Fitotellalar

bana çekirdek vs yask çıtır çıtır yiyor valla adam geçen sinir oldum hatta bir avuç aldı yedi 2. avucu yedi gitti 3. artık yeter ya benimde canım istiyor sen oralı değilsin yiyorsun dedim birde karpuz çekirdeği:kahve:
off hstayım karpuz çekirdeğine

AFİYET OLSUN HARİKA su 3,5 valla çok iyisin nasıl hissediyorsun kendini

activia çok güzel bir ürün değil uzun vadede bağırsak tembelliğine sebep oluyor
valla süperim..
her akşam yemem gün aşırı olur..
çok sevdim nedense.. hem tatlı hem de açlığımı bastıryor..

ay benim adam da çıt çıt çıt.. nasıl canım istedi.. bir kaseyi bitiridi.. ama ben yemedim.. dediğim gibi sağlıklı atıştırmalıklara yönelttim kendimi.. tek pişmanlığım baharatlı fıstık oldu.. gerisini abartmadan sayı ile yedim hepsinden.. ama çekirdeke bakarken Allah canımı alıyorduuuu :mad:

10. gün 75 squat ///////60 sn plank..
kesinlikle faydasını görüyorum kızlar mutlaka denemelisiniz.yapmayan varsa
valla ilk yaptığımda 10 squatu nefes nefese yapıyordum gerçekten çok iyi geliyor giderek artmış ben dünde yapmadım inş bugün 75 yapabilirim

10. gün 75 squat ///////60 sn plank..
kesinlikle faydasını görüyorum kızlar mutlaka denemelisiniz.yapmayan varsa
ben bugün başladım sabah 30 squat yaptım plank akşama inşallah, nasıl fayda görüyorsun görüntü olarak mı kendini mi daha iyi hissediyorsun ?

valla süperim..
her akşam yemem gün aşırı olur..
çok sevdim nedense.. hem tatlı hem de açlığımı bastıryor..
afiyet olsun ben kefirde sevmedim bilmiyorum
hele bu çilekli yoğurt filan midemi bulandırıyor

SU HEDEFİ ÜYELER 02-042019/ 09.04.2019PAZARTESİSALIÇARŞAMBAPERŞEMBECUMACUMARTESİPAZAR
@befer
3,5​
3,5​
3​
@-SUHAN-
1,5​
2​
2​
@little dora
1,5​
1,5​
1​
@harikamo
2​
3​
3,5​
@slnkhrmn008
3​
3​
denz2010
2​
candy_candy
0,3​
2,5​

hanımlar haftalık su olayınız yukarıdaki gibidir
harikamo harikamo bu hafta güzel bir sıçrayış yaptın devamı olsun inş

bildirim yapmayan arkadaşlar dan bildirim bekliyoruz.

veee ne yapıyoruz bu yazıyı okuyan herkes 2 bardak fondip yapıyoruzzz:KK50::KK50:

bence onlar gelmeden bi atıştır.sofrada da az tırtıklarsın onlar gelince salata vs.hem leptin boşa düşmez.maalesef ekmek bende de sıkıntı ama atıyorum pilav yersem ekmek yemiyorum.genelde 2 yemek kaşığı kadar pilav 1 dilim ekmeğe karşılık geliyor.kan değerlerin nasıl

kan değerlerime en yakın zamanda baktırıcam inşallah genelde normal bugüne kadar ama 1 yıl olmuştur bakılmayalı
Günaydın,
Yemekler gayet güzel, çeşitlilik harika ancak öyle bol çesitli bir menüde ekmek gerçekten göze batıyor, bu hafta ekmeği azaltarak özellikle akşam menenüsünü hafifleterek hızlı ilerleme kaydedersin diye düşünüyorum.
Izmir bombasını görmemiş, duymamış olalım😂😂

bombayı ilk defa yedim bi daha da görmezsin zaten mersinde yaşıyorum izmirden arkadaşımın arkadaşı göndermiş o şekilde karşılaştık kendisiyle :KK48:
ya normalde akşamları ve öğleyin ekmek yemiyorum.ama ekmek ekmeği kesinlikle çekiyor.öğleyin yediğim tost inanılmaz acıktırdı beni.ekmek hep bunu yapıyor patates ve bezelyede öyle.ye iki saat tekrar istiyor:kızgın:

katılıyorum ekmek ekmeği çekiyor özellikle beyaz ekmek yediğin zaman gün içinde hep aç oluyorsun :KK43:

X