🥳Forma kavuşuyoruz - Aralık2023 Anneleri🥳

Kumsari

Popüler Üye
Pro Üye
Anneler Kulübü
11 Ocak 2015
2.265
3.638
Bu konu birbirimizi motive etmek ve diyet paylaşımları yapmak için kurulmuştur.
ÜyeBaşlangıç kiloHedef Kilo
Haziran1907 82.572.5
S Sret-Nise 72.760
Nilsibel 79.565
htmcicegi 6560
masalgibiyolculuk 6459
Kumsari 8265
Hayalimsin3803 82.0770
Kurallar
Her gün 20 dk egzersiz yapılacak
Perşembe sabahı tartı fotoğrafı gönderilecek.
Kilo paylaşımında kilo yüzdesi yazılacak.
Yemek fotoğrafı paylaşılmayacak

Kilo yüzdesi bulma
65 kilo biri 1,5 kilo verirse yüzdesi ne olur?
1,5 ÷ 65 × 100 = 2,307
Kilosunun %2'sinden fazla vermiş.

Son düzenleme:
Kızlar konu ismini değiştirebiliriz, diğer grupla karışmasın diye eylemi başa aldım

Hayırlı olsunn
Başlangıç kilom 82,5
Hedef kilom 75
Hadi bakalım kaç ayda ulaşacağım ya da ulaşabilecek miyim

Yukarıya tablo yaptım ama belli bir zaman geçince içerik düzenlenmiyor değil mi nasıl olacak ? Bende de tartı yok. Hemen alayım gelene kadar sağlık ocağına gidiyim. Geçen acilde kızı kendimle tartırıp buldurdular 82ydi

Hedef kilom 50

Belki konu sahibi olduğun için düzenleme yapılıyordur. Ya da mune’a falan mesaj atarsın.

Benimde aslında 59, 50lerde olup 60a gitmiyim diye. Yılbaşına kadar yapamaz mıyız kızlar? En çok motive kaynağım kızım kreşten vs almaya gelirken bana bayılsın .
Bu arada sheilita katılmak istemiş miydi , yanlış mı ekledim sheilata

Yok canim ben fazla kilo verdim 49.5 um su an

Matematiksel şeyler koymuşsun oraya. Ben dilciyim. yedimlerimizi de yazalım mı akşamları?
Hatta biraz da aralıklı oruç mu yapsak? B.kunu mu çıkarıyoruz?

Yapalım kiz, ciddi diyet yapalm. O elli kilo insan ile yüz kilo insan için de suan 3muz aynı kilolardayiz gerek olmayabilir.
Yediklerimizi yazarsak benim canım çeker ben çok aç gözlüyüm. Ama herkes yazmam istiyorsa madem

Ben şuan tatlı yiyerek kapanışı yapıyorum yarın güzel bi başlangıç olsun
Yediklerimizi yazmayalım bence de can çekerse o an yapma imkanı olmayabilir

Bir diyetisyenin sitesinden ekran görüntüsü aldım. Ben de eve beyaz ekmek almıycam bakalım.
Gayet yapılabilir geldi bide ekmek tümden yasakta değil tam buğday felan serbestmis.
Bende diyorum ki şeker diyeti de yapayım aralıklı oruçta yapayım. Aslında ben hep aralıklı oruçta olmam lazım 12-8 arası yiyorum öyle yapılmıyor muydu?

Kizlar ben hicbir işe yaramayan kalori bombası sağlıksız yemeğimi yedim. Hazırım

Evet yapıyormuşsun gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…