🥳Forma kavuşuyoruz - Aralık2023 Anneleri🥳

Benim terlemekld ilgili sorunum yokta bende hemen hasta oluyorum. En temiz spor salonuna da gitsem ikinci günü hasta oluyorum. Alerjik bünyem var. Evde de başlıyorum. Her tarafım ağrıyor Gerisi gelmiyor. Zaten romatizmam varmış herhalde. Bir türlü tanı koyamadilar ona gidip geliyorum. Ama o kadar iş yapıyorum ki zaten günde suan ekstra kolunu kaldir dese birisi küfür ediyor gibi gelir.
Benim zayıflama seruvenime negatif katki sağlıyor spor. Sporu zor gelip birakinca diyeti de bırakıyorum

Ben de hayatım boyunca yürümek hariç hiç spor yapmamıştım doğru düzgün eğilemiyordum bile arka bacak kaslarım hiç gelişmediği için sonra spor salonunda 2 yıl saçma sapan kendi kendime arada grupla çalıştım (ama yogaya bayıldım ) sonrasında özel bir hoca ile reformer pilates yaptım 2 yıl. Eşim hala der o zaman aşırı iyiydin canlıydın diye. Gerçekten çok iyi gelmişti. Sana uyan bir şey bulsan belki başlangıç için iyi gelir.
Yok bu saatler bana tam uyuyor ama sürece negatif etkisi yok değil mi? 10-18 arası yiyorum o zaman. Çok erken yatiyorum ben zaten 22de felan sabah 6da kalkıyoruz
Bana doktorum emzirirken önermiyorum dedi o yüzden yapamıyorum ben. Sütün etkisini değiştirirmiş falan. (Önermiyorum deyince dinlemedim ben) sen de doktoruna sor istersen bir.
Benim bugünüm çok kötü geçti. Bütün gün ağladım desem yeridir. Demin bi dondurma yedim. Ancak sakinleşiyorum. Zıbarayım da bir iki saat bitsin her şey.
kötü bir şey yoktur umarım. Sabaha canını sıkan neyse geceyle birlikte çıksın gitsin inşallah

Klimanız var mıydı İstanbul'da
Klimamız var ama bebek annemlerdeydi. Onu almaya gittik. Orda yok çünkü onların evi buz gibi oluyor. Karşılıklı cam açıp oturamayız yazın bile. Bugün anormal bi hava vardı. Eşime gidelim gidelim dedim, dur şuna bakayım, dur buna bakayım diye saat 9.30 oldu eve gelene kadar. Bebek uyumadı, kız karnım ağrıyor dedi falan. Keşke sabaha kadar uyusalar.

Sen ben misin demiş miydim 3 ay spora gittim ya, bir gün iyileşmedim. Sinüzit ameliyatı olacağım. Doktorun ilk dediği spor salonuna gitmiyorsun oldu.

Günaydın kızlarrr Bugün pazar kaçamakları yapılmasın dikkat edelimmm. Güzel elbiselerimizi giyebildigimiz güzel bedenlerimizde yeriz istedigimizi.
Bende 24 Ağustosta 1 gecelik bebeksiz tatile gideceğim iki gün bir gece ona okadar heyecan yapıyorum ki alışveriş falan yaptım kombinlerim hazır istediğim kiloya düştümmü tamamdır oda motive kaynağım hayatımda hiç bir tatilde bukadar heyecanlanmamıştım bunada canım annem git yoksa kafayı kırcan süt emmiyorlar artık ben bakarım dedi kızkardeşimle

Aaaa harika bi haber bu kesinlikle o tatili hakettin ve inşallah istediğin kiloda gideceksin

Ben daha kahvaltı yapmadım kızı sabah 7den 8.30 kadar emzirdim oyaladım sonra 9-11 arası uyudum. Şimdi tekrar emzirdim biraz oyalıyorum birazdan sağlıklı kahvaltı zamanı. (Beyaz un yok 1. Gün )

Hadi bakalım yediklerin kas olsun yağlar yok olsun

Ay kızlar bildirim de gelmeyince bu sayfayi zor buluyorum açıp yazabilmek için ne yapmak lazım?

Masaustu sitesi yapmisim da link felan yok. Uğraşayim biraz.

Diyet nasıl gidiyor

Ben bugün yemeği sapıtmadım da kuruyemişi sapıttım. Aşırı da hurma istiyor canım. Şekerim düştü herhalde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…