Galiba 6 aylık sevgilim tarafından dolandırıldım.

Şu an asla ayrılık lafı etmiyorum. Sıkıştım diyip sıkıştırarak para talep edeceğim

Hic ödeme gibi bir niyeti yok..Nasıl ödeyeceğiz diyorsunuz oralı olmuyor bir de yüzünüze vuruyor. Akan tatlı parayı bulmuş nasıl olsa

Asla takım elbise falan almadım kartı da kapattım. Ayrılık lafı etmiyorum henüz ufak ufak belli aralıklarla para istemeyi deneyeceğim

Ödemeyecek zaten bu belli oldu. Ben alabileceğime bakacağım

Şimdilik böyle konuşmuyorum ayıya dayı diyorum belki bir miktar geri ödeme alırım diye, kendi paramın dilencisi oldum resmen bu da bana sağlam ders oldu...

Vizyon sahibi kadınlara bayılıyorum Az bile yapmışsın...
Bence de az oldu ama terapistim bile yeter artık , öfkeni bir noktada aşmalısın diyor, nefes egzersizi verdi en son hatırladıkça deliriyorum, eşşekler gibi yıllarca gece gündüz çalışıp kazandiğım, çocuğumun geleceği diye kenara attığım parayı hangi hadle, ne curetle benden habersiz yiyorsun, sen kim köpeksin len? Bak yine başım dönmeye başladı hatırladıkça fena oluyorum, ağzım bozuluyor, gideyim de balkonda nefes egzersizi yapayım

Asla takım elbise falan almadım kartı da kapattım. Ayrılık lafı etmiyorum henüz ufak ufak belli aralıklarla para istemeyi deneyeceğim
Deneme git ailesine açık açık anlat ameliyat parasını iste.
O kadar iyi bir arkadasim vardi ki senin ki gibi birinin eline düştü. Yılları heba oldu maddi manevi.
Ailesi biliyordur herşeyi.
Kurtarabildiğin kadar kurtar paranı.
Baktin normal yolla alamayacaksın rezil ede ede al paranı.

En ufak talebinde kaybolmazsa iyidir…
Ah ah... az önce konuştuk önümüzdeki haftaya kadar ödeme olduğunu bir miktar para göndermesi gerektiğini söyledim tamam dedi ama bakalım hiç güvenim yok, soğuk davranıyor zaten haspa bir anda ortadan kayboladabilir dediğiniz gibi... aslında bugün bir anda anlamadım tabi ki dolandırıldığımı iş güç sahibi sözde zeki de bir kadınım ama salaklık resmen basiretim bağlanmış gibi oldu

Oyle olamiyor o Rosa, herkes cabbar değil boyle konularda

Benim de 4 senedir alamadigim bir para var ve fakat borclu gelip gidip bana kotu davraniyor, beddua etmekle itham falan ediyor, kösülüp kaliyorum.

Teknoloji alisverislerinde 2 senedir yasal duzenleme geregi 7 bin tl uzeri nakit alisveris yapilamiyor ki niye kredi kartinizdan direkt odemek yerine nakit avans cekmis? A Aslii222

Cok pis kumar kokusu alıyorum bu isten.
Bu konuda bir yanlış anlaşılma oldu. Teknoloji alışverişini nakit avansla yapmadı normal bir şekilde karttan yaptı. + Hastane ödemesi yapıldı yine karttan. Sadece ekstra bir miktar nakit avans var

Tahmin edebiliyorum bahsettiğim kadında o kadar güzel zeki meslek sahibi olan bir kadın ama erkek milleti işte şeytan ağzı açık izliyor… Umarım alabilirsin hayatım

Hahaha güldürdün gece gece, sakin ol ve yavaş yavaş nefes al ver , ayynneen böyle yavaş yavaş no sinir no stres Belasını bulmuş zaten daha fazlasına gerek yok

Suçlama kendini, sen güvenmek istedin, iyi niyetin kullanıldı, pahalı ama çok faydalı bir ders aldın diye düşün...Bu adamdan legal yollarla geri alamazsın o parayı, ya rezaleti goze alip işyerine, ailesine , sosyal medyaya duyuracaksın, ya da başımın gözümün sadakasi olsun diyeceksin...

Evet konu sahibi şu sorunun cevabını ver de biz de sana seni uyandıracak şeyler söyleyelim annesini tanıyorum dedin,
Aileden emin misin?
Hastane masrafını ödemiş olduğuna dair elle tutulur bir şey var mı?
Yani sen hastane masrafının ödendiğine net emin misin?

Kartı kapatmana ne tepki verdi?
Kartı kapattığımı ona söylemedim. Şu anda kullanmaya kalksa kullanamaz. Ama muhtemelen yolunacak kazı elden kaçırmamak için şu anda benden habersiz bir işlem yapmıyor. Zaten gidip kendisi bana söylemeden kendine kartla takım vs almamış, bana konuyu açtı istedi. Göz korkutmamaya çalışıyor işte manipülatif ikna yoluyla işini halletmeye çalışıyor. Bir işlem yapmadı karttan anlamadı kapandığını ya da denedi belki bana söylemiyor. Kısacası bu konu konuşulmadı aramızda

Bi de niye hastane masrafını ödüyor. Benim bildiğim çok acil ameliyat olacak kişiler ambulansla devlete gönderilmez mi? Hastalığı nedir? Parayı nakit mi verdiniz? Bilmek lazım

Hahaha güldürdün gece gece, sakin ol ve yavaş yavaş nefes al ver , ayynneen böyle yavaş yavaş no sinir no stres Belasını bulmuş zaten daha fazlasına gerek yok
Lady gibi zarif , ağzı var dili yok , körkütük aşık bı kadındim ben Mihrimah,bunca yıldan sonra tam rahat edeceğim zamanda bana bunları yaşattı, hastalık dert sahibi etti, ağzı bozuk, güvensiz kaknem bir cadıya dönüsturdü beni ..En çok buna kızıyorum....

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…