🥳Forma kavuşuyoruz - Aralık2023 Anneleri🥳

Nilsibel güncellemiştim yorumu
Canım bu yazdığın iyi benim hedef kilom 70
Ekledim canım

Yok rekabetçi değilim. Ortamı rakibine terk ederim
Akşam olunca bunlar uyumayınca sinirlerim çok geriliyor artık. Bir şey yiyerek rahatlıyorum. O bişey de yoğurt falan değil.
O zaman rekabet değil birlikte aynı hedefe gidiyoruz. Ben bi yarış yapsam spor bile yaparım kazanmak için öyle bir hırs :))

Sabah sağlıklı beyaz ekmeksiz kahvaltı yapıldı. Henüz su içmedim. Çok susadım ama kız şimdi uyudu halim yok ben de uyuyup öyle su içeceğim.

Ben tam buğday unlu ekmekten tost yaptım sadece. Eşim ve kızım da tost yedi. Kız meyve kuruyemiş de yedi. Bugün hem doktora gidicez, hem misafir gelecek. Çok iş var diye kahvaltıyı geçiştirdik. Her yeri topladım. Sadece salonda süpürge açmam lazım, onu da bebek uyuyor açamıyorum. Bi de bebeğin yatağını eşyalarını yatakodasına taşıycam çünkü misafirler onun odasında çekyatta yatıcak. Ben bebeğe oda yapmadım. Büyüyünce yapıcam.

Karşıma 3 bin 5 binlik bi tartı çıkacak sanmıştım evdekini anneme verip bunu alabilirim.

Kumsari Maşallah çok iyi gidiyorsun Senden gaza gelerek tablodaki hedef kilomu dusurmeye karar verdim 72,5 yapalım mı onu
Hemen yapalımmm
Bugün kızımı iş yerine götürmem gerekti.
Öğlen yemeğine de kaldım. Çoktan seçmeli, istediğini al tarzında yemekhanemiz. Kızımın ve benim yiyebileceğim şeyler aldım yedim doydum. Bugun cok yedim diye üzüldüm biraz da ama eve geldim tartıldım simdi hala 79.65 yani verdiğim de sağlam gidiyor gibi inşallah

Benim fazla kilom yok ama olanları da şöyle veriyorum yada önünü kesiyorum
Hemen bir kavga çıkıyor evde sinirler harap yemek yemek zehir pıt zayıflıyorsun

Benim fazla kilom yok ama olanları da şöyle veriyorum yada önünü kesiyorum
Hemen bir kavga çıkıyor evde sinirler harap yemek yemek zehir pıt zayıflıyorsun
İşte bazısı dertliyken yemeden icmeden kesiliyor bazisi da yemege veriyor. Bil bakalım kim 30 kilo aldı

Ben de hep yiyen tarafta oldum iştahım kesilmez oyle anlarda. Hayatımda tatlısız durabildiğim tek dönem hamileliğn ilk 4 ayı o da midem almadığı içindi
Bu seferde kendin için yeme. Bebişlerimize sağlıklı ebeveyn olalım peşlerinden koşarken nefesimiz kesilmesin. Birbirimizi motive edelim ve hedefimize kavuşalım

Ben spor yapmaya eriniyorum kizlar ya birde kızım üsten 2 diş çıkardı mahvediyor beni tuvalete bile kucağımda geliyor buna ragman nasıl kilo aldım bilmem ki farketmedim bile 36 38 bedenden 44 46 lara çıkmak çok kötü

Bende spor hic sevmem. Hareket ettiğimiz kadar yemesek zayıflarız. Ben suan sadece normal insan porsiyonu kadar yiyorum. Normalde olsa bir ekmegi bitiririm ay çatladım cok yedim demezdim. Bugün öğle yemeğinde herkes gibi porsiyon yemek, pilav, cacık, hatta tatlı aldım. Bir daha bulamam diye bugün baska hicbir sey yemedim yemicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…