Fitotellalar

ben bugün başladım sabah 30 squat yaptım plank akşama inşallah, nasıl fayda görüyorsun görüntü olarak mı kendini mi daha iyi hissediyorsun ?
benim göbek sıkıntım var bide iç bacaklar.göbeğim küçüldü sanki.bacaklarımda hafiflik hissi var gibi.

ben şu ana kadar su içmemişim offfff yuh bana.şişemi alayım hemen

ben ölçülü yemeye çalışıyorum.ekmeği tam buğday günde 1 yada 2 dilim yemeye çalışıyorum.şerbetli tatlı yemiyorum.normalde ödem atıcı su içiyorum arada ona haftaya başlıyacağım.bi dönem diyetisyene gitmiştim ölçü vermişti o bende alışkanlık yaptı.git gide midemde küçülüyor.kola meyve suyu içmem.benim zayıf noktalarım soslu fıstık,cips.doğumdan kalan göbeğim var.bakalım ara vermiştik iki ay o dönemde de dikkat etmeye çalıştım.şimdi tekrar başladık.sabah görmemişim bu mesajını.ne işle meşgulsün

Son düzenleme:
ödem atıcı su nasıl yapıyosun ?
müşteri temsilcisiyim tekstil mümessilin de.

kızlar ben de kilomu pazartesi itibari ile sabitledim.. malum tartıma yeni kavuştum.. yani 1 nisan itibari ile değerlendirilmeye alınırsa sevinirim.

suhan ben de aynı dertteyim.. sadece sezeryandan kalan göbüş .. ıyy ://
geri her yerime kurban olayım.

nasıl gidecek bu göbüş benim hiç umudum yok.. ://

makarnalar ne alemde başvuru yaptınızmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…