🥳Forma kavuşuyoruz - Aralık2023 Anneleri🥳

Kızlar bu sekersizlik neymis. Ben şeker diyetini iki gündür yapamadım. Aralıklı oruç gibi devam ediyorum. Kola yerine şalgam aldım dolu. İcecek hissini versin diye kalorisi de düşük. Ekmek yemedim bide ama bende çikolata yedim yaa kaşık kaşık

Ayni bende dün öyle oldum neyse ilk gün dedim bugunde kendim dayanamadım. Cok üzülüyorum. Hep sisko olucam herhalde
Zaten sağlıklı zayıflamaya çalışıyorsun canım yavaş yavaş kilo vereceksin. İlk zamanlar çok normal diyete uyamamak. Ben de yazık günah olmasın diye yiyorum tabağı yarım falan asla bırakamam doysam bile

Bebeğin yemediği muzlu yoğurdu bana getirdi annem, ziyan olmasın diyor.
Kuruyemiş ve meyveyle idare ettim ama abur cuburun yerini tutmuyor. Şu an da kaşarlı tost yiyorum. Kızım istedi, dayanamadım.

Ayni bende dün öyle oldum neyse ilk gün dedim bugunde kendim dayanamadım. Cok üzülüyorum. Hep sisko olucam herhalde
Sen hamilelikten önce zayıf değil miydin? Hala süt sağıyor musun? Bir iki aya toparlarsın bence.
Ben oldum olası pisboğazım. İştah kesici bişey bulmam lazım. Sigara içeyim dedim hasta oldum. Gerçekten içsem demek kanser olcam töbe töbe.

Yok degildim hep kilo sorunlarım oldu ama 2020de sevgilim olunca yirmi kilo aldim iki senede. Sonrada 85kilo ile hamile kaldım 95le dogurdum. Lohusalikta 87 olmusum. Simdide hic farketmeden 82 olmuşum. Taşınma fln araya girince.
Ama 4 senedir cok siskoyum sanki bu beden bana ait değil gibi

Ben de ne olduğunu anlamadım 50 kilo çok tatlı bi kızdım 20 yaşındayken. Her sene bir kilo aldım, 30 yaşında 60’tım. Şimdi keşke 70 olsam, ona da razıyım. Sürekli yemek düşünüyorum ya. Okul açılınca bakıcam bir iki ay düzelmezsem dahiliyeye gidicem. Kolestrolüm ve şekerim sınırdaydı. Belki ilaç verir de normal insan olurum.
Oturup kalkmakta zorlanıyorum ya, rezillik resmen.

Süt işi taşınmayla bitti
Çok iyi götürdün. Ben de sinüzit ameliyatı olcam. Bütün yaz antibiyotik kullandım. Bi türlü geçmiyor. Son antibiyotik ağırdı, bıraktım zaten çocuk da emmiyordu, zorluyordum.

Benim de artık sadece ön suyu geliyor diye kafayı taktım. Çünkü gunde bir kere mama veriyordum hep süt veriyordum. Kiz kilo alamiyor diye. Bıraktım belki tesadüf bilemiyorum kilo almaya başladı. 6 ay hayal etmemistim ama böyle oldu.

Niye okullar açılınca şimdi git kan vermeye basladik ya iste

İnstagramsız hayat çok sakinmiş kızlar şu duvar platesi kısa sürede işe yarar gibi reklamı dönüyordu sizce işe yararmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…