🥳Forma kavuşuyoruz - Aralık2023 Anneleri🥳

İnstagramsız hayat çok sakinmiş kızlar şu duvar platesi kısa sürede işe yarar gibi reklamı dönüyordu sizce işe yararmı
Ben 3 ay her gün fitness+kardiyo+yüzme 2-3 saat harcadım, 1 kg aldım bi de eve gelince bir tencere makarna yiyordum çünkü. Her şey beslenme bence. Diyetisyene gittiğimde zayıflıyorum ama onda da açım açım diye ağlıyorum sürekli.

Neymis ki canım ben bilmiyorum. Her türlü spor işe yarar aslında da çocuklarla yeterince yapmıyor muyuzdur
Ya google yazarsan ordaki hareketler aslında zor bayağı bi denemiştim bebeklerden kollarım sıkılaştı çoçukları indir kaldır ama karın kaslarım zayıf geçen doktora gittim dikiş bölgem ağrıyor diye doktor usg ile baktı hiçbirşeyin yok karın çalışıp kaslarını güçlendirmen lazım demişti
Ben okadar yemek düşkünü değilim hatta bugün ki gibi yemek yemeyi geçiştiriyorum sonra başım ağrınca yemem gerektiğini anlıyorum ben kendimi bildim bileli zayıftım ama oldum olası kaslarım çok güçsüz hayatımda iki kez spor yaptım üçgün yataktan kalkamadım hamlıktan ama bu sefer yapmak istiyorum tabii vaktim yok evde kendi kendime yapacam Şeker diyetinide babam kanserden vefat etti şeker çokta masum değil yedi ayda süt yapar diye diye hayatımın hiç bir döneminde yemediğim kadar şeker yedim o nedenle detoks gibi bişi olucak benim için

Aslında ekstra şekere hiç ihtiyacımız yok dediğin gibi. Allah babana rahmet eylesin. Benimki de prostat tedavisi görüyor.
Spor çok güzel. Hayatımda hep oldu. Onu da hiç sevmiyorum ama hep kiloya meylimden dolayı spor yaptım. Yapmadığımda sırt boyun ağrılarım çok oluyor. Güçsüz kaslar için pilates ve yüzme en iyisi.
Leslie duymuşsundur. Hızlı yürüyüş, hem eğlenceli. Blogilates starter videolarını çok beğeniyorum ben. Ebru Şallı’nın pilatesi de iyidir.

Bugün aç karına tartıldım bugün dördüncü günüm görünüşe göre 700 gr vermişim muhtemelen ilk giden vucuttaki ödem olduğundan beklemedeyim henüz anlamlı fark yok yüzdelik hesaba göre kilomun %1 ni vermişim Vermek istediğim kilonun da %14 üne tekabül ediyor

Eklentiler

• IMG_5761.jpeg
    97,7 KB · Görüntüleme: 24
Bende umutsuz başlamıştım güne. Diyet bozucu kahvaltı yapacaktım ama bu beni umutlandırdı
Ee çok iyi yapmışsın 200 gr tebrikler kahvaltıda ben protein çok yiyorum diyetisyenler vermiyor ama olsun birde galeta sıfır ekmek tatlı hiçbirşey yok bugün kendime menemen yapacağım sonuçta sebze ve yumurta

Kahvaltıda neden protein vermiyorlar? Benim 1 dilim peynirim ve 1 yumurtam vardı. Hatta doymuyorum dediğimde 2 yumurta vermişti bi ara. Belki kilon az diyedir.
Ben de düne göre 500, bir önceki güne göre 300 gr az geldim. Ama bütün hafta cips kola yediğim için yemeyince birden attı onun ödemini vücut. Hadi inşallah bugün de iyi geçer.

Bende çok gittim yapamıyorum liste. En iyisi bam bam bam
İnşallah cok sıkı devam ederiz kizlar surekliligi olur burasının

Bende çok gittim yapamıyorum liste. En iyisi bam bam bam
İnşallah cok sıkı devam ederiz kizlar surekliligi olur burasının
Ben listeyi uygulayınca veriyorum. 30 günde 3 kilo hepsini yağ vermiştim bi kere. Sonraki ay hamile kalmıştım.
Aslında bence benim terapiye gitmem lazım. Çünkü karnım toksa da yiyorum. Önüme geleni affetmem.

Bende önüme geleni affetmem. Hayatımda hic karnim tok yiyemem demedim. Ac gözlüyüm resmen. Bir daha bulamam yiyim diye düşünüyorum

Sen ben misin yoksa
Ben zayıfken bir güzel oluyor kii. Kendimi özledim.
Uzun bir süredir de dişil enerjimde hic yok. Antalya'da işe başladığımda hamileydim yaz sıcağı perisanlik. Sonra üç ayliktan beri işe başladım. Her gün duşumu alıp üstüm kırışık tsort saçlarım tülerik işe gidiyorum. Asla kadın gibi hissetmiyorum. Kimse de hissetmiyordur. Herkes bu pespaye diyordur
Sanki üstümdeki ölü toprağı bu kilo. Bunu bi atsam küllerimden doğucam

Bende umutsuz başlamıştım güne. Diyet bozucu kahvaltı yapacaktım ama bu beni umutlandırdı
Birde aynada kendini motive et çok işe yarıyor ben her kötü hissettiğimde aynada kendimle konuşuyorum
Yoo protein veriyorlar ama ben peynir çok yiyorum onunda bi sınırı var o anlamda dedim

Kızlar zaman geçiremiyorum. Sanki ikibin kalori alsam bugun güzel bir etkinlik yapmışım gibi hissedicem

Ben sabah 8’de anneme mesaj attım, hiç uyumadık, gelir misin dedim. 9’da geldi. Babam demiş ki bebeği al gel. 11’e kadar uyudum. Kahvaltı yaptık. Çılgınlar gibi temizlik yaptık. Pzt şehir dışından misafirimiz gelecek. Normalde sadece her gün robot süpürüyor. Bi de bulaşık tezgah banyo tuvalet temizleniyor. Cam silmeli kapı silmeli temizlik yaptım. Normalde aklımıza gelmeyen yerleri sildim. Şimdi bebeği almaya gitcem.

Ayyy başladınız mı yeni yettim ben de.
Kilo: 72.7
Hedef kilo : 60

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…