Fitotellalar

kızlar rakamlara çok takılmayın.. bu hafta ilk haftaydı ha deyince bir çırpıda olacak şey değğil saten.. o halde bu önümüzdeki hafta daha daha dikkatler ederek özellikle beferin dediği gibi hafta sonusuna özellikle daha dikkat ederek tam gaz devam edelim

hem su açısından bakıyorum hem yediklerimize hafta sonu çok rahat geçiyor hafta içi gibi dikkat etsek hiç sıkıntı yaşamayacağız.
yaza az kaldı. ben hazirandan önce 75 görmek istiyorum.
ramazanda rahatsız olduğum için oruçta tutamıyorum.

aynen katılıyorum sana..
özellikle ben gerçekten abartıyorum gözüm dönüyor gerçekten..ama dün bunu su orucu ile tealfi de ettim.. şimdi pişman değilim
ve sen de göreceksin 0 75 i befercim ben inanıyorum sana

suhanım dün ve pazar hiiiç sporss yapmadım.. pazar ancaaa yedimm ama iş yaptım ev işi.. dün de bayıldım desem yeridir. başım çok ağrıyordu saat 22:00 de uyudum

suhanım dün ve pazar hiiiç sporss yapmadım.. pazar ancaaa yedimm ama iş yaptım ev işi.. dün de bayıldım desem yeridir. başım çok ağrıyordu saat 22:00 de uyudum
sen leslie çok güzel yapıyorsun 50 dakika yapmıştın geçen ve bence çok iyi

tmm geçen hafta salıdan bu hafta salıya.. değişen bir şey yok ki
burada sadece haftalık tablo var
normalde hafta başından bir daha ki hafta sonuna kadar diyet.. dolayısı ile hafta sonu işlenir
nisanın ilk haftasından bu geçtiğimiz hafta baz alındı arkadaşlar..

gün olarak değil, bu bir haftalık tartı sonuçlarıdır

bu hafta itibari ile de önümüzdeki salıya kadar kilo bildirimi yapılacak tabloya da 2. hafta diye işlenecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…