatsapptan konuşturmaya çalışıcam ama bilemiyorum nasıl yaparım çaktırmadan. Sağ olsun borç lafını hiç kullanmıyor zaten "yardım ettin bana sonra başıma mı kakıyorsun" tarzı konuşuyor. Yargıdan bir şey çıkacağına inanmıyorum bu sebeple

Evet aynen böyle olur maalesef. Kartı da salak ben bizzat elimle verdim, öyle polise savcıya vs gidip de çaldı falan diyemem

Siz de borcumu odeyemiyorum, cok kotu durumdayim, altindan kalkamiyorum diye surekli aglayin. Sizin icin kredi cekip odesin borcunu. Daha da tek kurus harcamayin lutfen lutfen. Surekli pqram yok diye aglayin. Nasil odeyecegim ben bu borcu vs.

Yaşamayı değil de çalmayı bilmiyoruz biz pandam

Mesleği ile ilgili teknolojik şeyler derken , bilgisayar ve telefon falan mı? 6 aylık sevgiliye olmayan paranızı vermişsiniz. Hastaneye ödemeyi nasıl yaptınız? Eliniz de makbuz, ödeme belgesi falan var mı? Ben diyorum size , aile de bu işin içinde . Avukatınız bi baksın , belki bir sürü icra ve ceza dosyası vardır. Yani konuştursanız bile malı yoksa pek işe yaramaz. Siz aile ile gidin konuşun, annesi kardeşi , o nakit avansın falan ödemeleri yakında gelecek. Siz bu sefer telefonda ağlayın sızlayın, işte annem duyarsa bana çok kızar, babam araba alacakmış bana kredi çeker misin dedi ama bu borçlar yüzünden çekemicem. İşte çok zor durumdayım falan deyip , koparabildiğinizi koparın .

Siz senin paran benim param mı var derseniz o da borç olarak görmez aldıklarını ki emin olun görmüyor.

Evli bile olmadığım insanın annesinden banane yaa. Günümüzdeki kadınlar erkeklere prenses gibi davranmaya neden bu kadar meraklı anlam veremiyorum. Kocam değil bir şey değil. Annesinin tedavi masrafını bile benden bekleyen bir adamdan koca da olmaz. Kızlar aklınızı kullanın

Bencil ve şımarık dünyandan uzaklaş demiş bir de buradaki sıfatlar ona ait olduğu halde. Bu cümleyi sizin ona kurmanız gerekirdi, bu ne biçim erkek. Hoşunuza gidiyor mu bu tip cinsiyeti erkek olmaktan öteye gidememiş asalak, sahtekar.

Bu kadar yüz verdiğiniz için bile size ait olanı artık vermediğinizde çirkinleşecektir. Sınırı kendi can güvenliğiniz için bile en başta çizmeliydiniz.
Bu tipler yaratılış amacınızın bile kendisi olduğunu sanıyor bir süre sonra ve önünü alamıyorsunuz.

Sen olmasan ne yapacaktı? Resmen yolunacak kaz buldum, ne kırparsam kardır demiş. Şeyi merak ettim, takım elbise istediğine nasıl hayır dediniz?
O kadar param gitti bende bunu alacak durum yok mu dediniz? Buna ne cevap verebilir bilmiyorum. Kredi çek deme noktasına geliyor sanırım.

Altı aylık ilişkide kredi kartı verilir mi ya ben on yıldır evliyim bu yıl aldım eşimden. Gerçekten üzüldüm adam yemiş paraları. Birde aile olmuşsunuz gibi şu an buna bütçemiz yok demişsiniz hayırdır hangi bütçe adam sizi soymuş bütçe yok birde çalışıyor bu adam nerede parası maaşı yok mu bunun

Bu tarz bir dolandırıcıdan paranızı ancak dolandırarak alabilirsiniz diye düşünüyorum. İstemenizle verecek kadar adam olsa en başından almaz ya da ilk fırsatta geri ödeyeceğinin garantisini verirdi. Böyle zeytinyağı gibi üste çıkmazdı. Bir süre bir şey yok gibi davranıp sonra ‘aşkım bilmem nereden bana büyük bir para gelecekmiş(miras vb.) bunu geleceğimiz için kullanırız ya da sana iş kurarız ama önceki borçlardan dolayı hesabıma bloke kondu, onu kaldırmak için önce hesaba para yatırmamız lazım’ deseniz?? Belki kaz gelecek yerden tavuk esirgemez

Ay sanki benden gitti 250 bin. Bir gıcık oldum şu an.
Aslı Hanım nasıl durabiliyorsunuz ya? Ben olsam şimdiye yakasına yapışmıştım paramı ver diye.
Cidden nasıl verebildiniz o kadar parayı ya? Birine kartınızı vermek ne demek?
Ben üç senelik sevgilime vermem. Ki kendisi canım ciğerimdir ama bazı şeylerin sınırı olmalı. Siz nasıl doğru düzgün tanımadığınız birine kart verdiniz? 6 ay ne ki?
Alınmayın ama neden bu kadar kolay kandırılabilir birisiniz? Giden paradan hariç bu konu üstüne çalışmanızı öneririm. Acaba ben neden bu kadar kolay güveniyorum, kendimi koruma ihtiyacı hissetmiyorum diye bir düşünün bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…